Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla

Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Kamila Nývltová, která je také výborná cukrářka a pekařka, letos zdolala svůj osobní rekord. Na zakázku napekla 525 kilogramů vánočního cukroví, což se s jejími loňskými 200 kilogramy cukroví nedá absolutně srovnávat. Jak tato sympatická zpěvačka dodává, letos už s pečením cukroví skončila, ale příští rok se do něj pustí zase.

“Loni jsem si řekla, že už toho péct tolik nebudu. Měla jsem cca 200 kilo cukroví, no a byl to fakt záhul, ještě když si vezmu, že jsem to pekla fakt doma, mamce v kuchyni a prostě jsem to zkusila a fakt to vyšlo, i když teda trošku stres to byl. No a letos, že teda něco málo napeču, protože budu mít už zase klasicky spousty vystoupení, koncertů a taaaaak. No koncerty nejsou a já zase peču,” vysvětlila Kamila Nývltová důvod, proč se také letos pustila do pečení stovek kilogramů vánočního cukroví na zakázku.

Tato sympatická zpěvačka a cukrářka není rozhodně žádná troškařka. Letos na podzim si předsevzala, že napeče přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví, a to jak pro rodinu, tak na zakázku. Jenomže i tento limit výrazně překročila a zdolala svůj osobní rekord.

Ptali jste se kolik: PŮL TUNY. Přesně 525 kilo cukroví! Cca 70 000 kousků. Tak příští rok?” napsala zpěvačka na Instagramu a takřka všem při její odpovědi na otázku, kolik letos napekla kilogramů vánočního cukroví, spadla brada.

Kamila Nývltová letos pekla třeba linecké cukroví, vanilkové rohlíčky, pracny, plněné ořechy, kokosky nebo vosí hnízda - ovšem v obrovských dávkách. Že ji pečení cukroví neskutečně baví a že je při něm ve svém živlu dokázala svým 525kilogramovým výkonem, za což obdržela nejen od svých instagramových sledujících spoustu obdivných komentářů.

“Pane bože, já peču ze 3 kg mouky a už jsem hotová a vy tolik, smekám,” napsala například jedna sledující. “Jste dobrá. Já dělala perníčky a málem jsem u toho vypustila duši,” připojila se další.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 15. 12. 2021 08:39 Nahlásit obsah