Kategorie Josef Vařeka

Článek
Martina Pártlová si užívá s rodinkou na Seychelách. V exotickém ráji zůstanou měsíc
Martina Pártlová si užívá s rodinkou na Seychelách. V exotickém ráji zůstanou měsíc Zpěvačka Martina Pártlová vyrazila s partnerem Josefem Vařekou a půlroční dcerkou Stellou do teplých krajin. Celý měsíc budou chytat sluneční paprsky na Seychelách a koupat se ve vlnách Indického oceánu. Brali byste to taky?
Článek
Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy
Dcera Martiny Pártlové má už 5 měsíců. Podívejte se, jak malá Stella roste do krásy Sympatická zpěvačka a členka uskupení 3v1 Martina Pártlová si užívá mateřství plnými doušky. Její vytoužená dcerka Stellinka, která přišla na svět 16. června 2021, nyní oslavila 5 měsíců. Jak Martina Pártlová ukazuje na Instagramu, její holčička roste jako z vody. A že je vážně roztomilá!
Článek
Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců
Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců Čerstvé maminky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová se již vrátily z porodnice domů. Ve stejný den, v úterý 16. června, porodily císařským řezem, nyní si již užívají domácí pohodu. Jak dokumentují jejich instagramové příspěvky, v neděli 20. června, kdy je jejich partneři vyzvedli v porodnici, stihli s novopečenými tatínky oslavit i Den otců.
Článek
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce Hvězda 3v1 Martina Pártlová to má za pár. Jelikož je ve vysokém stupni těhotenství, zanedlouho přivítá na světě svou vytouženou holčičku, kterou čeká s hudebníkem Josefem Vařekou. Nastávající rodiče se na příchod své dcerky náležitě připravují. Vybavili pro ni nádherný dětský pokoj, kterým se Martina Pártlová pochlubila na Instagramu.
Článek
Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší
Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší Zpěvačce a hvězdě 3v1 Martině Pártlové těhotenství přidává na půvabu. Na Instagramu nedávno prozradila, že bude mít holčičku. Těhotná Martina Pártlová, která je již v sedmém měsíci, nyní zveřejnila nové těhotenské fotky. Poprvé se pochlubila i společnou fotkou s otcem miminka, hudebníkem Josefem Vařekou. Co říkáte, sluší jim to?
Článek
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem Martina Pártlová ve svých 41 letech oznámila, že bude poprvé maminkou. Tato hvězda 3v1 tak bude moci brzy vozit kočárek se svými kamarádkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Kdo je ale otcem dítěte? Jeho jméno Martina Pártlová odtajnila teprve před několika dny.