Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce

Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce Zdroj: Shutterstock

Hvězda 3v1 Martina Pártlová to má za pár. Jelikož je ve vysokém stupni těhotenství, zanedlouho přivítá na světě svou vytouženou holčičku, kterou čeká s hudebníkem Josefem Vařekou. Nastávající rodiče se na příchod své dcerky náležitě připravují. Vybavili pro ni nádherný dětský pokoj, kterým se Martina Pártlová pochlubila na Instagramu.

“Můj pokojíček snů.  Chtěla jsem ne úplně typickej pokojík pro miminko, páč ho ještě pár let nevyužije a já potřebuju, aby měli pocestný kde přespat,” napsala nastávající maminka Martina Pártlová na Instagram a připojila několik fotek dětského pokojíčku, který bude patřit její holčičce.

Hvězda 3v1 vybavila dětský pokoj velmi vkusně. Jak sama vysvětlila, tato místnost bude u ní doma sloužit také jako pokoj na přespání pro příležitostné hosty. Až se holčička narodí, bude totiž spát se svými rodiči Martinou Pártlovou a Josefem Vařekou v ložnici, kde má již nachystanou další dětskou postýlku.

V každém případě těhotná Martina Pártlová začlenila do nově vybaveného dětského pokojíčku několik kousků, ke kterým má nadstandardní citový vztah. 

“Taky jsem chtěla zachovat moji krásnou zelenou komodu a velkýho medvěda, kterýho si doma škudlím už asi 4 roky pro svýho malýho Koblížka a teď se konečně dočkal,” vysvětlila hvězda 3v1, která miminku, které nosí pod srdcem, přezdívá pracovně Koblížek.

Dětský pokojíček, kterým se nastávající maminka Martina Pártlová pochlubila na Instagramu, se dočkal velké chvály. “Jako upřímně, snad nejkrásnější dětské pokoj, co jsem viděla,” komentovala například jedna ze sledujících. A jak se pokojíček, který pro svou dcerku připravila Martina Pártlová, líbí vám?

Autor:
Publikováno: 7. 6. 2021 17:23 Nahlásit obsah