Kategorie Přirozená krása

Článek
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká
21letá influencerka Aimee Higher se zásadně neholí. Zbožňuji všechny chloupky na svém těle, říká Australská influencerka Aimee Higher vsadila na přirozenou krásu. Navždy odhodila žiletku a přestala se holit. Kvůli chloupkům v podpaží, na nohách či v oblasti třísel se však ne vždy na sociálních sítích setkává s pochopením. Influencerka však své chloupky miluje a ráda je dává na obdiv. Co na tento její postoj říkáte?
Článek
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne Modelka Simona Krainová se rozhodla pro pořádný detox. Spolu se svým manželem Karlem Vágnerem a společnými přáteli se momentálně účastní ajurvédského pobytu na Srí Lance, odkud pravidelně sdílí fotky na svém Instagramu. Kromě fotek v plavkách fanoušky Simony Krainové zaujal její nový účes, který ji nehorázně sluší. Souhlasíte?
Článek
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku
Dívka Cydni Akbar se dlouhé roky styděla za své obočí. Nyní své srostlé obočí ukazuje hrdě na Instagramu a TikToku Britská studentka Cydni Akbar nedá dopustit na své výrazně růžové vlasy. Přesto strhává pozornost něčím jiným než svým extravagantním účesem. Tato 21letá dívka je nepřehlédnutelná díky svému hustému a na kořeni nosu srostlému obočí. Dříve se za své obočí styděla, nyní jej hrdě nosí.
Článek
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl Jste spokojená s tím, jak se líčíte, nebo byste svůj vzhled mírně poupravila? V případě používání make-upu se však nemá nic přehánět a méně někdy znamená více. Právě to by vám poradila ruská vizážistka Julia Ismailova. Tato profesionálka předělává běžný make-up žen a klade důraz na přirozenost. A výsledek? Ten je naprosto dokonalý.
Článek
Chloupky v tříslech a podpaží v kombinaci s plavkami? Je to jenom vaše volba, říká body positive kampaň
Chloupky v tříslech a podpaží v kombinaci s plavkami? Je to jenom vaše volba, říká body positive kampaň Než vyrazíme v plavkách na koupaliště nebo na pláž, považujeme za samozřejmé, že si oholíme chloupky v intimních oblastech. Zvlášť takové chloupky vykukující z plavkových kalhotek v naší společnosti představují obrovské faux paus. Kampaň společnosti Billie však ukazuje ženy, které v plavkách chodí tak, jak je příroda stvořila. Co na to říkáte?
Článek
Za své šedivé vlasy se už nestydí: Tato žena, která zešedivěla ve svých 21 letech, se přestala barvit až po dětech
Za své šedivé vlasy se už nestydí: Tato žena, která zešedivěla ve svých 21 letech, se přestala barvit až po dětech Spisovatelka a neurovědkyně Sara Eisenmanová z americké Arizony už o své minulosti vypráví s úsměvem. Když jí bylo pouhých 21 let, jak sama říká, zešedivěla prakticky přes noc. Po dlouhých letech nekonečného barvení se po porodu svého prvního dítěte rozhoupala k odvážnému činu. Přestala se barvit a rozhodla se nosit své přirozené šedivé vlasy.