Kategorie Hubnutí

Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná Je snadné přibrat pár kilogramů, ale zhubnout dá už celkem práci. Teď si představte, že máte přes 200 kg nadváhu a nemůžete chodit, koupat se nebo dokonce ani stát na nohách. Tak tohle byla pro Nikki Webster nestoudná a zchátralá realita.
Článek
Co s tělem udělá jednodenní půst? Přináší to jen pozitiva
Co s tělem udělá jednodenní půst? Přináší to jen pozitiva Říká se, že bychom jednou za nějakou dobu měli držet jednodenní půst. Je to z toho důvodu, aby se náš organismus pročistil a na chvilku odpočinul. Co je na tom pravdy a co jeden den bez jídla udělá s naším tělem?
Článek
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení Na motivační fotky "před a po" často narazíte v lifestylových magazínech nebo na webových stránkách o fitness. Tyto snímky jsou buď reálným výsledkem dlouhodobé dřiny, ovšem i pouhou iluzí. Jak přiznávají některé fitness blogerky, mezi pořízením těchto fotek uplynulo jenom pár sekund. Paradoxně osoba zachycená na snímku váží stále stejně kilogramů.
Článek
Žena, která vážila téměř 300 kilogramů, se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí zhubnout 150 kilogramů a vypadá úžasně
Žena, která vážila téměř 300 kilogramů, se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí zhubnout 150 kilogramů a vypadá úžasně Ti z nás, kterým se podařilo zhubnout nějaké to kilo navíc, moc dobře ví, jaká dřina a odříkání to je. Ovšem příběh Amber Rachdi z amerického města Troutdale, která se nikdy nezabývala tím, co snědla anebo kolik toho snědla, je však o něco jiný.
Článek
Nejlepší potraviny, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení
Nejlepší potraviny, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení Ačkoliv do léta zbývá ještě pár dnů, počasí je neúprosné a již před pár týdny nastal čas vytáhnout šaty, kraťasy nebo sukně. Naštěstí pro všechny, které by rády ještě zhubly nějaké to kilo dolů, máme skvělé řešení bez drastických a neúčinných diet.
Článek
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují?
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují? Na sociálních sítích, především tedy na Instagramu, můžeme vidět nejrůznější fotografie. Především fitness modelky tuto síť zahrnují svými dokonalými fotkami téměř denně. z toho důvodu si také vysloužily spoustu sledujících.
Článek
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí Že je hubnutí o tom správném jídelníčku a pravidelné porci pohybu? Ne tak docela! Můžete se snažit, jak chcete, ale tím, kdo rozhoduje o vašem hubnutí (anebo také tloustnutí) jsou hormony.
Článek
Bílkoviny a hubnutí. Chcete zhubnout? Jezte!
Bílkoviny a hubnutí. Chcete zhubnout? Jezte! Plavková sezóna je už na dohled a hubnutí se tak stává stále žhavějším a žhavějším tématem. Základní rada při hubnutí spočívá v omezení stravy, ale v praxi se ukazuje, že až tak docela nefunguje.
(131) Načíst více