Kategorie Agáta Hanychová

Článek
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí
Agáta Hanychová propaguje kojení na veřejnosti. Maminky ji za tento přístup chválí Modelka Agáta Hanychová se 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Ač je ještě v šestinedělí, se svou novorozenou dcerkou Rozárkou již vyráží na pravidelné procházky. Své fanoušky nejnověji potěšila snímkem, jak svou holčičku kojí na veřejnosti. A zvlášť od maminek se jí dostalo velké pochvaly.
Článek
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka Modelka Agáta Hanychová se v úterý 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Do třetice přivedla na svět krásnou a zdravou dceru, která dostala nádherné jméno Rozárka. Otcem holčičky je Agátin partner Jaromír Soukup.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku?
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku? Agáta Hanychová na Instagramu naplno promluvila o svém těhotenství. Modelka, která nosí pod srdcem v pořadí už třetí dítě, svým fanouškům prozradila přesný termín porodu. A nejen to. Otevřeně také dodala, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Rovněž se svěřila s tím, jaké nenarozenému miminku vybrala s partnerem Jaromírem Soukupem jméno.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika
Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika Začátek roku 2023 se Agátě Hanychové příliš nevyvedl. Jak těhotná modelka sama přiznala na Instagramu, aktuálně bojuje se zápalem plic a bere antibiotika. Agátu Hanychovou, která má termín porodu koncem letošního dubna, podle jejích slov nemoc pořádně skolila, leží a je schopná si udělat maximálně čaj.
Článek
Agáta Hanychová přidala do bramborové kaše žloutek. Na jejím Instagramu se kvůli tomu strhla vášnivá diskuze
Agáta Hanychová přidala do bramborové kaše žloutek. Na jejím Instagramu se kvůli tomu strhla vášnivá diskuze Modelka Agáta Hanychová opět vzbudila na Instagramu emoce. Tentokrát si ji lidé vzali na paškál kvůli videu, v němž připravuje máslovou bramborovou kaši s vejcem. Do hotové bramborové kaše totiž přidala syrový žloutek, což se některým jejím sledujícím příliš nelíbilo. Jaký na to máte názor?
Článek
Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou
Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou Modelka Agáta Hanychová pravidelně na svém instagramovém účtu zveřejňuje fotky své 4leté dcerky Miy Prachařové. Tato rozkošná holčička s blonďatými vlásky je podle Agátiných sledujících celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou. Co myslíte, na koho je malá Mia nejvíc podobná?
Článek
Nejsledovanější pár Česka Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Je to marketingový tah, kritizují jejich lásku lidé na Instagramu
Nejsledovanější pár Česka Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Je to marketingový tah, kritizují jejich lásku lidé na Instagramu Mediální magnát Jaromír Soukup a modelka Agáta Hanychová už nějaký ten týden veřejně sdílejí svou lásku. A to nejen na sociálních sítích. O jejich vztahu se můžete aktuálně dočíst také v Soukupově časopisu Sedmička. Ostatně sestříhané video z focení pro Sedmičku sdílela Agáta Hanychová i na svém Instagramu. Co jí pod ním vzkázali někteří sledující?
Článek
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022 skončil již v sobotu 9. července. Slavnostního ukončení festivalu se se svou mámou Veronikou Žilkovou účastnila také Kordula Stropnická. Tato 16letá slečna svou krásou snad všem vyrazila dech a někteří lidé ji dokonce označují za nejkrásnější dívku karlovarského festivalu za rok 2022.
Článek
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku Modelka Agáta Hanychová na Instagramu poprvé publikovala zamilované selfie s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Když se dostalo na veřejnost, že tato dvojice tvoří pár, byl z toho pořádný poprask. Agáta Hanychová první veřejně publikovanou společnou fotkou ukázala, že to s majitelem TV Barrandov myslí opravdu vážně.
(14) Načíst více