Kategorie Make-up

Článek
Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada
Jitka Čvančarová zbořila Instagram: Ukázala se bez make-upu a lidem spadla brada Herečka Jitka Čvančarová před několika dny vyvolala na Instagramu obrovskou senzaci. Na jednom videu se totiž tato 46letá diva ukázala zcela bez make-upu. A že jí to seklo! Herečka, která je známá svým decentním líčením, tentokrát ukázala svou přirozenou tvář a fanouškům doslova vyrazila dech.
Článek
Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí
Z tlusté ošklivky sexy kráskou: Když se influencerka Jordyn Lyne namaluje, muži z ní šílí Instagramerka a tiktokerka Jordyn Lyne je jako chameleon. V běžném životě byste tuto obézní dívku s tuctovým obličejem na ulici snadno přehlédli. Když se ale namaluje a vhodně obleče, muži jsou z ní doslova hotoví. Že je Jordyn Lyne mistryní proměn, dokazuje zejména na TikToku, kde má statisíce sledujících.
Článek
Půjčujete svým kamarádkám šminky? Příště si to raději rozmyslete
Půjčujete svým kamarádkám šminky? Příště si to raději rozmyslete Pamatujte, chlap ani kosmetika se nikdy nepůjčují, a to ani nejlepší kamarádce nebo sestře. Ve druhém případě byste si mohla zadělat na infekce, záněty, opary nebo kožní onemocnění. I když půjčení takové řasenky vypadá na první pohled nevinně, později by se vám to mohlo nepříjemně vymstít. Buďte majetnická a vše si nechte jenom pro sebe! 
Článek
Tajemství péče o kosmetické štětce aneb hygiena nade vše
Tajemství péče o kosmetické štětce aneb hygiena nade vše Stejně jako se malíř musí pečlivě starat o své štětce, platí to i v případě, kdy se nanáší krása. Aby vaše kosmetické štětce vydržely co nejdéle a vaši pleť nezanášely nečistotami, potřebují náležitou péči.
Článek
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl
Když se ženy líčí samy vs. když jim dělá make-up profesionálka. Ruská vizážistka Julia Ismailova ukázala rozdíl Jste spokojená s tím, jak se líčíte, nebo byste svůj vzhled mírně poupravila? V případě používání make-upu se však nemá nic přehánět a méně někdy znamená více. Právě to by vám poradila ruská vizážistka Julia Ismailova. Tato profesionálka předělává běžný make-up žen a klade důraz na přirozenost. A výsledek? Ten je naprosto dokonalý.
Článek
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny
Ideál ženské krásy ušel dlouhou cestu. Krásná žena současnosti nosí make-up, má tělo tvaru přesýpacích hodin a chodí do posilovny Co ideál krásy, který v současnosti vzývá západní svět, od žen vůbec očekává? Krásná žena nosí každý den make-up, cvičí v posilovně, je štíhlá a zároveň správně zaoblená a snaží se co nejdéle zachovat mladistvý vzhled. Každá žena však může ukázat svou výjimečnost, protože se naše společnost stává stále inkluzivnější.