Kategorie Hubnutí

Článek
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy
Tajemství hubnutí Anety Krejčíkové: Prozradila, jak zatočila s přebytečnými kilogramy Už na první pohled je patrné, že herečka Aneta Krejčíková výrazně zhubla. Jak se jí to podařilo? Svůj recept na hubnutí prozradila svým fanouškům na Instagramu. Postup je velmi snadný a podle herečky jej zvládne každý.
Článek
Fitness influencerka přibrala 18 kilogramů: Konečně mám dokonalou postavu, tvrdí
Fitness influencerka přibrala 18 kilogramů: Konečně mám dokonalou postavu, tvrdí Olivia Nevill nedávno překvapila své instagramové fanoušky tím, když se veřejně pochlubila, že přibrala 18 kilogramů a je s tím velmi spokojená. Dle svých zkušeností navíc tvrdí, že číslo udávající, kolik vážíte, rozhodně neurčuje vaši hodnotu.
Článek
Ketodieta pro začátečníky: Hlavní zásady, základní potraviny a týdenní jídelníček
Ketodieta pro začátečníky: Hlavní zásady, základní potraviny a týdenní jídelníček Ketodieta je přísná nízkosacharidová dieta, která vám pomůže zhubnout nadbytečné kilogramy. Podíváme se na to, jaké jsou hlavní zásady ketodiety a jaké potraviny a nápoje byste měli zařadit do své keto stravy. Nakonec pro vás máme příklad týdenního jídelníčku.
Článek
Hubnutí chůzí: Plán, jak zhubnout 5 kilogramů za měsíc
Hubnutí chůzí: Plán, jak zhubnout 5 kilogramů za měsíc Zhubnout chůzí 5 kilogramů za měsíc je poměrně realistický cíl. Pokud se chcete do tohoto poměrně nenásilného hubnutí pustit, velmi záleží na vaší důslednosti a samozřejmě také na stravování. Pokud se budete chůzi věnovat každý den, výsledky budou po měsíci rozhodně vidět. Jak tedy začít?
Článek
Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu
Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna sdílela s příchodem roku 2024 na Instagramu novou fotku, ze které ostatním spadla brada. Zpěvačka přivítala nový rok ukázkovou postavou a už na první pohled je vidět, že výrazně zhubla.
Článek
Zhubnout poslední kilogramy bývá nejtěžší. Profesor z University of Bristol vysvětluje, proč tomu tak je
Zhubnout poslední kilogramy bývá nejtěžší. Profesor z University of Bristol vysvětluje, proč tomu tak je Držíte dietu, cvičíte, zhubli jste již několik kilogramů, ale máte pocit, že jste se zastavili těsně před cílovou rovinkou? Pokud nemůžete shodit posledních pár kilo, které vám ještě zbývají, má to svůj důvod. Profesor biologické psychologie z University of Bristol Peter Rogers vysvětluje, proč bývá nejtěžší zhubnout právě poslední kilogramy.
Článek
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak
Kvůli zrzavým vlasům a nadváze ji v dětství šikanovali. Z influencerky je sexy kočka, která svým spolužákům vytřela zrak 31letá Carmen Rouse má desetitisíce příznivců z celého světa. Málokdo tomu uvěří, ale tato sexy influencerka si v dětství a mládí prošla tvrdou šikanou. Její vrstevníci se jí smáli za to, že má zrzavé vlasy a nadváhu. Nyní jim tím, jak vypadá, vytřela zrak.
Článek
Co na snídani při hubnutí? Vyzkoušejte trik influencerky Katlyn, která zhubla 54 kilo
Co na snídani při hubnutí? Vyzkoušejte trik influencerky Katlyn, která zhubla 54 kilo Co je nejlepší na snídani, pokud hubnete? Inspirovat se můžete přístupem influencerky Katlyn, která díky unikátnímu snídaňovému receptu shodila neuvěřitelných 54 kilogramů. Své tajemství toho, co snídat při hubnutí, ostatním prozradila na sociálních sítích.
Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
(145) Načíst více