Kategorie Rodina

Článek
8 věcí, které by měl každý otec naučit svého syna!
8 věcí, které by měl každý otec naučit svého syna! Ačkoliv si může spousta lidí myslet, že matky hrají ve výchově dětí tu nejdůležitější roli, existují věci, které otcové dokážou vysvětlit a naučit mnohem lépe. Zvláště pokud jde o syna. Jen zavzpomínejte – chlapec je v mateřské škole a i na základní škole pod dozorem z velké části jen žen, což tedy znamená, že mu může chybět mužský pohled na svět.
Článek
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií Sto let je opravdu požehnaným věkem. Ještě neobvyklejší je, když sto svíček na dortu společně sfouknou rovnou dvojčata. Sté narozeniny nedávnou oslavily brazilské sestry Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi. Tato dvojčata, o kterých brazilské televizní štáby často točí reportáže, své kulaté výročí podala velmi vtipným způsobem.
Článek
Máte své dítě na Facebooku? Psychologové to nedoporučují!
Máte své dítě na Facebooku? Psychologové to nedoporučují! Trend mít profil na sociálních sítích se začíná dostávat i do řad rodičů a v některých případech i prarodičů. Jenže podle psychologů to, že máte své dítě, jak se říká „v přátelích“, může být obrovská chyba. Ptáte se proč?
Článek
Chraňte své dítě! 9 užitečných rad pro všechny rodiče
Chraňte své dítě! 9 užitečných rad pro všechny rodiče Bezpečnost dítěte by u každého rodiče měla být na prvním místě. Ještě před tím, než vaše dítko vyrazí poprvé samo do školy či do obchodu, měli byste minimalizovat riziko, že se dostane do potíží. Máme pro vás 10 užitečných rad.
Článek
Její syn přinesl domů něco zvláštního. Když zjistila, co to je, byla v šoku!
Její syn přinesl domů něco zvláštního. Když zjistila, co to je, byla v šoku! Děti jsou již od přírody velmi zvídavé a pokud se stanete rodičem, musíte počítat s tím, že vám dítě domů donese i něco nevítaného. Na vlastní oči se o tom přesvědčila Ashford, matka tří dětí. O co vlastně šlo a proč byla maminka v šoku potom, co zjistila, co její syn domů přinesl?
(37) Načíst více