Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž

Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž Zdroj: Profimedia

Hana Mašlíková letos v květnu zabodovala v bikini fitness. Ze soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague si odnesla zlato. Mnozí lidé se této krásné 40leté ženy ptají, zda se připravuje na novou soutěž v kulturistice, když stále cvičí. Hana Mašlíková však na Instagramu podotkla, že cvičení je její droga, které holduje již od svých 18 let.

“Lidé se mě neustále ptají, jestli se připravuji na další soutěž, že pořád cvičím. Cvičím od 18 let, akorát až sociálními sítěmi máte možnost do nějaké míry sdílet více naše životy a nečerpat pouze z toho, kde se co dočtete,” uvedla na svém Instagramu věci na pravou míru Hana Mašlíková.

Tato krásná žena, která na 40 let rozhodně nevypadá, prozradila, že cvičení je její životní styl a droga. Již před přípravou na prestižní světovou soutěž Mr. Universe Prague, kde v kategorii bikini fitness vybojovala zlatou medaili, trávila Hanka dle svých slov čtyři dny v týdnu ve fitness centru.

“Takže si v tom pokračuji. Já nepatřím mezi lidi, kteří cvičí jen kvůli létu do plavek, kvůli dovolené nebo bůhví čemu jinému. Já se prostě udržuji v kondici celý rok,” vysvětlila na Instagramu krásná moderátorka.

Díky svému životnímu stylu a zálibě ve cvičení má Hana Mašlíková tělo pevné jako skála a zároveň se může pyšnit nádhernými křivkami. Dokládají to ostatně její fotky v plavkách, které čerstvě pořídila na dovolené u moře.

Že má Hana Mašlíková již 40 let, by tipoval málokdo. S přehledem se vyrovná ženám o desítky let mladším. Svou životní formu si uvědomuje také sama moderátorka, která se ve svém těle cítí báječně.

“Tak moc jsem se jako mladá bála třicítky nebo natož čtyřicítky, to byl úplnej hnus fialovej. Myslela jsem si totiž, že už budu stará větev a vše hezké budu mít za sebou. Já bláhová, kdybych tehdá věděla, že to budou nejlepší léta mého života. Jak se říká, život začíná až po čtyřicítce,” podotkla Hana Mašlíková na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/hanamaslikova
Autor:
Publikováno: 22. 7. 2022 09:56 Nahlásit obsah