Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší

Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší Zdroj: Profimedia

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková je jedna velká proměna. Nejen, že se poctivě připravuje na soutěž Mr. Universe Prague 2022, a tak se z ní stala profesionální kulturistka. Nyní všechny příjemně překvapila další změnou. Nechala si totiž prodloužit své blonďaté vlasy.

V případě Hany Mašlíkové jsme všichni zvyklí na mikádo nebo maximálně vlasy po ramena. Modelka, moderátorka a dnes i kulturistka se však rozhodla, že půjde do mnohem delší hřívy.

“Kvůli soutěži jsem si nechala prodloužit vlasy. Prodloužení mělo být sice jen na soutěž, ale teď každý den víc a víc přemýšlím, že asi zůstanu dlouhovláska déle,” vysvětlila na svém Instagramu Hana Mašlíková.

Tato krásná žena se pro prodloužení svých vlasů rozhodla kvůli kulturistické soutěži Mr. Universe Prague 2022. Zde se bude v sobotu 21. května účastnit klání v kategorii Bikini fitness.

Hana Mašlíková svou přípravu na kulturistickou soutěž rozhodně nepodceňuje. Usilovně na sobě maká již několik měsíců v kuse, což je na její vypracované postavě opravdu vidět. Dalším levelem její proměny, ke kterému nyní došla, tak bylo i prodloužení vlasů.

A jak zareagovalo na prodlouženou blonďatou hřívu Hančino okolí? I v tomto případě platí pořekadlo sto lidí sto chutí. Například někteří instagramoví sledující Hanu Mašlíkovou pochválili za prodloužení, někteří upřímně napsali, že se jim více líbila v kratším přirozeném sestřihu.

“Já být vámi, u těch dlouhých vlasů zůstanu. Moc vám to sluší.”, “Ty dlouhý vlasy vám moc sluší. Jste kočka Hani a držíme palce v soutěži.”, “Kratší prosím. Mně ty dlouhé na vás přijdou takové splihlé, nemá to ty koule.”, “Hani, sluší ti dlouhé i krátké vlasy. Ale ty jsi typ, kterému sluší přece jenom víc ty kratší vlasy.” Objevilo se například v komentářích pod příspěvkem, ve kterém se Hana Mašlíková pochlubila svou prodlouženou hřívou.

Zdroj: Instagram.com/hanamaslikova
Autor:
Publikováno: 16. 5. 2022 10:37 Nahlásit obsah