Kategorie Móda

Článek
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám Kulatá, objemná prsa, která se klenou do výšky. Tak tomuto trendu, který od 90. let minulého století udávaly push-up podprsenky, v současné době zvoní umíráček. Ideál ženských prsou schovaných v podprsence nyní vypadá jinak. Mnohem populárnějšími se stávají vzdušné bralette podprsenky, které ženským prsům zachovávají jejich původní tvar.
Článek
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně?
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně? Ženy chtějí mít odjakživa oči jako mrkací panenka. Proto si některé z nich zakládají na prodloužených řasách, jako jednorázové řešení pak sáhnou po nalepovacích či magnetických řasách. Právě magnetické umělé řasy jsou hitem posledních let. Už jste je vyzkoušely? Známe finty, jak dosáhnout toho, aby na vás vypadaly opravdu přirozeně!
Článek
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu Rok 2019 bude ve znamení korálové barvy. Alespoň podle společnosti Pantone, která určuje barevné trendy v módním průmyslu, umění či grafickém designu. Tento světový gigant, který působí v oblasti tiskařských technologií, každým rokem v prosinci vyhlašuje top barvu na následující rok. A pro rok 2019 to u něj na celé čáře vyhrála korálová!
Článek
Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat
Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat Mezi hlavní barvy podzimu a zimy 2018 bezpochyby patří výrazná a sytá hořčicová barva. Asi jste si všimla, že je teď této barvy, která evokuje podzimní spadané listí, všude plno. Trendy je zkrátka všechno oblečení v hořčicové barvě. Poradíme vám, jak tento teplý odstín žluté nosit a s čím jej kombinovat, abyste to s ním příliš nepřepískla.
Článek
Jak nosit bílou košili, abyste pokaždé vypadala jinak? Víme, jak na to
Jak nosit bílou košili, abyste pokaždé vypadala jinak? Víme, jak na to Dámská bílá košile je módním bestsellerem, který by měl být součástí šatníku každé ženy. Čím je ale tak výjimečná? Jde o velmi variabilní kousek dámského oblečení, který můžete nosit a kombinovat, jak se vám zlíbí. Vyzkoušet můžete třeba následující modely, ve kterých bílá košile hraje prim a už vůbec nepůsobí nudně!
Článek
Zmatky kolem číslování velikostí oblečení: Proč nám sedí různé konfekční velikosti?
Zmatky kolem číslování velikostí oblečení: Proč nám sedí různé konfekční velikosti? S tímhle problémem se setkala asi každá z nás. V jednom obchodě nám sedí konfekční velikost 38, ale v druhém nám je tak akorát konfekční velikost 42. Asi si říkáte, kde je zakopán pes. Za tento problém často můžou obchodní řetězce, jejichž oblečení už dávno nezohledňuje skutečné rozměry dívek a žen.
Článek
Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist
Známe parfémové hity letošních Vánoc! Sepište Ježíškovi svůj wishlist Že varná konvice či pletený svetr s infantilním vzorem není zrovna to, co byste si přála letos nalézt pod stromečkem? Jděte na to mazaně od lesa! Najděte si v naplněném denním harmonogramu 15 minut, vraťte se zpět do svých dětských let a sepište si wishlist svých přání.
Článek
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle!
Jak si vybrat kabát podle typu postavy? Stačí dodržet jen tohle! Kabát patří mezi základní kousek oblečení, který žena prostě ve svém šatníku musí mít. Jenže existují stovky střihů, délek, tvarů, barev a my občas tápeme v tom, který by nám slušel nejvíc. Proto se pojďme podívat na to, jak si vybrat ten správný, který vám k vašemu typu postavy dokonale padne.
(438) Načíst více