Kategorie Boty

Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet!
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet! Do kin přichází nový díl této série filmů a s ním se probouzí opětovný zápal fanoušků, který se dostal až do módních kruhů a návrháři s nadšením začali vymýšlet oblečení, či boty s motivem Star Wars. Kupodivu tyto…
Článek
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně?
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně? Češi jsou prý příliš konzervativní, a tak se většina stylových módních výstřelků k nám nedostane. Podobně jsou na tom boty od Juliana Hakese, které jsou velice vyhledávaným módním kouskem ve Velké Británii. Líbí se vám?
Článek
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít Tak, jako do vašeho botníku neodmyslitelně patří vysoké černé kozačky, by do něj měly patřit také lodičky tělové barvy. Na rozdíl od těch černých jsou praktičtější, hodí se k téměř jakémukoliv outfitu a navíc opticky prodlužují vaše nohy! Co víc si přát?
(15) Načíst více