Kategorie Španělsko

Článek
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita
Placené menstruační volno: V Česku nepředstavitelné, ve Španělsku uzákoněná realita Skoro jedna pětina žen trpí během menstruace silnými bolestmi a křečemi, které jim znemožňují každodenní fungování. Právě proto schválili nově ve Španělsku zákon o placeném menstruačním volnu, který usnadní život pracujícím ženám a dívkám, které se potýkají právě se silnými menstruačními bolestmi.
Článek
Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů
Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů Sluneční paprsky, teplo, šumění moře, mořské vlny a krásný výhled. Nejen to slibuje zpěvačka Tereza Kerndlová, která na svém Instagramu nabízí luxusní vilu s bazénem u moře. Tento dům v přímořském letovisku Estepona, kde Tereza žije, můžete mít za 40 milionů korun.
Článek
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku Modelka Agáta Hanychová na Instagramu poprvé publikovala zamilované selfie s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Když se dostalo na veřejnost, že tato dvojice tvoří pár, byl z toho pořádný poprask. Agáta Hanychová první veřejně publikovanou společnou fotkou ukázala, že to s majitelem TV Barrandov myslí opravdu vážně.
Článek
Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů
Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů Takové bydlení, které si vybudovala zpěvačka Tereza Kerndlová na španělském pobřeží, by si přál mít každý. Před několika měsíci si s manželem René Mayerem koupila dům v jihošpanělském městečku Estepona. Nyní svým sledujícím na Instagramu ukázala, jak její bydlení snů po pěti měsících rekonstrukce vypadá. Je to krása, až zrak přechází!
Článek
Tereza Kerndlová ukázala interiér svého domu v jižním Španělsku. Podívejte se, jak se jí báječně žije
Tereza Kerndlová ukázala interiér svého domu v jižním Španělsku. Podívejte se, jak se jí báječně žije Není to tak dlouho, co si zpěvačka Tereza Kerndlová se svým manželem René Mayerem koupila dům u moře na jihu Španělska. Ve svém domě snů, po kterém toužili řadu let, se nyní snaží přečkat koronavirovou krizi. Jak to u nich doma na jihu Španělska vypadá, Tereza Kerndlová nově ukázala v instagramovém videu.
Článek
Tereza Kerndlová má nové bydlení v jižním Španělsku. S manželem si koupila dům u moře
Tereza Kerndlová má nové bydlení v jižním Španělsku. S manželem si koupila dům u moře Zpěvačka Tereza Kerndlová si splnila svůj velký sen. Více než 8 let pravidelně jezdila do jižního Španělska, kde si vychutnávala slunce, moře a písečnou pláž. V této oblasti dle svých slov konečně zakotvila. Tereza Kerndlová si s manželem koupila na jihu Španělska dům u moře. O úchvatný výhled z terasy na moře se s ostatními podělila na Instagramu.
Článek
La Graciosa a La Tabarca: Dva španělské ostrovy, kterým se koronavirus vyhýbá
La Graciosa a La Tabarca: Dva španělské ostrovy, kterým se koronavirus vyhýbá Španělsko je po USA, Číně a Itálii v současnosti čtvrtou zemí světa, která je nejhůře zasažena pandemií koronaviru. Přesto však ve Španělsku naleznete oblasti, kterým se nemoc COVID-19 vyhýbá obloukem. Jde o dva malé ostrůvky La Graciosa a La Tabarca, kde dosud ani jeden z obyvatel nebyl pozitivně testován na koronavirus.