Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů

Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů Zdroj: Shutterstock

Takové bydlení, které si vybudovala zpěvačka Tereza Kerndlová na španělském pobřeží, by si přál mít každý. Před několika měsíci si s manželem René Mayerem koupila dům v jihošpanělském městečku Estepona. Nyní svým sledujícím na Instagramu ukázala, jak její bydlení snů po pěti měsících rekonstrukce vypadá. Je to krása, až zrak přechází!

Zpěvačka Tereza Kerndlová a její manžel René Mayer si splnili svůj sen. Pravidelně osm let jezdili na jih Španělska jako turisté. Nyní si zde zbudovali skutečný domov.

“Splnili jsme si sen. Vlastní dům. Osm let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře. Náš nový druhý? Nebo první domov?” napsala krásná zpěvačka na Instagram.

Tereza Kerndlová s manželem konkrétně zakotvili v přímořském městečku Estepona, které se nachází v jižním Španělsku. Před několika měsíci si zde koupili dům, z jehož terasy mají výhled přímo na moře.

Aby se jim v jejich novém domově skvěle bydlelo, rozhodli se, že jej zútulní k obrazu svému. Pět měsíců svůj dům opravovali, dostavovali a zařizovali. Tereza Kerndlová následně ve svém španělském bydlení, které vyšlo na několik desítek milionů korun, natočila dvě krátká videa, která zveřejnila na svém Instagramu.

“Zvu vás ke mně domů. Po pěti měsících rekonstrukce a zařizování na 90 procent hotovo!” připsala Tereza k video ochutnávce svého luxusního španělského bydlení, které dokazuje, že zpěvačka má opravdu vytříbený vkus.

Fanoušci se však nemusejí strachovat, že se Tereza Kerndlová usadí ve Španělsku natrvalo a že ji už v Česku neuvidí. “No, těžko se to tu bude opouštět, ale přece jen zpívání “neopustím”! Koncerty se začínají rýsovat, takže se v Česku uvidíme!” vzkázala svým příznivcům Tereza.

Autor:
Publikováno: 14. 6. 2021 10:39 Nahlásit obsah