Kategorie ženy

Článek
Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv!
Jak ho dostat do kolen podle jeho znamení v horoskopu? Tohle vám pomůže dostat kohokoliv! Astrologie dokáže nejen poradit, jak muže jednotlivých znamení svést, co se jim líbí a čemu dávají přednost, ale nabízí i staletími prověřený způsob, jak si partnera udržet! Nevěříte? Nabízíme vám jednoduchý a přitom účinný manuál, jak na něj!
Článek
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti Psychologické testy jsou u vás velmi oblíbené. Nejenže při nich procvičujete mozek, navíc se o sobě dozvíte zase něco nového. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili jeden, který dokáže o vás a vaší osobnosti vypovědět mnohé.
Článek
Vyberte ženu, která je dle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky
Vyberte ženu, která je dle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky Opět i dnes tu máme jeden z psychologických testů. Pravidla tohoto testu jsou jednoduchá, stačí, když z níže vyobrazených žen vyberete jednu, která je podle vás úspěšná.
Článek
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály Pro většinu z nás je nevěra ve vztahu naprosto nepřípustná a ve své podstatě si ani nedokážeme představit, že bychom tímto způsobem své polovičce ublížili. Bohužel však existují muži, kteří ačkoliv jsou po uši zamilovaní, po čase začnou společnost jiné ženy vyhledávat.
Článek
Tipy pro uspěchané ženy
Tipy pro uspěchané ženy Ať už se nám to líbí nebo ne, stres občas přepadne každého. Může nás trápit zaměstnání, zkoušky ve škole nebo starost o rodinu. I když se nám na cestě za našimi cíli staví nejrůznější překážky, neměli bychom se nechat vykolejit a stresu se postavit čelem. Jak? To se dozvíte v dnešním článku.
(98) Načíst více