Kategorie Móda

Článek
V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům
V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům Muži se chtějí také líbit. I když jejich outfit vypadá na první pohled bezchybně, několika módními přešlapy jej mohou v očích ženy nevědomky zcela zabít. A nejde jenom o ponožky v sandálech. Jaké "módní výstřelky" nechtějí ženy mužům vůbec tolerovat?
Článek
Tato žena nosí každý den do práce stejné oblečení: přesto se stala módní ikonou
Tato žena nosí každý den do práce stejné oblečení: přesto se stala módní ikonou Také stojíte každé ráno před skříní s pocitem, že nemáte nic na sebe? Je pro vás stresující vymyslet, jaké outfity si během týdne oblečete? To mladá kreativní ředitelka Matilda Kahl na to šla jinak - už víc než čtyři roky chodí do práce ve stejném oblečení. Její neobvyklý experiment nezůstal bez povšimnutí a inspiroval tisíce dalších lidí.
Článek
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to!
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to! Máte plný šatník oblečení a přesto nevíte, co na sebe? Co kdybyste pro tentokrát nechala svého partnera, aby vás po celý týden oblékal? Inspirovat se můžete třeba Američankou Caitlyn, která nechala svého muže Colina, aby z její skříně po celý týden vybíral oblečení, které si vezme na sebe. Výsledek podle nás předčil očekávání!
Článek
Valentýnská soutěž Bellinda
Valentýnská soutěž Bellinda Jupí! Svátek zamilovaných je tu a s ním i valentýnská SOUTĚŽ s Bellindou! Zapojte se i vy a nepropásněte skvělou příležitost, jak dokonale vyšperkovat svůj prádelník.
Článek
7 důkazů toho, že módní trendy se neustále opakují
7 důkazů toho, že módní trendy se neustále opakují Určitě jste už několikrát ve svém životě nejen od svých rodičů slyšela větu, že módní trendy se neustále opakují. Přinášíme vám důkazy, že tomu tak doopravdy je! To, co je in v letošním roce 2017, se nosilo i dřív - ať už jde o špagetová ramínka, náhrdelníky ve stylu obojku, volánové rukávy, sukně středních délek nebo oversize kabáty.
Článek
6 důvodů proč nosit tenisky
6 důvodů proč nosit tenisky Tenisky jsou asi nejoblíbenějším typem bot vůbec. Nosí je každý. Dámy i pánové, děti… Obuje si je klidně i vaše babička. Proč jsou tak oblíbené a proč je nosit?
Článek
Každý výstřih si žádá jiný typ náhrdelníku: Jak je tedy správně kombinovat?
Každý výstřih si žádá jiný typ náhrdelníku: Jak je tedy správně kombinovat? Oválný výstřih, lodičkový výstřih, výstřih ke krku, výstřih přes jedno rameno… Určitě dámy uznáte, že je těžké vybrat ten pravý výstřih, který vám sedne. S výběrem náhrdelníku, který se k těmto jednotlivým výstřihům hodí, je to ještě těžší. Jak tedy na to?
(434) Načíst více