Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte

Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte Zdroj: Profimedia

Manželé Hana Mašlíková a André Reinders za sebou mají vážnou partnerskou krizi. Dali si rok v manželství pauzu a byli od sebe. Rodiče malého Andrease se k sobě vrátili koncem roku 2021 a opět jim to klape. O partnerské krizi, která je za nimi, se nyní Hana Mašlíková otevřeně rozepsala na svém Instagramu.

“Řekli jsme si, že spolu budeme v dobrém i zlém. Obojí už jsme spolu zažili. Aniž by to kdokoli věděl, kromě nejbližších, před pár lety jsme spolu během okamžiku padli na dno a dva roky spolu zažívali trápení, nejistotu a bolest u srdce, která nás v mnoha směrech změnila, zocelila, naučila pokory k životu a asi navždy spojila. Dva roky jsme se na okolí a v práci usmívali a přitom byli vyčerpaní, srdce nám krvácelo a pořád jsme neviděli lepší zítřky, ale oni nakonec naštěstí přišly,” popsala Hana Mašlíková upřímně, co v posledních letech zažívala v manželství.

Když si Hana Mašlíková a André Reinders řekli v roce 2016 ano, slibovali si lásku v dobrém i ve zlém. Jenže v roce 2020 se do jejich manželství vkradla krize, která vyvrcholila rozchodem. 

Manželé, kteří spolu mají syna Andrease, od sebe byli bezmála rok. Koncem roku 2021 své manželství slepili a vrátili se k sobě.

“Dnes už je vše v pořádku, ale my už nikdy nezapomeneme, co jsme spolu zažili a překonali to. To byl možná jeden z důvodů, proč jsme se i po roční pauze, kdy už to vypadalo na definitivní konec, nakonec k sobě vrátili,” popsala na Instagramu Hana Mašlíková.

Zdroj: Shutterstock Modelka rovněž apelovala na své instagramové sledující, aby nad životem druhých nevyslovovali rychlé soudy, protože do toho, co se děje za zavřenými dveřmi, zkrátka nikdy nevidí.

“Chci tím jen říct, abyste nesoudili lidi, protože v jejich botách nechodíte. Nezáviďte, často možná není co. Nikdy nevíte, co všechno ta daná osoba zrovna prožívá, jaká má trápení a přitom to na sociálních sítích vypadá všechno fantasticky,” dodala Hana Mašlíková závěrem.

Zdroj: Instagram.com/hanamaslikova
Autor:
Publikováno: 20. 1. 2023 12:38 Nahlásit obsah