Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc

Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc Zdroj: Profimedia

Herečka a moderátorka Alice Bendová si roky zakládala na svých dlouhých rovných vlasech. Nyní si však řekla, že je čas na změnu, a rozhodla se pro radikálnější sestřih. Podívejte se, jak jí nový účes a barva neskutečně sluší.

Alice Bendová se rozhoupala ke změně image. Důkaz, že prošla proměnou, sdílela na svém instagramovém profilu. Na Instagram konkrétně přidala snímek, který pořídila po návratu z kadeřnictví.

Můj nový sestřih. Co na něj říkáte? Jsem strašná konzerva a těžko se dokopávám k radikálním změnám, vždycky to dlouho odkládám, ale když jsem viděla proměnu vlasů od @tomasarsovhairandbeauty v našem pořadu Vysněná krása, tak jsem trochu záviděla,” vysvětlila Alice Bendová, proč se rozhodla ke změně účesu.

“A tak padlo rozhodnutí, zkrátit, dobře ostříhat a dobře nabarvit. A je to! Hagrid samozřejmě stále žije, ale nevypadá jako neandrtálec před smrtí,” doplnila herečka.

Alice Bendová se rozhodla pro postupný módní sestřih své dlouhé hřívy. Postupně sestříhané prameny dlouhých vlasů jsou v současnosti velmi trendy a s oblibou je nosí jak celebrity, tak běžné ženy.

V každém případě Alici Bendové změna účesu velmi prospěla. V novém sestřihu působí svěže a rozzářeně. Tento účes dodal její hřívě také na objemu. Kromě sestřihu herečka zvolila přirozeně působící barvu, která perfektně sedí k tónu její pleti.

Že se změna účesu opravdu vydařila, si ostatně myslí také instagramoví sledující. Ti nový účes Alice Bendové přijali velmi pozitivně. “Úplně pecka.”, “Moc vám to sluší, Ali.”, “Za mě super, Ali.”, “Boží vlásky.” Objevilo se například v komentářích.

Zdroj: Instagram.com/alice_bendova_official
Autor:
Publikováno: 13. 4. 2022 14:04 Nahlásit obsah