Kategorie Vánoční cukroví

Článek
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla Už máte napečené suché vánoční cukroví? Poslední týden před Štědrým dnem nastává ideální čas k jeho plnění. Ovšem, pro jaký krém do cukroví se rozhodnout, aby nejen chutnal, ale také dlouho vydržel? Máme pro vás několik osvědčených receptů na krémy do vánočního cukroví, které stojí za vyzkoušení.
Článek
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky
4 recepty na levné vánoční cukroví: Vyzkoušejte kokosové kuličky, ořechové pusinky, mrkvové cukroví nebo kokosky Příprava vánočního cukroví není vzhledem k rostoucím cenám potřebných surovin vůbec levná záležitost. Jestliže máte na letošní vánoční svátky omezený finanční rozpočet, jistě se poohlížíte po receptech na vánoční cukroví, které zvládnete udělat za pár korun. Pro inspiraci přinášíme 4 recepty na levné vánoční cukroví, které navíc báječně chutná.
Článek
Sandokanovy oči: Zapomenuté nepečené vánoční cukroví z dob socialismu
Sandokanovy oči: Zapomenuté nepečené vánoční cukroví z dob socialismu Přemýšlíte nad tím, jaké vánoční cukroví si ještě připravit? Vyzkoušejte Sandokanovy oči, které byly velkým hitem zvláště v dobách socialismu. Toto nepečené vánoční cukroví se připravovalo zpravidla v plastovém obalu od vajec. Sandokanovy oči si však můžete udělat v modernější verzi. Jejich úžasná chuť vás v každém případě dostane!
Článek
Patricie Pagáčová o pečení vánočního cukroví: Zatím zvládla spálit tři plechy
Patricie Pagáčová o pečení vánočního cukroví: Zatím zvládla spálit tři plechy K přípravám na nejkrásnější svátky v roce patří i pečení vánočního cukroví. Jak se zmínila moderátorka a herečka Patricie Pagáčová na Instagramu, v této činnosti se jí letos příliš nedaří. Její výtvory nejsou dokonalé tak, jak by si představovala, a podařilo se jí dokonce spálit už tři plechy cukroví.
Článek
Vínové cukroví ze tří surovin. Chutná nasladko i naslano, a to jak na Vánoce, tak na silvestra
Vínové cukroví ze tří surovin. Chutná nasladko i naslano, a to jak na Vánoce, tak na silvestra Hledáte opravdu jednoduchý recept na vánoční cukroví? Vyzkoušejte vínové cukroví, které si připravíte z pouhých tří surovin. Aby toho nebylo málo, toto křehké cukroví báječně chutná nasladko i naslano. Smlsnete si na něm tím pádem jak během vánočních svátků, tak silvestrovských oslav.
Článek
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok Chcete si letos připravit skutečně originální a chutné nepečené vánoční cukroví? Zvlášť pokud patříte k milovníkům kávy, tím pravým pro vás jsou kávová zrna v čokoládě, kterým rozhodně neodoláte. Vyzkoušejte následující recept na kávová zrna, která voní kávou a kakaem a která jsou polité čokoládou.
Článek
Recept na šohajky: Toto nepečené vánoční cukroví s ořechovou náplní zalité v čokoládě je oblíbenou součástí českých Vánoc
Recept na šohajky: Toto nepečené vánoční cukroví s ořechovou náplní zalité v čokoládě je oblíbenou součástí českých Vánoc Šohajky neboli šuhajdy jsou výborným vánočním cukrovím, na které nedá řada z nás dopustit. Mají podobu vánočního cukroví připraveném v malém papírovém košíčku, ve kterém se ukrývá oříšková náplň s vůní rumu zalitá ve výborné čokoládě. Máme pro vás recept na šohajky, který rozhodně stojí za vyzkoušení.
Článek
Recept na myslivecké knoflíky: Nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy ochutnali
Recept na myslivecké knoflíky: Nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy ochutnali Přemýšlíte, jaké vánoční cukroví budete letos péct? Vyzkoušejte báječné myslivecké knoflíky, jejichž chuti se nic nevyrovná. Jedná se totiž o nejlepší vánoční cukroví s ořechy, jaké jste kdy jedli. Součástí mysliveckých knoflíků je linecké těsto a oříšková směs - této kombinaci se nic nevyrovná!
Článek
Pudinkové strojkové cukroví se vám rozplyne na jazyku. Tento recept na vánoční cukroví zvládnete i bez strojku
Pudinkové strojkové cukroví se vám rozplyne na jazyku. Tento recept na vánoční cukroví zvládnete i bez strojku Hledáte recept na pečené vánoční cukroví, se kterým budete mít opravdu málo práce? Vyzkoušejte pudinkové strojkové cukroví, jehož příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Velkou výhodou také je, že toto chutné pudinkové strojkové cukroví zvládnete jednoduše udělat i bez strojku.
(33) Načíst více