Kategorie Fitness

Článek
Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů
Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů Shanai, dívka z Walesu, byla velmi překvapená, když zjistila, že ji její přítel podvádí. Překvapení však již brzy vystřídalo odhodlání a motivace, díky které její bývalý přítel už za 9 měsíců hořce litoval, že podvedl právě Shanai. Co vlastně udělala?
Článek
Dosáhni lepších výkonů při tréninku i po něm
Dosáhni lepších výkonů při tréninku i po něm Právě jste se rozhodla začít s cvičením, nebo už jste ostřílená fitness girl? Ať tak nebo tak, vždycky jste přemýšlela jen nad samotnou výbavou na trénink. Na internetu je spousta chytrých článků, ve kterých najdete, co si vzít na běh, do fitness centra, na jógu, nebo další pohybové aktivity. Nikde ale nenajdete, co si obléct po tréninku.
Článek
Matka dvou dětí se svou pílí dostala až na polovinu své váhy: Svým životním příběhem chce inspirovat ostatní
Matka dvou dětí se svou pílí dostala až na polovinu své váhy: Svým životním příběhem chce inspirovat ostatní Dvojnásobná americká maminka Sara Cloutier by mohla být inspirací pro každou z nás. Svou novou životní etapu započala po narození svého druhého potomka, kdy jí ručička na váze ukázala neuvěřitelných 136 kilogramů. Nyní je Saře 36 let, váží polovinu své původní hmotnosti a je instruktorkou fitness. A navíc, svým příběhem chce motivovat i ostatní.
Článek
Přestaňte tak řešit svou váhu! Tyto ženy přibraly a jsou krásnější než dřív
Přestaňte tak řešit svou váhu! Tyto ženy přibraly a jsou krásnější než dřív Kilogramy, které vám ukazuje ručička vaší osobní váhy, nemusí vypovídat o tom, zda jste hubená nebo máte nadváhu. I když třeba přiberete pět kilo, může to být jenom ku prospěchu. A to za předpokladu, že své tukové zásoby dokážete přetavit ve svalovou hmotu. Inspirací vám můžou být tyto ženy, které se zhlédly ve fitness a teď vypadají vážně skvěle!
Článek
Tato žena přetavila tuky ve svalovou hmotu: Nyní miluje každý centimetr svého těla
Tato žena přetavila tuky ve svalovou hmotu: Nyní miluje každý centimetr svého těla Matka dvou dětí, Američanka Helen Costa-Giles zvládla svou životní proměnu na jedničku. Díky tomu, že se zakousla do světa fitness, zhubla krásných 42 kilogramů. V jejím případě to není jenom o ztrátě kilogramů. Nadbytečnou tukovou zásobu dokázala přetavit ve svalovou hmotu, čímž rázem omládla minimálně o deset let.
Článek
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení Na motivační fotky "před a po" často narazíte v lifestylových magazínech nebo na webových stránkách o fitness. Tyto snímky jsou buď reálným výsledkem dlouhodobé dřiny, ovšem i pouhou iluzí. Jak přiznávají některé fitness blogerky, mezi pořízením těchto fotek uplynulo jenom pár sekund. Paradoxně osoba zachycená na snímku váží stále stejně kilogramů.
Článek
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují?
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují? Na sociálních sítích, především tedy na Instagramu, můžeme vidět nejrůznější fotografie. Především fitness modelky tuto síť zahrnují svými dokonalými fotkami téměř denně. z toho důvodu si také vysloužily spoustu sledujících.
Článek
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci Určitě jste to, dámy, již zažily. Během hubnutí se dostaví krize a vy máte chuť vzít čokoládu a na všechno se vykašlat. V takové chvíli vám může pomoci pořádná dávka motivace! Tyto ženy to totiž nevzdaly a své vysněné tělo si vybojovaly. Když to zvládly ony, dokážete to i vy!
Článek
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness!
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness! Která z nás by si nepřála shodit nějaké to kilo dolů, že? Ovšem ne každou z nás baví trávit dlouhé hodiny v posilovně anebo se věnovat něčemu, do čeho se musíme silou vůle nutit. Pokud i vy patříte do této skupinky, máme pro vás dobrou zprávu!
(18) Načíst více