Kategorie Návod

Článek
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk Pokud také patříte mezi kutily, kteří musí neustále vyrábět něco nového a originálního, máme pro vás skvělý návod na postel, která okouzlí každé dítě. Protože jak se zdá, fantazii se v dětských pokojích meze nekladou.
Článek
Trápí vás pigmentové skvrny? Tak potom jste tu správně, známe řešení
Trápí vás pigmentové skvrny? Tak potom jste tu správně, známe řešení Blíží se léto a vám se začnou objevovat pihy, pigmentové skvrnky, nebo dokonce větší a tmavší skvrny na těch nejvíce viditelných místech?
Článek
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun Je tu opět slunečné jaro a s ním i nekonečné zástupy plevele, které se vždy vrátí jako frisbee stejně jako následující otázky, které si pokládáme. Jak se ho zase zbavit? Bude to drahé? Kdy se to zase vrátí? Existuje ale jiná možnost, kdy budete moci tyto starosti konečně hodit za hlavu.
Článek
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít Taky nemáte rádi výšky a při pohledu z větší vzdálenosti od země se orosíte? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme, je to jeden z vrozených strachů společně se strachem z hlasitých zvuků. Nicméně máme pro vás alespoň pár rad, jak zvýšit vaše šance na přežití, kdybyste se někdy dostali do situace, kdy není jiné možnosti, než prostě padat dolů na zem.
Článek
Pořízení zahradního jezírka nemusí být nic složitého a nákladného. Vyrobte si jej například z vodních nádrží
Pořízení zahradního jezírka nemusí být nic složitého a nákladného. Vyrobte si jej například z vodních nádrží Někteří lidé se mohou pyšnit vlastností, kterou nemá každý z nás – tvořivost. Tom Vincent je právě jedním z nich, protože z naprosto obyčejné věci, dokázal vytvořit něco nádherného, co zvelebí každou zahradu.
Článek
Vytáčí vás vrzání či drhnutí dveří? Vyřešte to nadobro
Vytáčí vás vrzání či drhnutí dveří? Vyřešte to nadobro Jeden z nejhorších zvuků, který se může v domácnosti objevit, je vrzání dveří. Tohle vrzání se rázem stane nevhodné, když se snažíte v noci tiše a nepozorovaně proklouznout, jenže právě tento nesnesitelný zvuk vás rázem prozradí.
(37) Načíst více