Kategorie Móda

Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
Článek
Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat!
Co o vás prozradí vaše oblíbená barva? Budete koukat! Už se vám někdy stalo, že při pohledu na určitou barvu jste ihned věděli, že ta je pro vás ta pravá a jen v ní se cítíte prostě skvěle? A převládá ve vašem šatníku nějaká určitá barva? Barvy prostě k nám ženám i mužům neodmyslitelně patří a proto se dnes pojďme podívat na to, co o nás naše oblíbená barvička prozradí!
Článek
Tibet míří k vám
Tibet míří k vám Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu. Eshop nabízí celou řadu stylových produktů a módních doplňků.
Článek
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle!
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle! Kabát patří mezi základní kousek oblečení, který žena prostě ve svém šatníku musí mít. Jenže existují stovky střihů, délek, tvarů, barev a my občas tápeme v tom, který by nám slušel nejvíc. Proto se pojďme podívat na to, jak si vybrat ten správný, který vám k vašemu typu postavy dokonale padne.
Článek
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty Američanka Jillian Owens, designerka a spisovatelka, se rozhodla, že v oblasti módy půjde jinou cestou. Obchází second handy, vybírá si v nich levné, staré kousky oblečení, ze kterých poté doma vytváří elegantní šaty. Dělá to tak již několik let a lidem tím chce ukázat, že to jde s oblékáním i jinak. Móda tak může být ekologická, etická a levná.
Článek
Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení!
Nestíháte nakoupit všechny vánoční dárky? Máme pro vás bleskové řešení! Delší pracovní doba, řešení uzávěrky, pečení, předvánoční úklid, besídky a další činnosti, které musíte v předvánočním shonu stihnout a zapasovat do běžného denního programu. A do toho všeho ještě nákup vánočních dárků pro celou rodinu? Vyhněte se hektickému pobíhání po nákupních centrech den před Štědrým dnem a nakupte dárky chytře a bez stresu!
Článek
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo
Victoria's Secret Fashion Show: Supermodelky, krásná těla, luxusní erotické prádlo Je módní show Victoria's Secret Fashion Show nejluxusnější událostí roku? Rozhodně ano! Krásné supermodelky, štíhlá těla, erotické prádlo, spoustu zábavy - to všechno bylo před pár dny k vidění v Paříži.
(416) Načíst více