Kategorie Zranění

Článek
Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí
Teenageři fotili selfie na odstaveném vagóně. Pro jednoho tato klukovina skončila smrtí V Letohradě v okrese Ústí nad Orlicí se stala obrovská tragédie. V pátek 16. června večer si partička mladých lidí krátila na místním nádraží volnou chvíli. Nápad pořídit si selfie na odstaveném vagóně se však pro jednoho teenagera stal osudným.
Článek
Nebezpečná dětská hřiště: Nikdy nesedejte na skluzavku spolu s dítětem, varuje rodiče influencerka
Nebezpečná dětská hřiště: Nikdy nesedejte na skluzavku spolu s dítětem, varuje rodiče influencerka I když jsou dětská hřiště navržena co nejbezpečněji, na skluzavkách, prolézačkách či houpačkách číhají na děti mnohá rizika, o kterých rodiče nemají často ani tušení. Na jednu takřka školáckou chybu upozornila na Instagramu jedna americká maminka. Rodiče varovala před tím, aby se svými dětmi nikdy společně nesedali na skluzavku.
Článek
Nohy na palubovce jako letní nešvar spolujezdců. Rentgenový snímek po nehodě vás přesvědčí, že to není dobrý nápad
Nohy na palubovce jako letní nešvar spolujezdců. Rentgenový snímek po nehodě vás přesvědčí, že to není dobrý nápad Letní pohoda, horký vzduch a sluníčko často svádí spolujezdce k tomu, aby si během jízdy položili nohy na palubní desku. O tom, že to rozhodně není dobrý nápad, vás přesvědčí rentgen zlomených nohou, který na Twitteru zveřejnil britský strážník Ian Price. Mít nohy během jízdy autem na palubovce totiž může pro vaše zdraví znamenat fatální následky.
Článek
Další útok medvěda na Slovensku: 58letou ženu zvíře napadlo přímo v ovocném sadu
Další útok medvěda na Slovensku: 58letou ženu zvíře napadlo přímo v ovocném sadu Na Slovensku opět zaútočil medvěd na člověka. K nešťastnému incidentu, během kterého medvěd vážně poranil 58letou ženu, došlo ve středu 1. září v odpoledních hodinách v ovocném sadu poblíž obce Hradiště v Banskobystrickém kraji. Jak informoval slovenský list Nový čas, napadená žena je nyní ve stabilizovaném stavu.
Článek
Útok žraloka v Rudém moři: Turista přišel o část nohy během vodního paraglidingu
Útok žraloka v Rudém moři: Turista přišel o část nohy během vodního paraglidingu Dvojice turistů, která si v jordánském letovisku Akaba u Rudého moře koncem letošního června zaplatila vodní paragliding, se vzpamatovává z velmi nepříjemného zážitku. Z adrenalinového sportu se totiž stal doslova boj o život. Na jednoho z mužů zaútočil žralok. Paryba náhle vyskočila z moře do vzduchu a muži ukousla část nohy.
Článek
Při bouřce na Písecku zabil padající strom muže a ženu v autě. Bezprostředně před smrtí pomáhali rodině ukrýt se před bouří
Při bouřce na Písecku zabil padající strom muže a ženu v autě. Bezprostředně před smrtí pomáhali rodině ukrýt se před bouří Bouřky, které se ve čtvrtek 8. července prohnaly Českem, si bohužel vyžádaly minimálně dva lidské životy. Velmi smutná zpráva přišla z Písecka, kde muže a ženu jedoucí v autě zabil padající strom. Událost je o to smutnější, že těsně před smrtí pomáhali jiné rodině ukrýt se před bouří.
Článek
Tornádo na Jižní Moravě má šest obětí. Zemřela bohužel i 2,5letá holčička
Tornádo na Jižní Moravě má šest obětí. Zemřela bohužel i 2,5letá holčička Čtvrteční bouře s tornádem, která zpustošila sedm obcí na jihu Moravy, má bohužel šestou oběť. Jak potvrdila Fakultní nemocnice Brno, v pátek 25. června zde na následky zranění zemřela teprve 2,5letá holčička.
Článek
Miminko v Rusku přišlo na svět s jizvou pod okem. Lékaři jej poranili při císařském řezu
Miminko v Rusku přišlo na svět s jizvou pod okem. Lékaři jej poranili při císařském řezu Když si novopečená maminka Darya Kadochnikova chtěla poprvé pochovat své miminko, zůstala jako opařená. Všimla si totiž, že na pravé tváři její novorozené holčičky je čerstvá a velmi hluboká jizva. Zajímá vás, co se stalo? Porodníci holčičku do tváře omylem řízli při císařském řezu.