Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí

Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí Zdroj: Shutterstock

V Letohradě v okrese Ústí nad Orlicí se stala obrovská tragédie. V pátek 16. června večer si partička mladých lidí krátila na místním nádraží volnou chvíli. Nápad pořídit si selfie na odstaveném vagóně se však pro jednoho teenagera stal osudným.

Obrovskou tragédií skončila zábava mladých lidí v Letohradě. Při pořizování selfie na vagónu a následném zásahu elektrickým proudem jeden mladík zemřel, druhý byl zraněn a převezen do nemocnice,” informovala Policie ČR o tragické události na svém oficiálním twitterovém účtu.

Podle policistů parta teenagerů, z nichž někteří byli posilněni alkoholem, doplatila v Letohradě na svou mladickou nerozvážnost v pátek 16. června kolem 10. hodiny večer. Tito mladí lidé dostali nápad, že si udělají selfie na odstaveném vagónu.

Zdroj: Shutterstock Výsledek jejich klukoviny byl bohužel tragický. Jeden mladík zemřel po zásahu elektrickým proudem na místě, další po skončil v nemocnici. Strážci zákona rovněž uvedli, že jedna dívka se na místě zhroutila a ostatní z party skončili v slzách.

Kriminalisté celou událost prověřují a vzhledem k věku zúčastněných nebudeme poskytovat bližší informace,” dodala policejní mluvčí Pardubického kraje Dita Holečková.

Zdroj: Twitter.com/PolicieCZ, Policie.cz
Autor:
Publikováno: 26. 6. 2023 13:32 Nahlásit obsah