Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší

Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší Zdroj: Shutterstock

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna prochází úžasnou proměnou. Nejen, že má v současnosti nádhernou postavu, ale pyšní se také novou barvou vlasů. Maminka dvouletého syna Artura si svou čokoládově hnědou hřívu nechala výrazně zesvětlit. Její nejnovější fotky na Instagramu dokazují, že jí to neuvěřitelně sekne.

Ewa Farna je takřka dva roky maminkou dvouletého chlapečka Arthura. Na své tělo však s nově nabytým mateřstvím nezanevřela a s láskou se o něj stará. Kromě toho, že po porodu výrazně zhubla a ve srovnání se svým mladším já má báječnou postavu, pyšní se také zbrusu novým účesem.

Jak zpěvačka Ewa Farna předvedla na svých nejnovějších instagramových snímcích, nechala si výrazně zesvětlit vlasy. To je proměna, co říkáte?

V novém účesu to polsko-české zpěvačce neuvěřitelně sekne. Pryč jsou doby, kdy nosila rovně střiženou ofinu nebo vlasy v jednotné čokoládově-hnědé barvě. Účes, pro který se aktuálně rozhodla, je pro ni jako stvořený.

Nutno dodat, že Ewa Farna měla tentokrát šťastnou ruku na kadeřníka. Ve výrazně zesvětlených pramenech jí to neuvěřitelně sluší. Světlé vlasy navíc perfektně rámují její obličej a vyzdvihují jeho krásu. 

Jak se vám nový účes zpěvačky Ewy Farne líbí? Napište nám svůj názor do komentářů.

Autor:
Publikováno: 15. 6. 2021 11:07 Nahlásit obsah