Kategorie Boty

Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet!
Milovníci Star Wars, tohle jsou boty pro které budete zabíjet! Do kin přichází nový díl této série filmů a s ním se probouzí opětovný zápal fanoušků, který se dostal až do módních kruhů a návrháři s nadšením začali vymýšlet oblečení, či boty s motivem Star Wars. Kupodivu tyto…
Článek
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně?
Čtenářka píše: Designové boty Mojito od Juliana Hakese. Troufnete si na ně? Češi jsou prý příliš konzervativní, a tak se většina stylových módních výstřelků k nám nedostane. Podobně jsou na tom boty od Juliana Hakese, které jsou velice vyhledávaným módním kouskem ve Velké Británii. Líbí se vám?
(16) Načíst více