Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne

Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne Zdroj: Profimedia

Modelka Simona Krainová se rozhodla pro pořádný detox. Spolu se svým manželem Karlem Vágnerem a společnými přáteli se momentálně účastní ajurvédského pobytu na Srí Lance, odkud pravidelně sdílí fotky na svém Instagramu. Kromě fotek v plavkách fanoušky Simony Krainové zaujal její nový účes, který ji nehorázně sluší. Souhlasíte?

Na ajurvédském pobytu na Srí Lance, který má očistit její tělo a duši, se Simona Krainová rozhodla jít cestou přirozenosti. Sundala si totiž své prodloužené vlasy a jak je vidno, neskutečně zkrásněla.

Kratší účes po ramena Simoně Krainové přidává na sexappealu. Myslí si to ostatně také její fanoušci, kteří jí v komentářích píšou, že její přirozené vlasy jsou perfektní a že v účesu bez prodloužení neskutečně prokoukla.

“Už nenoste nikdy jinak vlasy. To je hot top.”, “Simčo, ty vlasy jsou úplně skvělý.”, “Omládla jsi, ty vlasy ti takhle moc sluší. Já bych se na nějaký prodlužování vyprdla.” vyjádřili svůj názor Simonini fanoušci. Lidé se v instagramových komentářích vesměs přimlouvají za to, aby si již Simona Krainová nenechávala prodlužovat vlasy, protože ve svých přírodních vypadá mnohem lépe. Jak se říká, v přirozenosti je krása. Myslíte si to také?

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 28. 1. 2022 11:35 Nahlásit obsah