Kategorie Hana Mašlíková

Článek
Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte
Hana Mašlíková promluvila o partnerské krizi: Nesuďte lidi, protože v jejich botách nechodíte Manželé Hana Mašlíková a André Reinders za sebou mají vážnou partnerskou krizi. Dali si rok v manželství pauzu a byli od sebe. Rodiče malého Andrease se k sobě vrátili koncem roku 2021 a opět jim to klape. O partnerské krizi, která je za nimi, se nyní Hana Mašlíková otevřeně rozepsala na svém Instagramu.
Článek
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž Hana Mašlíková letos v květnu zabodovala v bikini fitness. Ze soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague si odnesla zlato. Mnozí lidé se této krásné 40leté ženy ptají, zda se připravuje na novou soutěž v kulturistice, když stále cvičí. Hana Mašlíková však na Instagramu podotkla, že cvičení je její droga, které holduje již od svých 18 let.
Článek
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší Modelka a moderátorka Hana Mašlíková je jedna velká proměna. Nejen, že se poctivě připravuje na soutěž Mr. Universe Prague 2022, a tak se z ní stala profesionální kulturistka. Nyní všechny příjemně překvapila další změnou. Nechala si totiž prodloužit své blonďaté vlasy.
Článek
Hana Mašlíková předvedla pekáč buchet. Její vypracované břicho je excelentní
Hana Mašlíková předvedla pekáč buchet. Její vypracované břicho je excelentní Modelka, moderátorka a teď i kulturistka Hana Mašlíková se poctivě připravuje na kulturistickou soutěž Mr. Universe Prague 2022. Zde se bude v sobotu 21. května účastnit klání v kategorii Bikini fitness. Že je v neskutečné formě, předvedla na Instagramu, kde sdílela fotku svého břicha připomínajícího pekáč buchet.
Článek
Hana Mašlíková a její proměna v kulturistku: Rozepsala se o přísném jídelníčku i tréninkovém plánu
Hana Mašlíková a její proměna v kulturistku: Rozepsala se o přísném jídelníčku i tréninkovém plánu Moderátorka Hana Mašlíková se koncem května účastní kulturistické soutěže Mr. Universe Prague 2022. Aby byla v kategorii Bikini fitness co nejúspěšnější, v současnosti si dává pořádně do těla. Jak uvedla na svém Instagramu, proměna v kulturistku ji stojí spoustu dřiny a odříkání.
Článek
Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší
Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší Modelka a moderátorka Hana Mašlíková pořádně pracuje na své postavě. Do silového tréninku dává v tuto chvíli vše, protože chce uspět v závodech Bikini fitness. Svou vypracovanou figuru ukázala i na Instagramu, kde se na její tělo snesla spousta kritiky. Komentující jí píšou, že tohle nemá s ženskou krásou už nic společného. Souhlasíte?
Článek
Agáta Hanychová cvičí v posilovně pětkrát týdně. Podívejte se, jak má namakané tělo
Agáta Hanychová cvičí v posilovně pětkrát týdně. Podívejte se, jak má namakané tělo Modelka Agáta Hanychová si dává do těla. V květnu odstartovala 30denní výzvu, v rámci které se chce dle svých slov dostat zpátky do formy. Pětkrát do týdne cvičí a dodržuje krabičkovou dietu. Parťačku v posilovně jí mimo jiné dělá Hanka Mašlíková. Agáta již fanouškům na Instagramu předvedla své nové namakané tělo.