Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl

Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl Zdroj: Profimedia

Modelka, influencerka a podnikatelka Andrea Verešová miluje pečení. O její zálibě svědčí také její instagramový účet, na kterém se čas od času pochlubí vlastnoručně upečenou sladkostí. Na první prosincový víkend tentokrát připravila klasický jablečný závin, a navíc sdílela momentku z kuchyně, nad kterou zaplesalo srdce nejednoho sledujícího.

Mezi záplavou fotek v luxusních šatech, plavkách či míst, která navštívila, nechává Andrea Verešová své fanoušky pravidelně nahlédnout do své kuchyně. Jak sama přiznává, je na sladké, které s láskou peče pro svou rodinu.

Například v loňském roce sdílela, jak peče vánoční cukroví. Svým instagramovým sledujícím rovněž předvedla vlastnoručně upečené domácí kynuté buchty nebo koláč na plech. Aktuálně se Andrea Verešová pochlubila fotkou s moučníkem, který u ní doma sklízí největší úspěch.

“A co vy doma nejraději připravujete nebo pečete? Přiznám se, že já ráda vymýšlím různé nové speciality, ale nejpopulárnější je stále obyčejný jablečný nebo makový závin. Vždy, když se pokusím o něco nové, tak slyším: “Super, je to vynikající, ale kdy nám zase upečeš ten štrúdl?” popsala na Instagramu Andrea Verešová své rodinné zážitky. 

Zdroj: Shutterstock Co se týče pečení sladkostí, u modelky doma tedy vítězí klasické recepty, na které nedá její rodina dopustit. A co Andrea Verešová? Pochutná si na tom, co s láskou pro své nejbližší upeče?

„Často se mě ptáte, jestli všechny dobroty, které peču, někdy i jím. Přiznávám se, že velmi ráda, ale málokdy na mě aspoň kousek zůstane,“ objasnila modelka na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial
Autor:
Publikováno: 6. 12. 2022 10:58 Nahlásit obsah