Kategorie Hubnutí

Článek
Chcete zhubnout přebytečná kila? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu!
Chcete zhubnout přebytečná kila? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu! Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle!
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle! Nejedna z nás jistě někdy zkoušela hubnout tak, že omezila svůj kalorický příjem na minimum, některé to dotáhly tak daleko, že nekonzumovaly vůbec nic. Ano, ze začátku se to může zdát jako úspěšná metoda. Ovšem po chvíli se ztracená kila vrátí jako bumerang a najednou je váha tam, kde byla předtím!
Článek
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí!
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí! Každý, kdo se již někdy snažil zhubnout, potvrdí, že nejhorší partií je bříško. Kromě cvičení jej ovlivňuje především to, co během dne sníme, a proto jsme si pro vás připravili seznam 9 věcí, které byste do svého hubnoucího programu měli určitě začlenit. Pak uvidíte sami, že získat ploché bříško není žádná věda!
Článek
Pokud zařadíte do vašeho pitného režimu tento čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden!
Pokud zařadíte do vašeho pitného režimu tento čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden! Léto už téměř klepe na dveře a s jeho nástupem přichází na řadu i plavková sezóna, ve které přebytečná kila jen těžko zamaskujeme. Jenže ať se snažíme sebevíc, někdy to hubnutí nejde vůbec tak, jak bychom si představovali.
Článek
Nedaří se vám zhubnout? Možná za to může těchto pět ranních zlozvyků!
Nedaří se vám zhubnout? Možná za to může těchto pět ranních zlozvyků! Už nějakou dobu se vyhýbáte rychlému občerstvení obloukem, pravidelně cvičíte, snažíte se zdravě jíst, ale přebytečná kila pořád nemizí? Ve skutečnosti za stagnováním vaší váhy můžou být vaše ranní rituály, které vám brání na cestě za vaší vysněnou postavou!
Článek
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete Přestože v zaměstnání trávíme podstatnou část našeho dne, málokomu dochází, že třeba právě jeho práce může být příčinou, proč jdou kila najednou nahoru. Společnost Harris Interactive na základě své studie sestavila seznam profesí, ve které existuje největší pravděpodobnost, že v ní přiberete na váze.
Článek
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech?
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech? Ať už toužíte začít každý den cvičit, vzdát se denní dávky čokolády, přestat kouřit nebo se pravidelně věnovat studiu, je třeba vyvinout potřebné úsilí, abyste ve svých snahách vytrvali a nevzdali se během prvních pár dnů. Máme pro vás několik tipů, jak na to.
Článek
5 typů bříšek a jak se jich zbavit
5 typů bříšek a jak se jich zbavit Léto už nám doslova klepe na dveře a většina žen tak řeší především to, aby v plavkách a krátkých šortkách vypadala co nejlépe. Velkým trápením pro mnoho žen je však bříško. Překvapivé ovšem je, že mnohá větší bříška nejsou způsobena pouze konzumací dortíků, ale mohou se za nimi skrývat i další příčiny.
Článek
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla Léto je skoro za dveřmi a je ten nejvyšší čas se začít připravovat na plavkovou sezónu. Ve vašem úsilí by vám mohl pomoci tento šikovný cvik, který vám nejen zpevní svaly v celém těle, ale také vám pomůže ke správnému držení těla.
(110) Načíst více