Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle databáze sériových vrahů: Na koho byste si měli dát extra pozor?

Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle databáze sériových vrahů: Na koho byste si měli dát extra pozor? Zdroj: Shutterstock

Zajímá vás, jaká jsou nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu? V tom případě uvítáte informaci, že databáze sériových vrahů Killer.Cloud sestavila seznam 488 sériových vrahů, který rozčlenila podle jejich znamení zvěrokruhu. Na která hvězdná znamení byste si měli dát extra pozor?

Žebříček nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu vychází ze statistik

Jaká jsou nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu, a jaká naopak patří k těm méně zrádným? Na tuto otázku se pokusila odpovědět databáze sériových vrahů Killer.Cloud, která rozdělila sériové vrahy podle jejich hvězdných znamení. 

Na základě výše uvedených statistických údajů a typických povahových rysů pro dané znamení zvěrokruhu tak lze vytvořit žebříček nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu. Níže uvádíme pět nejvíce nebezpečných hvězdných znamení, která mají největší sklony k páchání těch nejzávažnějších trestných činů.

1. Kozoroh

Nejnebezpečnějším znamením zvěrokruhu je dle databáze sériových vrahů Killer.Cloud jednoznačně Kozoroh. U tohoto znamení existuje nejvyšší pravděpodobnost, že se z něj vyvine všestranný zločinec s nedbalou povahou. Kozoroh inklinuje k páchání trestných činů jakékoliv povahy - od drobných krádeží přes loupeže až po vraždy. Nevýhodou tohoto hvězdného znamení je, že se při páchání trestných činů chová neopatrně, a tak se dá snadno chytit.

Ve znamení Kozoroha se narodil například německý sériový vrah Niles Högel, který měl na kontě 100 obětí.

Zdroj: Shutterstock 2. Lev

Druhým nejnebezpečnějším znamení zvěrokruhu je znamení Lva. Lidé, kteří jsou narození v tomto hvězdném znamení, páchají často zločiny proto, aby si jejich prostřednictvím získali slávu. Lvům vládne ohnivá planeta Merkur, mohou se chovat psychoticky a mít manické stavy.

Ve znamení Lva se narodila Elizabeth Bathory, známá jako Čachtická paní.

3. Štír

Co dělá Štíra jedním z nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu? Je to jeho sklon k žárlivosti a také k agresivnímu až sadistickému chování. Pokud nenastanou ideální okolnosti, žárlivý a agresivní Štír může být pro své okolí extrémně nebezpečný. Štírova povaha manipuluje s ostatními - i když Štír často sám nepáchá zločiny, je to právě on, kdo tahá za nitky.

Ve znamení Štíra se narodil například nechvalně známý německý sériový vrah Fritz Haarmann, zvaný řezník z Hannoveru, nebo také americký vrah Charles Manson, který mezi mnohými zavraždil manželku režiséra Romana Polanského Sharon Tate.

Zdroj: Shutterstock 4. Střelec

Lidé ve znamení Střelce neprolévají krev druhých, dokud není v ohrožení jejich život. Jsou to spíš drsné osobnosti a zlodějíčci, v extrémních případech však dokážou být velmi brutální. Kriminálníci z řad Střelců se zaměřují spíš na krádeže a loupeže, jsou také mezi nimi i zločinci, kteří úspěšně utekli z vězení.

Ve znamení Střelce se narodil největší kolumbijský narkobaron Pablo Escobar. 

5. Vodnář

Lidé ve znamení Vodnáře se často vyznačují manipulativní a pomstychtivou osobností. Pokud jde o pomstu, Vodnáři jsou opravdovými mistry. Toto hvězdné znamení patří mezi charismatické vůdčí osobnosti. Vodnáři jsou právě proto výbornými manipulátory a skvělými hackery.

Ve znamení Vodnáře se narodil například kolumbijské sériový vrah Luis Garavito, který byl usvědčený a obviněný ze 139 vražd.

Zdroj: Killer.cloud, Yourtango.com
Autor:
Publikováno: 7. 11. 2022 10:00 Nahlásit obsah