Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku

Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku Zdroj: Profimedia

Milujete telenovely a patří k vašim oblíbeným také Tisíc a jedna noc? Jelikož se tato turecká telenovela natáčela již v letech 2006 až 2009, její hlavní představitelé se za tuto dobu velmi změnili. Výraznou proměnou prošla zvláště herečka Bergüzar Korel alias Šeherezáda, kterou byste v dnešní době takřka nepoznali.

Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Herečka Bergüzar Korel, která v roce 2023 slaví již 41. narozeniny, se změnila k nepoznání. Tato krásná žena se již dávno nepyšní dlouhými černými vlasy, kterými oslňovala v telenovela Tisíc a jedna noc.

Seriálová Šeherezáda prošla výraznou proměnou. V současné době je z ní jemná blondýnka s krátkým mikádem, která ohromuje svým půvabem. Tento vlasový střih a barva herečce Bergüzar Korel velmi svědčí. Ačkoliv jí je už 41 let, díky krátké blond vizáži vypadá sotva na třicet.

Turecká herečka Bergüzar Korel ztvárnila postavu tmavovlasé architektky Šeherezády v letech 2006 až 2009, kdy se natáčela slavná telenovela Tisíc a jedna noc. Tento nekonečný seriál se těšil velké oblibě i mezi českými diváky, kteří jej zapáleně sledovali na televizních obrazovkách.

Láska přitom vzplála nejen v telenovele, ale i ve skutečném světě. Bergüzar Korel alias Šeherezáda se během natáčení zamilovala do představitele Onura Aksala, kterého hrál herec Halit Ergenc. V roce 2009 se z nich stali manželé. Jejich manželství, ve kterém vychovávají společného syna Aliho, trvá šťastně až doposud.

Zdroj: Instagram.com/berguzarkorel__, Instagram.com/berguzarkorellove, Csfd.cz, Csfd.cz

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2023 12:26 Nahlásit obsah