Kategorie ženy

Článek
6 příznaků infarktu, které se objevují zejména u žen!
6 příznaků infarktu, které se objevují zejména u žen! Když nás ženy postihne infarkt, průběh bohužel není stejný jako u mužů. U obou pohlaví se symptomy klasického infarktu značně liší a mnohdy spousta žen ani netuší, že třeba právě infarkt prodělaly.
Článek
Rihanna uvedla kosmetickou značku Fenty Beauty
Rihanna uvedla kosmetickou značku Fenty Beauty Konečně jsme se dočkali - Rihanna přichází s vlastní kosmetickou značkou Fenty Beauty by Rihanna. My už teď víme, že tato kolekce bude legendární a každý ji bude milovat.
Článek
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.
Článek
Deset návyků, které muže na ženách dovádí k šílenství!
Deset návyků, které muže na ženách dovádí k šílenství! Ačkoliv my ženy zaujmeme muže nejdříve svých vzhledem, naše chování v dlouhodobějším horizontu hraje mnohem větší roli. A právě proto jsme si pro vás připravili 10 návyků, které ženy či dívky dělají a muže tím doslova přivádí k šílenství!
Článek
10 hlavních příznaků rakoviny, které my ženy často přehlížíme!
10 hlavních příznaků rakoviny, které my ženy často přehlížíme! Ačkoliv je o nás ženách známo, že na své zdraví dbáme přeci jen o něco více než muži, i nám se může bohužel stát, že příznaky, které mohou být známkou rakoviny, začneme přehlížet a nepřipisovat jim žádnou váhu. Jenže to je obrovská chyba!
(78) Načíst více