Agáta Hanychová předvedla v plavkách tělo po třech dětech. Z plochého břicha jejím fanouškům spadla brada

Agáta Hanychová předvedla v plavkách tělo po třech dětech. Z plochého břicha jejím fanouškům spadla brada Zdroj: Profimedia

Je to teprve dva měsíce, co Agáta Hanychová přivedla na svět své třetí dítě, dceru Rozárku. Na mámu od tří dětí ovšem modelka rozhodně nevypadá. Dokázala to nejnovější fotkou v plavkách, kterou sdílela na Instagramu. Z jejího plochého bříška a štíhlého těla Agátiným fanouškům doslova spadla brada.

Modelka Agáta Hanychová si v současnosti i se svou rodinou vychutnává nádherné letní počasí. Na sociální sítě však nepřidává pouze společné fotky s dětmi. Když na svém oficiálním instagramovém účtu zveřejnila svou aktuální fotku v plavkách u bazénu, všechny dostala svou poporodní postavou do kolen.

Agáta se ukázala v jednodílných červených plavkách jako z pobřežní hlídky, ve kterých vyniklo její štíhlé tělo. Že je hrdou maminkou tří dětí a že svou poslední holčičku Rozárku porodila před pouhými dvěma měsíci, by však tipoval málokdo.

“Závidím ty hezký fotky s jednorožcem. Máma tří dětí,” okomentovala svou fotku v plavkách u bazénu Agáta Hanychová. Na sdíleném snímku se pochlubila plochým břichem, dokonalým zadečkem i štíhlýma nohama.

Agáta Hanychová je i po třetím porodu stále ve formě. Že jí to stále sluší, jí v obdivných komentářích napsala také spousta instagramových sledujících.

“Mazec, smekám! Tak brzo po porodu a takové tělo, právem na sebe můžete být hrdá!” vzkázala Agátě Hanychové jedna ze sledujících. “No, já se teda přidávám a smekám klobouk. Po třech dětech máte luxusní postavičku,” dodala další z fanynek.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova 
Autor:
Publikováno: 26. 6. 2023 13:31 Nahlásit obsah