Žen se zelenýma očima je ve světě jako šafránu. Jsou tajemné a mužům se z nich podlamují kolena

Žen se zelenýma očima je ve světě jako šafránu. Jsou tajemné a mužům se z nich podlamují kolena Zdroj: Shutterstock

Zelené oči jsou velmi vzácné a podmanivé. Když potkáte ženu, která je má, jen horko těžko od ní odpoutáte zrak. Majitelky zelených očí zkrátka vyčnívají z davu a bývají centrem pozornosti. Aby ne, zelené oči mají jenom dvě procenta lidí na světě, z nichž většina jsou právě ženy. Máte i vy zelené oči?

Žena se zelenýma očima si nikdy na nic nestěžuje

Žena, která má zelené oči, si chce užívat života naplno. Má ráda zábavu, je velmi kreativní a největších úspěchů dosahuje pod tlakem. Nechce sedět v koutě a nic nedělat. Na druhou stranu ve svém životě hledá vnitřní pokoj a harmonii. Zelenooká žena miluje jednoduché a zároveň krásné a nádherné věci. Není však zhýčkaná. Nikdy ji neuvidíte, aby si na něco stěžovala. Všechny své emoce skrývá hluboko uvnitř sebe. Týká se to i lásky. Pokud ji někdo zklame, nebude veřejně plakat nebo trpět.

Zdroj: Shutterstock Mužům se z ní podlamují kolena

V případě, že žena se zelenýma očima někoho miluje, tak je to celým svým srdcem a duší. Přímo vám to ale nikdy neřekne. Pokud ji zklamete, čekejte z její strany tvrdý zásah. V každém případě dokáže zelenoočka v mužích rozpálit oheň lásky. V tomto umění se jí žádná jiná žena nevyrovná, protože muži kvůli ní dokážou okamžitě ztratit hlavu.

Je tajemná a nepředvídatelná

Pokud má žena se zelenýma očima partnera, ráda jej kontroluje a testuje si jej. Samozřejmě si touto až nezdravou kontrolou a žárlením zahrává s ohněm. Totéž platí i ve vztahu k ostatním lidem. Chce, aby ji lidé poznávali, obdivovali ji, vyhledávali, ale také na ni žárlili, anebo jí záviděli.

Zelené oči jsou zkrátka podmanivé. Ostatní lidi to k nim velmi táhne, protože žena se zelenýma očima představuje určité tajemství. Měli byste počítat s tím, že nikdy nezjistíte, co si o vás doopravdy myslí. To, že se na vás usmívá, rozhodně nemusí značit její skutečné emoce. Počítejte s tím, že žena se zelenýma očima je nepředvídatelná.

Zdroj: Shutterstock Fakta o zelených očích

  • Zelené oči mají pouze 2 % světové populace. Jde tedy o 140 milionů lidí z celkového počtu 7 miliard. Většina zelenookých jsou ženy.
  • Lidé se zelenýma očima nejčastěji žijí v Evropě. V některých severoevropských zemích, jako je třeba Island, Irsko nebo Skotsko, je tato barva očí mnohem běžnější nežli hnědá. Lidé se světlozelenýma očima potkáte ve Skandinávii, Estonsku, Skotsku, Irsku, Holandsku nebo na Islandě. Tmavě zelené oči jsou typické pro zbytek Evropy, Severní Ameriku a Pákistán.
  • Zelené oči u lidí svědčí o jejich keltském nebo germánském původu.
  • Pouze 2 % světové populace mají zrzavé vlasy. Většina lidí s tímto odstínem kadeří má buď zelené, světle hnědé, nebo lískooříškové oči.
  • Zelené oči vynikají několika odstíny. Od světle zelené přes smaragdovou až po modrozelenou barvu. Velmi vzácný je jantarový odstín.
  • Se zelenýma očima se nikdy nenarodíte. Zda vaše dítě bude mít zelené oči, poznáte až několik měsíců po porodu. Zelenooké děti se totiž obvykle rodí s šedým či modrým odstínem očí.
Autor:
Publikováno: 29. 9. 2023 13:27 Nahlásit obsah