Kategorie Andrea Verešová

Článek
Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl
Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl Modelka, influencerka a podnikatelka Andrea Verešová miluje pečení. O její zálibě svědčí také její instagramový účet, na kterém se čas od času pochlubí vlastnoručně upečenou sladkostí. Na první prosincový víkend tentokrát připravila klasický jablečný závin, a navíc sdílela momentku z kuchyně, nad kterou zaplesalo srdce nejednoho sledujícího.
Článek
Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky
Andrea Verešová sdílela nejnovější fotku v plavkách. Svým dokonalým tělem s přehledem trumfne i dvacítky Modelka Andrea Verešová opět provokovala na Instagramu. Zveřejnila fotku v titěrných plavkách, kterou pořídila během dovolené v Dubaji. 42letá kráska se rozhodně nemá za co stydět a je si toho plně vědoma. Její dokonalé tělo by jí mohly závidět i o dvě dekády mladší dívky a ženy.
Článek
Andrea Verešová se pochlubila buchtami a pudinkem. Své fanoušky však odrovnala úplně něčím jiným
Andrea Verešová se pochlubila buchtami a pudinkem. Své fanoušky však odrovnala úplně něčím jiným Podnikatelka, influencerka a modelka Andrea Verešová se čas od času na svém instagramovém účtu pochlubí výtvorem, který sama upekla nebo uvařila. Tentokrát ukázala, že měla sladký víkend a její rodina si pochutnala na buchtách a čokoládovém pudinku. Ať už to byl záměr, nebo ne, její sledující zaujalo úplně něco jiného než sladké dobroty.
Článek
Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu
Andrea Verešová pobavila videem z dovolené na Seychelách. Nevědomky se dopustila trapasu Podnikatelka, modelka a influencerka Andrea Verešová miluje cestování. Tentokrát se vydala na dovolenou na Seychely, odkud své instagramové sledující zásobuje příjemnou dávkou fotek a videí. Některým všímavým lidem však neušlo, že se Andrea Verešová v honbě za dokonalými záběry nevědomky dopustila menšího faux pas.
Článek
Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent
Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent Modelka, podnikatelka a influencerka Andrea Verešová má doma velký sportovní talent. Její 14letá dcera Vanessa totiž patří mezi nejlepší snowboardistky v Česku. Na kontě má už spoustu vítězství včetně výhry na Zimní olympiádě dětí a mládeže Karlovarského kraje. Snem této dcery slavných rodičů je dostat se až na skutečnou zimní olympiádu.
Článek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.
Článek
Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku
Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku Adventní čas není pouze o nákupu vánočních dárků nebo předvánočním úklidu, ale také o pečení vánočního cukroví. Do pečení se pustila také modelka Andrea Verešová, která se svými sladkými výtvory pochlubila na Instagramu. U některých svých sledujících se ovšem se zlou potázala. Co jí lidé vyčetli?
Článek
Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc
Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc Modelka Andrea Verešová má srdce na pravém místě. Během uplynulého víkendu vyráběla spolu s dětmi z dětského domova Domino v Plzni adventní věnce. Díky výtěžku z prodeje těchto věnců si budou moci opuštěné děti splnit svá vánoční přání.
Článek
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách
Andrea Verešová si užívá v Dubaji. Na Instagramu sdílí zamilované fotky i tělo v plavkách V případě modelky Andrey Verešové a jejího manžela Daniela Volopicha rozhodně nezáleží na tom, zda je svatého Valentýna. Tento hvězdný manželský pár si vyjadřuje lásku všech 365 dnů v roce. O této skutečnosti svědčí zamilovaný příspěvek, který Andrea Verešová sdílela na Instagramu. Kde jej pořídila? Až v daleké Dubaji!