Kategorie Telenovela

Článek
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku
Jak dnes vypadá Šeherezáda z telenovely Tisíc a jedna noc? Změnila se k nepoznání v krátkovlasou blondýnku Milujete telenovely a patří k vašim oblíbeným také Tisíc a jedna noc? Jelikož se tato turecká telenovela natáčela již v letech 2006 až 2009, její hlavní představitelé se za tuto dobu velmi změnili. Výraznou proměnou prošla zvláště herečka Bergüzar Korel alias Šeherezáda, kterou byste v dnešní době takřka nepoznali.
Článek
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu Příznivci a příznivkyně známé kolumbijské telenovely Plameny vášně z roku 2003 mají důvod k oslavě. Hlavnímu hrdinovi Juanovi, kubánskému herci Mariovi Cimarrovi, totiž jeho slovenská snoubenka Bronislava Gregušová porodila krásnou a zdravou holčičku. Šťastný pár dal své dcerce jméno Briana.
Článek
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila
Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila Mexická telenovela Hříšná láska z roku 2001 se stala celosvětovým hitem. Sledovat ji můžete na některých českých TV stanicích i v současnosti. Hlavní postavu Palomy si zahrála mexická herečka Silvia Navarro. Zajímá vás, jak tato krásná žena vypadá v současnosti? Od dob natáčení telenovely se prakticky nezměnila.
Článek
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Instagramu
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová čekají miminko. Radostnou událost oznámili na Instagramu Znáte kolumbijskou telenovelu Plameny vášně z roku 2003, která je často k vidění i na českých obrazovkách? Juan z Plamenů vášně v podání kubánského herce Maria Cimarra se stal idolem žen z celého světa. Svou skutečnou lásku však našel na Slovensku. S finalistkou Miss Slovensko 2015 Bronislavou Gregušovou nyní prozradili, že čekají miminko.
Článek
Jak vypadá idol mnoha dívek Ivo z telenovely Divoký anděl? Je stále sexy
Jak vypadá idol mnoha dívek Ivo z telenovely Divoký anděl? Je stále sexy Snad všechny dívky milovaly Iva z telenovely Divoký anděl a s napětím sledovaly, jak dopadne jeho vztah s Milagros.