Kategorie Agáta Hanychová

Článek
Rozárka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa oslavila první narozeniny. Takhle jí to sluší
Rozárka Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa oslavila první narozeniny. Takhle jí to sluší Říká se, že na dětech vidíme, jak ten čas letí. A je to pravda. Názorně tuto skutečnost na sociálních sítích ukázala také Agáta Hanychová, která sdílela fotku z prvních narozenin své dcerky Rozárky.
Článek
Agáta Hanychová prozradila, jak vychází se Sarou Sandevou. Jejich vzájemný vztah vás překvapí
Agáta Hanychová prozradila, jak vychází se Sarou Sandevou. Jejich vzájemný vztah vás překvapí Modelka a influencerka Agáta Hanychová je šťastnou trojnásobnou maminkou. Otcem její nejmladší dcerky Rozárky je její současný partner, mediální magnát Jaromír Soukup. Agáta Hanychová na Instagramu prozradila, že udržuje dobré vztahy s rodinami svých expartnerů. Kromě toho se rozpovídala i o svém vztahu k Saře Sandevě.
Článek
Agáta Hanychová předvedla v plavkách tělo po třech dětech. Z plochého břicha jejím fanouškům spadla brada
Agáta Hanychová předvedla v plavkách tělo po třech dětech. Z plochého břicha jejím fanouškům spadla brada Je to teprve dva měsíce, co Agáta Hanychová přivedla na svět své třetí dítě, dceru Rozárku. Na mámu od tří dětí ovšem modelka rozhodně nevypadá. Dokázala to nejnovější fotkou v plavkách, kterou sdílela na Instagramu. Z jejího plochého bříška a štíhlého těla Agátiným fanouškům doslova spadla brada.
Článek
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí Modelka Agáta Hanychová se 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Ač je ještě v šestinedělí, se svou novorozenou dcerkou Rozárkou již vyráží na pravidelné procházky. Své fanoušky nejnověji potěšila snímkem, jak svou holčičku kojí na veřejnosti. A zvlášť od maminek se jí dostalo velké pochvaly.
Článek
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka Modelka Agáta Hanychová se v úterý 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Do třetice přivedla na svět krásnou a zdravou dceru, která dostala nádherné jméno Rozárka. Otcem holčičky je Agátin partner Jaromír Soukup.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku?
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku? Agáta Hanychová na Instagramu naplno promluvila o svém těhotenství. Modelka, která nosí pod srdcem v pořadí už třetí dítě, svým fanouškům prozradila přesný termín porodu. A nejen to. Otevřeně také dodala, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Rovněž se svěřila s tím, jaké nenarozenému miminku vybrala s partnerem Jaromírem Soukupem jméno.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika
Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika Začátek roku 2023 se Agátě Hanychové příliš nevyvedl. Jak těhotná modelka sama přiznala na Instagramu, aktuálně bojuje se zápalem plic a bere antibiotika. Agátu Hanychovou, která má termín porodu koncem letošního dubna, podle jejích slov nemoc pořádně skolila, leží a je schopná si udělat maximálně čaj.
Článek
Agáta Hanychová přidala do bramborové kaše žloutek. Na jejím Instagramu se kvůli tomu strhla vášnivá diskuze
Agáta Hanychová přidala do bramborové kaše žloutek. Na jejím Instagramu se kvůli tomu strhla vášnivá diskuze Modelka Agáta Hanychová opět vzbudila na Instagramu emoce. Tentokrát si ji lidé vzali na paškál kvůli videu, v němž připravuje máslovou bramborovou kaši s vejcem. Do hotové bramborové kaše totiž přidala syrový žloutek, což se některým jejím sledujícím příliš nelíbilo. Jaký na to máte názor?
Článek
Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou
Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou Modelka Agáta Hanychová pravidelně na svém instagramovém účtu zveřejňuje fotky své 4leté dcerky Miy Prachařové. Tato rozkošná holčička s blonďatými vlásky je podle Agátiných sledujících celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou. Co myslíte, na koho je malá Mia nejvíc podobná?
(17) Načíst více