Fitness trenérka kritizuje nejčastější chybu, kterou ženy dělají při hubnutí. Netrapte se vážením, vzkazuje

Fitness trenérka kritizuje nejčastější chybu, kterou ženy dělají při hubnutí. Netrapte se vážením, vzkazuje Zdroj: Shutterstock

Fitness trenérka Shannon Collins, která na sociálních sítích vystupuje jako The Gym Nurse, je skvělou motivací pro všechny ženy, které chtějí vypadat a cítit se skvěle. Tato 43letá žena a máma sdílí na Instagramu nejrůznější rady a tipy, jak být fit v každém věku. Zaměřila se také na nejčastější chybu, kterou dělají ženy při hubnutí. O co se jedná?

Chcete zhubnout a vytvarovat si své tělo? V tom případě se podle fitness trenérky Shannon Collins alias The Gym Nurse vyhněte neustálému porovnání své hmotnosti na váze. Shannon Collins upozorňuje na to, že ženy při hubnutí dělají často velkou chybu v tom, že se snaží zhubnout na váhu, kterou si vytyčily a kterou měly třeba před dětmi.

Zdroj: Shutterstock “Toto úsilí ženy zbytečně stresuje. A i kdyby této váhy dosáhly, pravděpodobně nebudou vypadat dobře a fit,” uvedla 43letá fitness trenérka.

Podle Shannon Collins by se ženy kromě shazování kil navíc měly zaměřit především na celkové zpevňování svého těla. Právě pevné a dobře vytvarované tělo vypadá dobře bez ohledu na to, kolik kilogramů žena váží.

“Klidně se může stát, že nezhubnete nic, nebo budete vážit dokonce víc. Proto nevidím důvod, proč by se měla žena při hubnutí a zpevňování postavy trápit vážením,” upozornila Shannon Collins.

Tato 43letá fitness trenérka je přímým důkazem svého tvrzení. Na Instagramu sdílela srovnávací fotky. Na jednom snímku je ve svatebních šatech a váží méně, na druhém snímku pořízeném o několik let později má pevnou a vysportovanou postavu a je dle svých slov mnohem těžší.

“Váha neříká celý příběh. Fit těla máme ve všech tvarech a velikostech a nemusíme se omezovat ve snaze dodržet očekávanou hmotnost. Pokud zjistíte, že jste posedlí dostat se na určitý počet kilogramů, pravděpodobně nikdy nezískáte tělo, po kterém toužíte,” vzkázala na Instagramu Shannon Collins svým sledujícím.

Zdroj: Instagram.com/thegymnurse, Dailystar.co.uk

Autor:
Publikováno: 17. 1. 2023 12:51 Nahlásit obsah