Kategorie Hubnutí

Článek
Nová studie ukázala, že pití tequily nám může pomoci při hubnutí!
Nová studie ukázala, že pití tequily nám může pomoci při hubnutí! Někteří z nás si už teď promýšlí, jaké novoroční předsevzetí si dají. Jestli je to ovšem ve vašem případě přestat pít alkohol, ještě to promyslete, protože my vám dáme vážně dobrý důvod, proč nepřestat! Alespoň co se týče tequily.
Článek
Snažíte se zhubnout? Obědvejte v tuto hodinu!
Snažíte se zhubnout? Obědvejte v tuto hodinu! Když máte během dne napilno, často se stane, že úplně zapomenete na oběd. Tak si ho dám klidně odpoledne, vždyť se nic neděje – tohle si určitě říkáte taky, že? Jenže to je obrovská chyba!
Článek
6 tajemství úspěšného hubnutí
6 tajemství úspěšného hubnutí S přicházejícím novým rokem přicházejí také nová a nová předsevzetí, která se, v případě žen, velmi často týkají právě hubnutí. Patříte mezi ně? Pak byste měly zpozornět. Máme pro vás 6 tajemství, díky kterým bude cesta za štíhlejší postavou zas o něco jednodušší.
Článek
Co s tělem udělá sklenice vína před spaním? Budete překvapení!
Co s tělem udělá sklenice vína před spaním? Budete překvapení! Jistě teď potěšíme všechny milovníky dobrého vína. Už nemusíte uléhat s pocitem výčitek, že jste si před spaním, i když držíte dietu, dali pár skleniček. Vědci ze dvou prestižních univerzit přišli na to, že jedna nebo dvě sklenky červeného vína, k vytoužené postavě spíše napomohou.
Článek
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle!
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle! Tělo, je jedná velká pavučina propojení. Orgány mají své dráhy a masírováním určitých míst na těle, dokážete tyto orgány stimulovat.
Článek
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě Ráda byste ještě před Vánoci zhubla nějaké to kilo, ale jednoduše nemáte čas cvičit ani si připravovat speciální jídla? Věřte, že i když nemáte čas každý den navštěvovat fit centrum a ve zdravé výživě shánět pohankové těstoviny, můžete pro své zdravé tělo udělat mnohé.
Článek
Potřebujete zhubnout? Jezte tohle každý den k snídani a sledujte, jak tuk mizí
Potřebujete zhubnout? Jezte tohle každý den k snídani a sledujte, jak tuk mizí Špíčky jsou odvěkými nepřáteli většiny žen. Abychom zhubly, je třeba změnit náš jídelníček a přidat pohyb. Zvlášť velký důraz je kladen na snídani, která bývá často považována za nejdůležitější jídlo dne. Co si na snídani připravit, aby naše snahy o hubnutí byly úspěšné?
(81) Načíst více