Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky

Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky Zdroj: Profimedia

Modelka Andrea Verešová opět provokovala na Instagramu. Zveřejnila fotku v titěrných plavkách, kterou pořídila během dovolené v Dubaji. 42letá kráska se rozhodně nemá za co stydět a je si toho plně vědoma. Její dokonalé tělo by jí mohly závidět i o dvě dekády mladší dívky a ženy.

“Pro někoho je Dubaj místem bez přírody, plným mrakodrapů a drahé zábavy. Pro mě je to necelých 6 hodin za sluncem. Záruka dobrého počasí, bílé pláže, teplé moře, výborné restaurace, skvělé nakupování. Je to tu pro mě super relax, místo, kdo mohu nejen lenošit na lehátku, ale také pracovat a fotit nové kolekce značek,” okomentovala Andrea Verešová svou nejnovější fotku v plavkách.

Na snímku v titěrných plavkách to 42leté modelce, influencerce a podnikatelce neskutečně sluší. Andrea Verešová opět vystavila na odiv své dokonalé tělo, kterému tentokrát dělají zátiší dubajské mrakodrapy.

Andrea Verešová vyrazila do tepla za mořem a sluncem do Spojených arabských emirátů. A udělala dobře. Denní teploty se zde stále pohybují kolem 35 stupňů Celsia. “Je zde za mě ještě stále příliš teplo. Přes poledne se venku skoro nedá vydržet,” doplnila modelka slovenského původu.

Aby se Andrea Verešová v horku zchladila, ráda se vykoupe v moři a pořídí momentku v plavkách, za což je ráda zvláště mužská část jejích instagramových sledujících. Lidé tuto 42letou modelku a podnikatelku navíc chválí, že rozhodně nevypadá na 42 let. Většina z nich by jí tipla něco málo přes dvacet. Jaký na to máte názor vy?

Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial
Autor:
Publikováno: 21. 10. 2022 12:29 Nahlásit obsah