Kategorie Boty

Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít
Tělové lodičky: boty, které prostě musíte mít Tak, jako do vašeho botníku neodmyslitelně patří vysoké černé kozačky, by do něj měly patřit také lodičky tělové barvy. Na rozdíl od těch černých jsou praktičtější, hodí se k téměř jakémukoliv outfitu a navíc opticky prodlužují vaše nohy! Co víc si přát?
Článek
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto.
Lodičky 2015! Víme, které budou trendy na jaro/léto. Jaro a léto 2015 bude ve znamení květů, zvířecích motivů a odvážných výrazných barev. Proto se nebojte sáhnout po originálních divokých vzorech a barvách lodiček. Protože ať už si k nim vezmete rifle nebo teplákovou sukni budete vždy vypadat stylově. Lodičky vám dodají sex-appeal a zvýrazní váš celkový look.
(10) Načíst více