Kategorie Móda

Článek
Kanadskou studentku vyhodili ze školy kvůli nevhodnému outfitu. Myslíte, že se přehnaně oblékla?
Kanadskou studentku vyhodili ze školy kvůli nevhodnému outfitu. Myslíte, že se přehnaně oblékla? Rozzlobený kanadský táta Christopher Wilson si veřejně postěžoval na sociálních sítích na střední školu NorKam v Britské Kolumbii, kterou navštěvuje jeho dcera Karis. 17letou studentku jednoho dne učitelé poslali domů ihned, co dorazila do školy. Důvod? Prý nevhodné oblečení. Souhlasíte s reakcí učitelů, nebo jste na dívčině straně?
Článek
Mikinové šaty jako nejnovější módní trend: Jak je nosit, aby vám slušely
Mikinové šaty jako nejnovější módní trend: Jak je nosit, aby vám slušely Letošní sezonu se do dámské módy vkrádá pohodlnost a ležérní styl. Kromě mikin a teplákových souprav patří mezi největší trendy současnosti také mikinové šaty. Zajímá vás, jakým způsobem tento módní kousek nosit a s čím jej kombinovat? Přinášíme vám spoustu inspirace.
Článek
Smaragdové šperky - luxus a šarm zeleného kamene
Smaragdové šperky - luxus a šarm zeleného kamene Lidé smaragdy obdivují už tisíce let, poprvé byly využívány už ve starověkém Egyptě. Tyto zelené kameny patří spolu s rubíny a safíry do takzvané „velké trojky“ barevných drahokamů.
Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy Módní trendy jsou v neustálém pohybu. Dokazuje to také letošní rok 2021, v rámci kterého módní návrháři i oděvní značky upřednostňují jedinečné střihy, barvy, vzory i textilie. Které módní trendy tedy budou vládnout celému roku 2021?
Článek
Barvami roku 2021 jsou podle Pantone sytě žlutá a šedá. Jejich kombinace vyjadřuje naději a optimismus
Barvami roku 2021 jsou podle Pantone sytě žlutá a šedá. Jejich kombinace vyjadřuje naději a optimismus Jaká barva bude vévodit roku 2021? Podle institutu Pantone, který každoročně vyhlašuje barvu roku, to tentokrát nebude pouze jeden odstín, ale rovnou odstíny dva. Roku 2021 budou konkrétně kralovat sytě žlutá Illuminating a šedá Ultimate Gray. Tato kombinace světla a stínu přináší v době koronavirové krize sílu, naději, optimismus a pozitivitu.
Článek
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih Vánoce opět klepou na dveře. Jistě už nakupujete dárky nebo pečete cukroví. Přemýšlela jste ale nad tím, co si vezmete na Štědrý večer tentokrát na sebe? 24. prosinec je skvělou příležitostí k tomu, abyste si oblékla stylové šaty. Se kterými uděláte jednoznačně parádu pod stromečkem?
Článek
Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty
Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty Vánoční svátky opět po roce klepou na dveře. Vánočně přitom nemusíte vyzdobit pouze svůj domov, ale také sama sebe. Co říkáte například nehtům s vánoční tematikou? Přinášíme vám nejnovější trendy v manikúře, které vévodí letošním Vánocům. Hlavní roli hrají třpytky, motivy pletených svetrů i jemných sněhových vloček. Jak se vám líbí?
Článek
Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu
Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu Často slyšíme, že výběr oblečení musíme přizpůsobit své postavě a že stejné kousky nesluší ženám různých proporcí. Jenže chyba lávky. Dvě kamarádky nosící UK dámskou velikost 6 a 12, tedy naše 34 a 40, se rozhodly pro zajímavý experiment. Ukázaly, že jim to sluší ve stejném oblečení. Vysvětlují přitom, že tajemství je ve správném stylingu.
(143) Načíst více