Trendy v zimní manikúře: Oživte své nehty pletenou texturou nebo skandinávským vzorem

Trendy v zimní manikúře: Oživte své nehty pletenou texturou nebo skandinávským vzorem Zdroj: Pinterest.com

Na měnící se roční období reagují nejen naše boty a oblečení. Pokud se ráda inspirujete nejnovějšími módními trendy, do zimního hávu byste měla odít i své nehty. Přinášíme vám přehled nejnovějších trendů v zimní manikúře, jimiž se můžete inspirovat sama, či s pomocí šikovné manikérky. S jakými nehty tedy budete letošní zimu zaručeně in?

Pletená manikúra: Hit letošní sezony

Zdroj: Pinterest.com Největším hitem letošní zimní sezony je v prvé řadě pletená manikúra. Na jednotlivých nehtech se tedy objevuje textura pleteného svetru, která ve výsledku působí velmi hřejivým dojmem. Nádherně v tomto případě vypadá zejména kombinace pastelových odstínů laku na nehty. Pletené manikúře však sluší také chladnější barvy, jako je například bílá či tyrkysová.

Vzor vloček a sněhu: V zimní manikúře se vydobyl své místo

Zdroj: Pinterest.com Chcete-li, aby z vašich nehtů vyzařovala zimní či dokonce vánoční nálada, zakombinujte do své manikúry chladné barvy (ideálně bílou a odstíny modré) a vzory vloček a sněhu. K tomuto typu manikúry se skvěle hodí také stříbrné třpytky.

Zimní manikúra pro hravé ženy: Nesmí chybět sněhuláci, sobi či sněžné sovy

Zdroj: Pinterest.com Máte-li ráda hravost, zařaďte ji také do své zimní manikúry. Ať už se rozhodnete pro lak na nehty ve studeném či teplém odstínu, na jeden prst své ruky (ideálně prsteníček) zakomponujte typickou zimní postavičku. Je jenom na vás, zda si vyberete sněhuláka, soba, roztomilou sněžnou sovu nebo klidně vánoční stromeček

Ideální manikúra ke štědrovečernímu stolu? Bíločervená kombinace

Zdroj: Pinterest.com Jestliže uvažujete nad typickou zimní manikúrou, která bude zároveň působit velmi slavnostním dojmem, vsaďte na bíločervenou kombinaci. Požádejte svou manikérku, aby do ní zakomponovala také jemné třpytky, motiv hvězd či sněhových vloček a v neposlední řadě pletenou texturu. Právě tento typ manikúry je skvělou volbou vhodnou ke štědrovečernímu stolu.

Skandinávský vzor v bílé a šedé barvě

Zdroj: Pinterest.com Ve výčtu žhavých trendů v oblasti zimní manikúry nesmí chybět ani skandinávský vzor. Nádherně vypadají zejména nehty s celoplošným potiskem. Co se týče barev, v tomto případě upřednostněte neutrální odstíny – tedy bílou a šedou. Pěkně ovšem vypadá také modrobílá či červenobílá kombinace.

Autor:
Publikováno: 13. 12. 2019 12:38 Nahlásit obsah