Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku

Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová na Instagramu poprvé publikovala zamilované selfie s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Když se dostalo na veřejnost, že tato dvojice tvoří pár, byl z toho pořádný poprask. Agáta Hanychová první veřejně publikovanou společnou fotkou ukázala, že to s majitelem TV Barrandov myslí opravdu vážně.

“Přejeme hezký den :-),” napsala Agáta Hanychová na svém instagramovém profilu ke dvěma selfie fotkám se svým aktuálním partnerem Jaromírem Soukupem. Je to vůbec poprvé, co modelka veřejně publikovala společnou fotku.

I když Agáta Hanychová vztah s mediálním magnátem potvrdila již dříve, do pondělí 27. června mlžila a na sociálních sítích ukazovala na fotkách jenom společné stíny.

Milenci Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si aktuálně užívají u moře ve Španělsku. Ostatně majitel TV Barrandov vlastní přímo ve španělském letovisku Marbelle vilu, a tak jim zde ke štěstí rozhodně nic nechybí.

Ze zamilovaného selfie ze španělské pláže, které Agáta Hanychová zveřejnila na Instagramu, vyzařuje pohoda a spokojenost. “O tom, jak se máme, najdete zde @sedmicka.cz, #love,” doplnila Agáta Hanychová. 

Jak se těmto dvěma zamilovaným hrdličkám daří, se tedy můžete dočíst v Soukupově týdeníku Sedmička. Ostatně, říká se, že první společná dovolená je pro začínající vztah velkou zkouškou. Tak ať jim to společně klape!

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova
Autor:
Publikováno: 28. 6. 2022 10:19 Nahlásit obsah