Kategorie Vánoční cukroví

Článek
Medové kornoutky s karamelovým krémem: Výborné vánoční cukroví, po kterém se zapráší
Medové kornoutky s karamelovým krémem: Výborné vánoční cukroví, po kterém se zapráší Pečete vánoční cukroví a chtěli byste vyzkoušet také nějaký nový druh? Výborně chutnají medové kornoutky s karamelovým krémem, které ze sváteční tabule opravdu rychle vymizí. Ač se to nezdá, recept na medové kornoutky je velmi jednoduchý a zvládnou jej i začátečníci. Jak tedy postupovat?
Článek
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept
Vánoční ježci patří k nejroztomilejšímu pečenému cukroví. Vyzkoušejte recept Hledáte originální vánoční cukroví, které potěší nejen vaše chuťové buňky? Upečte si vánoční ježky. Toto cukroví je opravdu roztomilé a zvlášť, pokud máte malé děti, bude mít u vás během letošních Vánoc zaručeně úspěch!
Článek
Mocca kolečka nebo moka oválky: Oblíbené kávové vánoční cukroví našich babiček
Mocca kolečka nebo moka oválky: Oblíbené kávové vánoční cukroví našich babiček Milujete kávu? V tom případě si oblíbíte také mocca kolečka nebo moka oválky, které pekly na Vánoce už naše babičky a prababičky. Toto kávové vánoční cukroví ze svátečně prostřených tabulí postupem času vymizelo. Ale na druhou stranu, proč si jej znovu nepřipomenout? Má totiž báječnou chuť.
Článek
Cimpr campr: Jednoduché vánoční cukroví, které je dobré a zároveň levné
Cimpr campr: Jednoduché vánoční cukroví, které je dobré a zároveň levné Hledáte netradiční vánoční cukroví, které je zároveň velmi jednoduché na přípravu? Vyzkoušejte recept na cukroví zvané Cimpr campr. Toto vánoční cukroví skvěle chutná a doslova se vám rozplyne na jazyku. Navíc jej upečete za pár korun.
Článek
Báječné vánoční cukroví z margotky: Vyzkoušejte margotková kolečka a čtyřlístky
Báječné vánoční cukroví z margotky: Vyzkoušejte margotková kolečka a čtyřlístky Tyčinka Margot patří již po generace k oblíbeným českým pochoutkám. Právě proto ji někteří zakomponovali také do vánočního cukroví. Z této tyčinky si můžete udělat nejen nepečené margotkové kuličky. Za vyzkoušení stojí i pečené vánoční cukroví z margotky. A to margotková kolečka a margotkové čtyřlístky.
Článek
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept
Růžové pudinkové cukroví nádherně voní a vypadá úžasně. Vyzkoušejte recept Hledáte recept na netradiční vánoční cukroví? Jednoznačně si zamilujete růžové pudinkové cukroví, které skvěle vypadá, nádherně voní i skvěle chutná. Přinášíme recept na růžové pudinkové cukroví, jehož základem je malinový pudink. Nebojte se jej vyzkoušet, je to velká dobrota.
Článek
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla Už máte napečené suché vánoční cukroví? Poslední týden před Štědrým dnem nastává ideální čas k jeho plnění. Ovšem, pro jaký krém do cukroví se rozhodnout, aby nejen chutnal, ale také dlouho vydržel? Máme pro vás několik osvědčených receptů na krémy do vánočního cukroví, které stojí za vyzkoušení.
Článek
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky Příprava vánočního cukroví není vzhledem k rostoucím cenám potřebných surovin vůbec levná záležitost. Jestliže máte na letošní vánoční svátky omezený finanční rozpočet, jistě se poohlížíte po receptech na vánoční cukroví, které zvládnete udělat za pár korun. Pro inspiraci přinášíme 4 recepty na levné vánoční cukroví, které navíc báječně chutná.
Článek
Sandokanovy oči: Zapomenuté nepečené vánoční cukroví z dob socialismu
Sandokanovy oči: Zapomenuté nepečené vánoční cukroví z dob socialismu Přemýšlíte nad tím, jaké vánoční cukroví si ještě připravit? Vyzkoušejte Sandokanovy oči, které byly velkým hitem zvláště v dobách socialismu. Toto nepečené vánoční cukroví se připravovalo zpravidla v plastovém obalu od vajec. Sandokanovy oči si však můžete udělat v modernější verzi. Jejich úžasná chuť vás v každém případě dostane!
(39) Načíst více