Kategorie Vánoční cukroví

Článek
Co se zbylým cukrovím, které se nedojedlo? Rozhodně jej nevyhazujte, upečte z něj třeba bábovku
Co se zbylým cukrovím, které se nedojedlo? Rozhodně jej nevyhazujte, upečte z něj třeba bábovku Zbyla vám po Vánocích spousta cukroví a teď přemýšlíte, co s ním? Nedojedené vánoční cukroví rozhodně nepatří do koše. Můžete jej zužitkovat hned několika způsoby. Přinášíme vám několik tipů, které se vyplatí znát.
Článek
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad Během vánočních svátku a bujarých silvestrovských oslav se téměř každá z nás přestane hlídat a užívá si všech dobrot plnými doušky. Jenže najednou je leden a ručička váhy je neúprosná. Jak se tedy povánoční kil zbavit snadno a rychle?
Článek
Kolik kalorií má vánoční cukroví? 100 gramů se vyrovná hlavnímu dennímu chodu
Kolik kalorií má vánoční cukroví? 100 gramů se vyrovná hlavnímu dennímu chodu Vánoce jsou svátky klidu, pohody, ale také hojnosti. Máte obavy, že během letošních vánočních svátků přiberete? Snažte se hlídat, co jíte. Zvlášť si dejte pozor na pozobávání vánočního cukroví doma nebo na návštěvách. Takových 100 gramů vánočního cukroví, tedy třeba 10 vanilkových rohlíčků, se svou energetickou hodnotou rovná již hlavnímu jídlu.
Článek
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut Základem většiny druhů vánočního cukroví jsou krémy, které mu dodávají báječnou chuť. Nevíte, čím plnit nebo slepovat napečené linecké košíčky, ořechy, kakaová kolečka nebo trubičky? Máme pro vás tipy na 4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem, které stojí rozhodně za vyzkoušení a které zvládnete do 5 minut.
Článek
Vánoční cukroví celebrit. Kdo se pustil do pečení perníčků a kdo se podělil o recept?
Vánoční cukroví celebrit. Kdo se pustil do pečení perníčků a kdo se podělil o recept? Už máte nepečeno? Rozhodně nejste sami. Pečení vánočního cukroví mají za sebou také některé známé tváře z řad českých a slovenských celebrit, které se svými sladkými výtvory pochlubily na Instagramu. Kdo tedy oblékl zástěru, postavil se k válu a napekl pro svou rodinu tradiční vánoční cukroví?
Článek
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete
Recept na Masarykovo cukroví: Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček si zamilujete Už jste si někdy na vánoční svátky napekli Masarykovo cukroví? Toto zapomenuté vánoční cukroví našich babiček, kterému se jinak říká Masarykovy knoflíky či masaryčky, je velmi jednoduché na přípravu, ovšem vynikající chuti. Jakmile jej jednou ochutnáte, budete chtít Masarykovo cukroví péct každé Vánoce.
Článek
Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku
Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku Adventní čas není pouze o nákupu vánočních dárků nebo předvánočním úklidu, ale také o pečení vánočního cukroví. Do pečení se pustila také modelka Andrea Verešová, která se svými sladkými výtvory pochlubila na Instagramu. U některých svých sledujících se ovšem se zlou potázala. Co jí lidé vyčetli?
Článek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek Vánoce nejsou zrovna svátky, kdy bychom především my ženy jásaly. Tím hlavně myslíme to, že naše dieta je rázem ta tam! Začíná to sladkostmi na Mikuláše, přes vánočního smaženého kapra s bramborovým salátem a cukroví, které prostě musíme ochutnat až po obležené mísy a chlebíčky na Silvestra.
Článek
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta
Jak na nejrychlejší vánoční cukroví? Připravte 5 druhů z jednoho základního těsta Chtěli byste naráz upéct hned několik druhů vánočního cukroví, ovšem tlačí vás čas? Pokud chcete mít letos napečeno opravdu co nejrychleji, připravte si vánoční cukroví z jednoho těsta. Jak na to? Udělejte si linecké těsto, ze kterého upečete hned 5 druhů cukroví. Vánoční pečení si tedy tímto způsobem velmi usnadníte.
(23) Načíst více