Kategorie Kulturistika

Článek
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž Hana Mašlíková letos v květnu zabodovala v bikini fitness. Ze soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague si odnesla zlato. Mnozí lidé se této krásné 40leté ženy ptají, zda se připravuje na novou soutěž v kulturistice, když stále cvičí. Hana Mašlíková však na Instagramu podotkla, že cvičení je její droga, které holduje již od svých 18 let.
Článek
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší Modelka a moderátorka Hana Mašlíková je jedna velká proměna. Nejen, že se poctivě připravuje na soutěž Mr. Universe Prague 2022, a tak se z ní stala profesionální kulturistka. Nyní všechny příjemně překvapila další změnou. Nechala si totiž prodloužit své blonďaté vlasy.
Článek
Hana Mašlíková předvedla pekáč buchet. Její vypracované břicho je excelentní
Hana Mašlíková předvedla pekáč buchet. Její vypracované břicho je excelentní Modelka, moderátorka a teď i kulturistka Hana Mašlíková se poctivě připravuje na kulturistickou soutěž Mr. Universe Prague 2022. Zde se bude v sobotu 21. května účastnit klání v kategorii Bikini fitness. Že je v neskutečné formě, předvedla na Instagramu, kde sdílela fotku svého břicha připomínajícího pekáč buchet.
Článek
Hana Mašlíková a její proměna v kulturistku: Rozepsala se o přísném jídelníčku i tréninkovém plánu
Hana Mašlíková a její proměna v kulturistku: Rozepsala se o přísném jídelníčku i tréninkovém plánu Moderátorka Hana Mašlíková se koncem května účastní kulturistické soutěže Mr. Universe Prague 2022. Aby byla v kategorii Bikini fitness co nejúspěšnější, v současnosti si dává pořádně do těla. Jak uvedla na svém Instagramu, proměna v kulturistku ji stojí spoustu dřiny a odříkání.
Článek
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord Heather Connor z USA je první ženou na světě, která dokázala zvednout čtyřnásobek své tělesné hmotnosti. Přesto šla ve svém osobním rekordu ještě dál. Tato powerlifterka vážící necelých 46 kilogramů uzvedla neuvěřitelných 200 kilogramů na mrtvých tah, a překonala tak 4,4násobek své tělesné hmotnosti.