Kategorie Móda

Článek
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to!
Žena nechala svého manžela, aby ji po celý týden oblékal: Výsledek stojí za to! Máte plný šatník oblečení a přesto nevíte, co na sebe? Co kdybyste pro tentokrát nechala svého partnera, aby vás po celý týden oblékal? Inspirovat se můžete třeba Američankou Caitlyn, která nechala svého muže Colina, aby z její skříně po celý týden vybíral oblečení, které si vezme na sebe. Výsledek podle nás předčil očekávání!
Článek
Každý výstřih si žádá jiný typ náhrdelníku: Jak je tedy správně kombinovat?
Každý výstřih si žádá jiný typ náhrdelníku: Jak je tedy správně kombinovat? Oválný výstřih, lodičkový výstřih, výstřih ke krku, výstřih přes jedno rameno… Určitě dámy uznáte, že je těžké vybrat ten pravý výstřih, který vám sedne. S výběrem náhrdelníku, který se k těmto jednotlivým výstřihům hodí, je to ještě těžší. Jak tedy na to?
Článek
Které módní oblečení a doplňky můžou vážně poškodit vaše zdraví? Budete nemile překvapena!
Které módní oblečení a doplňky můžou vážně poškodit vaše zdraví? Budete nemile překvapena! Přemýšlela jste někdy nad tím, že vaše zdravotní potíže souvisí také s tím, co nosíte na sobě? Vaše věci, které máte v šatníku, nejsou tak neškodné, jak by se vám mohlo na první pohled zdát. Například gynekologické potíže mohou dle některých vědeckých studií souviset s nošením oblečení a doplňků až ze 73 procent.
Článek
Plavky na letní sezonu 2017: Nejnovější trendy vás dostanou!
Plavky na letní sezonu 2017: Nejnovější trendy vás dostanou! Léto už nekompromisně klepe na dveře a vy stále nevíte, v jakých plavkách se blýsknete na dovolené u moře? Na pláži můžete zazářit v jednodílných plavkách i bikinách s rafinovanými výstřihy a odvážným šněrováním, parádu uděláte taky v plavkách s volánky nebo s květinovými či geometrickými vzory.
Článek
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný!
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný! Už jste si někdy objednaly oblečení z čínského e-shopu, několik týdnů jste se těšily na balíček, ale jeho obsah vás následně nemile zaskočil? Nejste v tom rozhodně samy! Propastný rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností pocítily i další ženy a dívky, které si na čínských e-shopech objednaly třeba slavnostní šaty.
Článek
Čtenářka píše: Proč české ženy nechtějí investovat do spodního prádla?
Čtenářka píše: Proč české ženy nechtějí investovat do spodního prádla? Nové lodičky jsme schopné vybírat hodiny. Se spodním prádlem jsme ale hotové do 15 minut. Proč končíme vždy u bílé, tělové, černé podprsenky? A kalhotky? Ty už doma přeci máme! Podívejme se na to, jak české ženy vnímají spodní prádlo.
Článek
Nejžhavější kousky do vašeho šatníku? Nahoďte pořádný styl se Shoozers!
Nejžhavější kousky do vašeho šatníku? Nahoďte pořádný styl se Shoozers! Milujete módu, jenže najít ten správný kousek, ve kterém byste se cítila originální, nepřehlédnutelná a především svá, je pro vás opravdu výzva? Proto vám dnes s radostí představíme ikonickou společnost SHOOZERS, kterou prostě musíte znát!
(437) Načíst více