Kategorie Horoskopy

Článek
Nejhorší vlastnosti znamení zvěrokruhu: Beran je arogantní a Lev se rád chlubí
Nejhorší vlastnosti znamení zvěrokruhu: Beran je arogantní a Lev se rád chlubí Každý z nás máme své silné a slabé stránky. To, jací jsme, ovlivňuje také datum našeho narození. Chcete se o sobě dozvědět co nejvíc? Přinášíme nejhorší vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
Článek
Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim nejsilnější osobnosti
Narodili jste se v jednom z těchto znamení? Řadí se k nim nejsilnější osobnosti Každé znamení zvěrokruhu má své silné a slabé stránky. Některá oplývají přirozenou inteligencí, jiná jsou naopak velmi citlivá a empatická. Která znamení jsou však ta nejsilnější?
Článek
Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia
Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia Již v útlém věku můžeme snadno odhalit, zda náš maličký potomek bude génius. Některé děti totiž do vínku dostaly velkou dávku chytrosti a inteligence. Podle všeho právě za tento dar může znamení zvěrokruhu, ve kterém se děti narodily.
Článek
Sourozenci podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si nebudou nikdy blízká
Sourozenci podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si nebudou nikdy blízká Vztahy mezi sourozenci bývají různé. Někteří sourozenci jsou si blízcí a velmi si rozumí, mezi jinými zase panuje značná sourozenecká rivalita. Jestli to bude sourozencům společně klapat, nebo ne, ovlivňuje také jejich znamení zvěrokruhu. Kteří sourozenci si tedy podle horoskopu nebudou nikdy blízcí?
Článek
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády V životě toužíme nejen po naplněné lásce, ale i po upřímném přátelství. Chcete vědět, která znamení zvěrokruhu jsou v životě těmi nejlepšími kamarády, kteří si na nic nehrají? Horoskop říká, že skvělé přátele najdete zejména mezi pěti následujícími znameními.
(204) Načíst více