Kategorie Pečení

Článek
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept
Koláč Ženský rozmar uvítá doma i každý muž. Vyzkoušejte recept Ženské rozmary jsou různé, a zvláště muži je příliš nemusí. Výjimku však představuje koláč zvaný Ženský rozmar, na kterém si rádi pochutnají i pánové. Prozradíme vám, v čem je tento moučník výjimečný. Také vám přinášíme ten nejlepší recept na Ženský rozmar, který můžete doma vyzkoušet i vy.
Článek
Mraky na plech: Vyzkoušejte recept na nadýchané řezy z odpalovaného těsta
Mraky na plech: Vyzkoušejte recept na nadýchané řezy z odpalovaného těsta Chtěli byste si upéct něco chutného a jedinečného? Připravte si mraky na plech. Ač zní název tohoto řezu z odpalovaného těsta zvláštně, výsledek je neskutečný. Přinášíme recept na mraky z odpalovaného těsta, na kterém si můžete pochutnat i vy.
Článek
Moučník “slzy anděla” vás překvapí po vychladnutí. Jeho pečení vám přijde jako opravdové kouzlo
Moučník “slzy anděla” vás překvapí po vychladnutí. Jeho pečení vám přijde jako opravdové kouzlo Milujete sladké moučníky a zároveň máte rádi překvapení? V tom případě si doma upečte moučník “slzy anděla”, který nejen báječně chutná. Vyzkoušejte následující recept na moučník “slzy anděla”, po jehož vychladnutí nebudete věřit vlastním očím.
Článek
Rychlá šlehačková roláda bez mouky: Tento báječný recept chutná i s jahodami nebo mandarinkami
Rychlá šlehačková roláda bez mouky: Tento báječný recept chutná i s jahodami nebo mandarinkami Dali byste si něco sladkého na zub? Bezkonkurenční je v tomto případě rychlá šlehačková roláda bez mouky, která se vám doslova rozplyne na jazyku. Na tento recept nedá v tuzemsku desítky let dopustit řada z nás. Pojďte si jej s námi připomenout.
Článek
Řezy Čum na drát vás překvapí po rozkrojení. Vyzkoušejte recept
Řezy Čum na drát vás překvapí po rozkrojení. Vyzkoušejte recept Čum na drát je moučník s velmi zvláštním názvem. Když jej vyzkoušíte upéct, rozhodně nebudete litovat. Přinášíme osvědčený recept na čum na drát, který je výborný zvláště ke kávě. Zaručujeme, že když tento moučník po upečení rozkrojíte, opravdu budete “čumět na drát”, jak výborně vypadá.
Článek
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou
Jak použít pečicí papír, aby se nekroutil? Vyzkoušejte jednoduchý trik se zmačkáním a vodou Pečicí papír je univerzálním pomocníkem při pečení dortů, moučníků, ale i zeleniny nebo masa. Jistě jste si už ale někdy položili otázku, jak dát pečící papír do formy, aby se nekroutil a nedělal neplechu. Aby pečicí papír dokonale přilnul k plechu nebo také k dortové formě, vyplatí se znát následující trik, který si nebudete moci vynachválit.
Článek
Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl
Andrea Verešová se pochlubila momentkou z kuchyně. Tentokrát upekla štrúdl Modelka, influencerka a podnikatelka Andrea Verešová miluje pečení. O její zálibě svědčí také její instagramový účet, na kterém se čas od času pochlubí vlastnoručně upečenou sladkostí. Na první prosincový víkend tentokrát připravila klasický jablečný závin, a navíc sdílela momentku z kuchyně, nad kterou zaplesalo srdce nejednoho sledujícího.
Článek
Andrea Verešová se pochlubila buchtami a pudinkem. Své fanoušky však odrovnala úplně něčím jiným
Andrea Verešová se pochlubila buchtami a pudinkem. Své fanoušky však odrovnala úplně něčím jiným Podnikatelka, influencerka a modelka Andrea Verešová se čas od času na svém instagramovém účtu pochlubí výtvorem, který sama upekla nebo uvařila. Tentokrát ukázala, že měla sladký víkend a její rodina si pochutnala na buchtách a čokoládovém pudinku. Ať už to byl záměr, nebo ne, její sledující zaujalo úplně něco jiného než sladké dobroty.
(20) Načíst více