Co se mužům na ženách nejvíce líbí a čemu neodolají?

Co se mužům na ženách nejvíce líbí a čemu neodolají? Zdroj: Shutterstock

Některé ženy se ani moc nemusí snažit a jejich úspěchy u mužů jsou zaručené. Ptáte se proč tomu tak je? Máme vysvětlení, se kterým přišli sami vědci. Na co tedy došli?

Hlavní je prý posouzení a zhodnocení toho, zda dotyčná bude schopna dát muži potomka. To je pro muže prioritním určujícím faktorem zda má o konkrétní ženu zájem, nebo ne. Určité ženské vlastnosti ji dělají atraktivní, protože jsou spojovány s dobrým zdravím a hlavně s plodností. Když si muž i když nevědomky těchto povahových vlastností všimne, nedokáže odolat. Čemu muži tedy na ženách dávají přednost?

Úzký pas a širší boky

Širší pas se vztahuje k plodnosti dané ženy, pravděpodobnosti silného a zdravého potomstva a také zárukou snadného porodu. Muže nejvíce vzrušuje, pokud je poměr pasu versus boků 7:10, což znamená 70 cm v pase, 100 cm přes boky. Jakmile takovou ženu uvidí, jejich podvědomí začne pracovat na plné obrátky a jsou ochotni udělat cokoliv. Postava tvaru přesýpacích hodin je prostě podle mužského pohledu tou nejkrásnější a nejpřitažlivější.

Vášnivý vysoký hlas  

Zatím co ženy dávají přednost hlubokému  hlasu, muži prý naopak nemohou odolat vysokému tónu hlasu ženy. Prý to v nich vyvolává představu něčeho mladého, svůdného, neobjeveného, atraktivního a zdravého. Tady ale existuje mnoho výjimek, ale obecně se klade důraz na pocit mládí a s tím spojená možnost plodnosti.

Tvář

Pro muže je velmi důležitý atraktivní vzhled ženy. Ideálním považují obličej ženy, který by měl být symetrický s velkýma očima, plnými rty, malým nosem a krásným úsměvem. K tomu ještě zdravé bílé zuby a delší vlasy a žádný muž neodolá. I když jsou pro ně atraktivnější blondýnky, které evokují mládí a plodnost, někteří upřednostňují tmavovlásky, ty v nich vyvolávají pocit větší sexuality a rodiny.

Povaha

Muže více přitahují nepřístupné, tajuplné a na první pohled nečitelné ženy, které ovládají schopnost naslouchat a raději mlčí, než za každou cenu prosazují svůj názor. Chtějí ženu dobývat a usilovat o její přízeň. Čím více se žena projevuje jako křehká bytost, která potřebuje ochranu a pomoc silných mužských paží, tím je přitažlivější, protože muži jsou od přírody ochránci a jejich povaze lichotí to, že se na ně žena spoléhá a potřebuje je.

Zdroj: Shutterstock

Poprsí

První, čeho si muži na ženách všímají, je jejich poprsí. Je to spojováno s plodností a schopností kojit dítě. Pánové preferují oblá a středně velká prsa. Na velký dekolt se sice podívají rádi ale moc je nepřitahuje.

Celkový vzhled

Celková postava ženy přitahuje muže daleko více, než její inteligence nebo majetek. Upravená, nalíčená, pěkně učesaná, vhodně oblečená a navoněná žena je magnetem, který doslova muže přitahuje. Žádný muž se neotočí za ženou, která o sebe na první pohled nedbá, protože ví, že stejně by nedbala ani o něj a jeho děti.

Jemný flirt

Muži jsou ve své podstatě ješitní a reagují na flirtování ze strany ženy jako na něco, co je doslova rozpaluje. Nepatrný svůdný úsměv, mrknutí, letmý dotyk, pohlazení, nebo přehození nohy přes nohu, tomu žádný neodolá. Když k tomu ještě žena přidá nějakou tu chválu či uznání, tak muž nemá šanci.

Boty na vysokém podpatku

Vysoký podpatek ženě prodlouží nohy, zpevní lýtka a napřímí postavu. Žena vypadá vyšší a atraktivnější. Muži milují ženy, které mají dlouhé nohy a právě boty na podpatku tuto představu umocní.

Milé dámy, ať už jste malá, vysoká, blondýnka, zrzka či brunetka, štíhlá, nebo trošku plnější postavy, nezapomeňte vždy a za každých okolností zůstat sama sebou. Nemusíte splňovat za každou cenu ideál té nejkrásnější ženy, protože ani všichni muži nejsou dokonalí s vysportovanou postavou a povahou neohroženého rytíře a přesto je milujeme.

Autor:
Publikováno: 12. 7. 2021 12:11 Nahlásit obsah