Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl

Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl Zdroj: Instagram.com @by_julia_ismailova

Jste spokojená s tím, jak se líčíte, nebo byste svůj vzhled mírně poupravila? V případě používání make-upu se však nemá nic přehánět a méně někdy znamená více. Právě to by vám poradila ruská vizážistka Julia Ismailova. Tato profesionálka předělává běžný make-up žen a klade důraz na přirozenost. A výsledek? Ten je naprosto dokonalý.

Ženy zbytečně zakrývají svou přirozenou krásu

Ruská vizážistka Julia Ismailova se pustila do zajímavého projektu. Ženy a dívky, které si vybrala, nejprve vyzvala, aby se nalíčily samy. Následně jim vytvořila profesionální make-up, který měl podtrhnout jejich přirozenost. Rozdíl byl neuvěřitelný a klientky ruské vizážistky prošly opravdu velkou proměnou.

Podle Juliy Ismailové se některé ženy líčí dlouhé roky stejně, aniž by se zaměřily na potřeby své pleti nebo na svůj momentální vzhled. Některé z nich si na tvář nanášejí zbytečně mnoho make-upu, nosí tvrdé oční linky nebo používají velmi tmavou barvu rtěnky či tmavé oční stíny. Tímto způsobem zbytečně zakrývají svou přirozenou krásu.

Julia Ismailova chce změnit stereotypy líčení

Ruská vizážistka v rámci svého projektu ženám a dívkám ukázala, že se můžou líčit jinak, než byly dosud zvyklé. Ukázala jim, že běžným líčením mohou podtrhnout svou autentickou krásu, a nikoliv ji zakrýt. Julia Ismailova říká, že je zvědavá, zda ženy začnou používat make-up tak, jak se od ní naučily, nebo zda zůstanou při svým líčících zvyklostech.

Pomocí beauty triků radí klientkám jak na přirozenost

Julia Ismailova pomocí některých beauty triků svým klientkám ukázala, že se můžou líčit jinak, než jsou zvyklé. Ruská vizážistka se soustředí hlavně na lehký make-up, zvýraznění obočí a řas a také při své práci používá bronzery a zdravíčka. Chce totiž, aby namalovaná ženská tvář stále působila svěžím dojmem.

Julia Ismailova se zkrátka zaměřuje na jemnější přirozené líčení. Cílí na to, aby byl výsledek decentní a aby make-up potrhl, a nikoliv zakryl skutečnou krásu dívek a žen. 

Co říkáte na práci ruské vizážistky? Líbí se vám, jak se její klientky nalíčily samy, nebo se vám zamlouvá právě její profesionální make-up zdůrazňující přirozenost? Napište nám svůj názor do komentářů.

Autor:
Publikováno: 6. 11. 2020 12:00 Nahlásit obsah