Kategorie Hubnutí

Článek
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle!
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle! Vyzkoušeli jste už téměř všechno, a přesto se vám nedaří zhubnout? Jak se může stát, že člověk, který pravidelně cvičí a stravuje se zdravě, nehubne? Co za tím ve skutečnosti stojí?
Článek
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness!
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness! Která z nás by si nepřála shodit nějaké to kilo dolů, že? Ovšem ne každou z nás baví trávit dlouhé hodiny v posilovně anebo se věnovat něčemu, do čeho se musíme silou vůle nutit. Pokud i vy patříte do této skupinky, máme pro vás dobrou zprávu!
Článek
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl...
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl... Před více než rokem předpovídali lékaři Brianovi Bolducovi cirhózu jater. Brian totiž vážil téměř 130 kilogramů, a ačkoliv vypadal na první pohled naprosto zdravě a spokojeně, obezita mu pomalu ale jistě začínala ničit tělo i život.
Článek
6 jednoduchých triků před spaním, které vám pomohou rychle zhubnout. Výsledky jsou neuvěřitelné!
6 jednoduchých triků před spaním, které vám pomohou rychle zhubnout. Výsledky jsou neuvěřitelné! Stále se vám nedaří dostat svou váhu dolů? A víte, že jeden z nejlepších časů, kdy můžete s přebytečnými kilogramy rychle zatočit, je doba těsně před spaním? Zkuste se držet následujících šesti rad a za pár týdnů bude ukazovat ručička na vaší váze mnohem méně!
Článek
Kvůli své klientce přibral osobní trenér 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější...
Kvůli své klientce přibral osobní trenér 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější... Stát se úspěšným a vyhledávaným osobním trenérem není vůbec nic lehkého. Je zapotřebí jistá porce odříkání, disciplína, znalost lidského těla a určitá empatie vůči svým klientům. O tom, jak těžká je tato práce, ví své i Adonis Hill, který ještě před pár lety ani netušil, že i on se vydá cestou osobního trenéra.  
Článek
12 bizarních hubnoucích metod, které ale skutečně fungují!
12 bizarních hubnoucích metod, které ale skutečně fungují! Většinu času během dne strávíme tím, že jíme. Nicméně nejíme jen proto, že bychom měli hlad ale na množství jídla, které dokážeme za celý den sníst, se také podílí mnoho jiných faktorů. Jenže podle psychologa a výživového poradce Briana Wansinka existují způsoby, jak se pomocí naší psychiky zbavit přebytečných kil a už se zbytečně nepřejídat!
Článek
Chcete opravdu zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned!
Chcete opravdu zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned! Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle!
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle! Nejedna z nás jistě někdy zkoušela hubnout tak, že omezila svůj kalorický příjem na minimum, některé to dotáhly tak daleko, že nekonzumovaly vůbec nic. Ano, ze začátku se to může zdát jako úspěšná metoda. Ovšem po chvíli se ztracená kila vrátí jako bumerang a najednou je váha tam, kde byla předtím!
Článek
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí!
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí! Každý, kdo se již někdy snažil zhubnout, potvrdí, že nejhorší partií je bříško. Kromě cvičení jej ovlivňuje především to, co během dne sníme, a proto jsme si pro vás připravili seznam 9 věcí, které byste do svého hubnoucího programu měli určitě začlenit. Pak uvidíte sami, že získat ploché bříško není žádná věda!
(116) Načíst více