Kategorie Móda

Článek
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat Ačkoliv jsou v obchodech na výběr velmi zajímavé a netradiční kousky oblečení, není nad to náš šatník lehce recyklovat a z nenošených věcí udělat nové, které ještě dokážou udělat parádu.
Článek
Který styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení v horoskopu?
Který styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení v horoskopu? Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.
Článek
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln Vybrali jsme pro vás několik módních trendů na léto 2018. Od plavek přes ručníky, opalovací krémy, neopreny nebo skvělé pokrývky hlavy.
Článek
Několik pravidel oblékání, které by měl znát každý
Několik pravidel oblékání, které by měl znát každý Jak se říká – šaty dělají člověka a v dnešní době to platí dvojnásob. Stačí jen malá chybička a naprosto dokonalý outfit může být zkažen. Jde především o formální oblečení, které má na člověka zapůsobit již na první dojem.
Článek
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky Jaro je tu a příjemné slunné počasí nás láká nazout sportovní obuv a vyběhnout do parku či do lesa. Spousta nových běžců nadšeně vyráží s dobrými úmysly a ambiciózními cíli, ale jejich zájem brzy opadává, ačkoliv je běhání jedním z nejlevnějších a nejdostupnějších sportů.
Článek
V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům
V čem se nám muži nelíbí? Měli by se vyhnout těmto módním přešlapům Muži se chtějí také líbit. I když jejich outfit vypadá na první pohled bezchybně, několika módními přešlapy jej mohou v očích ženy nevědomky zcela zabít. A nejde jenom o ponožky v sandálech. Jaké "módní výstřelky" nechtějí ženy mužům vůbec tolerovat?
Článek
Tato žena nosí každý den do práce stejné oblečení: přesto se stala módní ikonou
Tato žena nosí každý den do práce stejné oblečení: přesto se stala módní ikonou Také stojíte každé ráno před skříní s pocitem, že nemáte nic na sebe? Je pro vás stresující vymyslet, jaké outfity si během týdne oblečete? To mladá kreativní ředitelka Matilda Kahl na to šla jinak - už víc než čtyři roky chodí do práce ve stejném oblečení. Její neobvyklý experiment nezůstal bez povšimnutí a inspiroval tisíce dalších lidí.
Článek
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to!
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to! Máte plný šatník oblečení a přesto nevíte, co na sebe? Co kdybyste pro tentokrát nechala svého partnera, aby vás po celý týden oblékal? Inspirovat se můžete třeba Američankou Caitlyn, která nechala svého muže Colina, aby z její skříně po celý týden vybíral oblečení, které si vezme na sebe. Výsledek podle nás předčil očekávání!
(439) Načíst více