Kategorie Nový účes

Článek
Lucie Vondráčková má nový účes. Podle fanoušků v něm vypadá jako usedlá teta
Lucie Vondráčková má nový účes. Podle fanoušků v něm vypadá jako usedlá teta Věčně mladě vypadající zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková podle svých fanoušků tentokrát přestřelila. Na Instagramu se pochlubila novým účesem, na který však řada lidí reagovala velmi rozpačitě. Objevily se i názory, že nový střih a barva zpěvačce vůbec nesvědčí a že v novém účesu vypadá spíš jako usedlá teta. Co si o tom myslíte vy?
Článek
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů
Toužíte po mladistvém vzhledu? Dodá vám ho správně zvolený účes i barva vlasů Milé dámy, co si budeme nalhávat, roky nám nikdo neubere a tak, jak se mění naše tělo, mění se i naše vlasy. Bujné husté kadeře začínají řídnout, stříbrné pramínky nám sice sluší, ale bez nich se rády obejdeme. Podle mínění kadeřníků nám dobře zvolený účes a barva mohou ubrat na vzhledu až deset let. No, kdo by nechtěl vypadat mladší?
Článek
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla
Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla Herečka, zpěvačka a nastávající dvojnásobná maminka Eva Salvatore Burešová se na Instagramu pochlubila novým účesem. Při poslední návštěvě kadeřnice si nechala svou dlouhou hřívu výrazně zkrátit a také si střihla ofinu. Podívejte se, jak to Evě Burešové v novém účesu sluší.
Článek
Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu
Taťána Kuchařová má kratší vlasy. Nový účes, nové začátky, okomentovala svou proměnu Modelka, podnikatelka a influencerka Taťána Kuchařová shodila svou delší hřívu a své blonďaté vlasy si výrazně zkrátila. Nový střih vlasů, pro který se rozhodla, patří k nejtrendy střihům letošní sezony. Jak se vám v něm líbí?
Článek
Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc
Alice Bendová předvedla nový účes a barvu. Sestříhané vlasy jí dodaly šmrnc Herečka a moderátorka Alice Bendová si roky zakládala na svých dlouhých rovných vlasech. Nyní si však řekla, že je čas na změnu, a rozhodla se pro radikálnější sestřih. Podívejte se, jak jí nový účes a barva neskutečně sluší.
Článek
Radka Třeštíková se předvedla s krátkou ofinou a kroužkem v nose. Totálně změnila image
Radka Třeštíková se předvedla s krátkou ofinou a kroužkem v nose. Totálně změnila image Spisovatelka Radka Třeštíková sdílela na Instagramu selfie, které pořídila bezprostředně po návratu z kadeřnického studia. Kadeřnice si tentokrát oblíbenou spisovatelku vzala opravdu do parády a proměnila ji v úplně jinou ženu.
Článek
Chcete si ostříhat vlasy? Tento trik vám ukáže, jaký střih vlasů vám bude opravdu slušet
Chcete si ostříhat vlasy? Tento trik vám ukáže, jaký střih vlasů vám bude opravdu slušet Každá žena má tendenci své vlasy čas od času ostříhat. Než se však rozhodnete k radikálnímu řešení, vyzkoušejte tento jednoduchý trik, který vám pomůže přesně určit takovou délku, která vám bude slušet, a nezbydou vám jen oči pro pláč.
Článek
Zuzana Belohorcová omládla. Nový účes jí ubral minimálně deset let
Zuzana Belohorcová omládla. Nový účes jí ubral minimálně deset let Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová vypadá perfektně i po dětech. Tato krásná žena je živoucím důkazem, že i po čtyřicítce můžete vypadat atraktivně a o několik desítek let mladší. Svou vizáž Zuzana Belohorcová čerstvě vylepšila novým účesem, který ji neskutečně omladil. Přesvědčte se sami.
Článek
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna prochází úžasnou proměnou. Nejen, že má v současnosti nádhernou postavu, ale pyšní se také novou barvou vlasů. Maminka dvouletého syna Artura si svou čokoládově hnědou hřívu nechala výrazně zesvětlit. Její nejnovější fotky na Instagramu dokazují, že jí to neuvěřitelně sekne.