Vánoční papírová hvězda podle Lucie Borhyové. Postup je jednoduchý, ovšem výsledek dechberoucí

Vánoční papírová hvězda podle Lucie Borhyové. Postup je jednoduchý, ovšem výsledek dechberoucí Zdroj: Shutterstock

Hledáte návod na tu nejkrásnější vánoční papírovou hvězdu? Inspirovat se můžete na Instagramu Lucie Borhyové. Tato oblíbená moderátorka krok za krokem ukázala, jak si tuto úchvatnou DIY vánoční dekoraci vyrobit jednoduše a během chvíle.

Lucie Borhyová se pustila do výroby vánočních dekorací. Inspirujte se jejím nápadem

Hvězdy patří k hlavním vánočním symbolům a ve svátečně vyzdobeném domově jich není nikdy dost. Tak proč si je nevyrobit svépomocí? Při výrobě vánoční papírové hvězdy se zkuste držet třeba návodu, který na svém instagramovém účtu představila moderátorka Lucie Borhyová.

Začal nám adventní čas. My to období milujeme a naprosto si to užíváme se vším všudy. Takže už pečeme cukroví, pouštíme si koledy, zapalujeme františky a také si vyrábíme vánoční ozdoby. Teď jsme třeba dělali tuhle barevnou papírovou hvězdu. Myslím, že se nám povedla a děti z toho mají radost. Teď ji už jen zavěsit. Kdyby jste to také chtěli vyzkoušet, tak v galerii uvidíte fotky, jak na to,” napsala na Instagram krásná moderátorka.

Návod na vánoční hvězdu z papíru

Chcete si udělat vánoční papírovou hvězdu podle Lucie Borhyové i vy? Zkuste následující návod.

1. Připravte si šest kusů různobarevných papírů, lepidlo a nůžky.

2. Každý z papírů upravte na rovnostranný čtverec. Tento čtverec dvakrát přehněte do tvaru trojúhelníku.

3. Trojúhelník třikrát nastřihněte v jeho otevřené části. Papír následně rozložte a dejte se do jeho lepení.

4. V prvním kroku slepte k sobě prostřední pruhy, poté papír otočte a slepte k sobě dva vedlejší pruhy. Otáčení papíru a lepení jeho pruhů neustále opakujte. Tímto způsobem vytvoříte všech šest stran pro hvězdu.

5. Připravených šest stran k sobě slepte nejprve v jejich středu a poté je spojte lepidlem také v jejich bočních částech, kterými se dotýkají. Nyní se již můžete těšit z nádherné vánoční hvězdy z papíru, kterou jste vyrobili svépomocí.

Kam s vyrobenou vánoční papírovou hvězdou? Nejen do okna

Kam vánoční papírovou hvězdu umístit? Tato DIY dekorace vypadá skvěle zavěšená v okně. Pověsit ji však můžete kdekoliv ve svém adventně vyzdobeném domově. Této vánoční papírové hvězdě sluší kromě pestrých odstínů také bílá či béžová barva. Vyrobit si ji můžete také v různých velikostech a jednotlivými DIY kousky si postupně vyzdobit svůj dům či byt.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 1. 12. 2021 11:21 Nahlásit obsah