Kategorie Rodina

Článek
Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku
Zakázaná láska sestřenice a bratrance: Šokované rodině oznámili, že spolu chodí, líbací fotkou na Facebooku Američané Michael Lee a Angela Paeng jsou sestřenice a bratranec. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby mezi nimi nepřeskočila jiskra a nezačali spolu chodit. O tom, že je mezi nimi víc než příbuzenský vztah, oznámili rodině velmi neobvyklým způsobem. Na Facebooku totiž sdíleli fotku, na níž se líbají.
Článek
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení
Každodenní trénink, dětská miss a modeling: Z toho, co chce matka po své 6leté dceři, budete zděšení Zatímco si jiné šestileté dívenky hrají se svými kamarádkami s panenkami nebo běhají po hřišti, americká holčička Kynlee Heiman musí každý den dřít v tělocvičně. Kromě gymnastiky se intenzivně věnuje modelingu a pravidelně se účastní soutěží dětské miss. Popravdě, lidé jsou z přístupu její matky zděšeni.
Článek
Ultrazvuk rodičům ukázal, že jejich dítě má rozštěp horního patra a rtu. Potratu řekli ne
Ultrazvuk rodičům ukázal, že jejich dítě má rozštěp horního patra a rtu. Potratu řekli ne Když byla Sara Heller v 24. týdnu těhotenství, ultrazvuk odhalil, že její dítě má deformaci obličeje. Když se jí a jejího manžela Chrise lékaři zeptali, zda chtějí potrat, řekli jednoznačné ne. Narodil se jim chlapeček Brody s rozštěpem rtu a patra, který je neskutečný bojovník. Jeho rodiče rozhodně nepochybují o tom, že se rozhodli správně.
Článek
Australská maminka sdílela varování pro ostatní rodiče: Dítě umístěné v nákupním vozíku je ve velkém nebezpečí
Australská maminka sdílela varování pro ostatní rodiče: Dítě umístěné v nákupním vozíku je ve velkém nebezpečí Maminka Millie se na sociálních sítích podělila o svůj příběh z nakupování v supermarketu, který málem skončil tragicky. Jako varování sdílela fotku své malé dcery napojené na přístroje na jednotce intenzivní péče a upozornila tím ostatní rodiče na běžnou chybu, která málem zabila její dítě. Co se vůbec odehrálo?
Článek
Kdy budou Velikonoce 2023? Spousta lidí chce také vědět, jak vycházejí velikonoční prázdniny a jak jsou otevřené obchody
Kdy budou Velikonoce 2023? Spousta lidí chce také vědět, jak vycházejí velikonoční prázdniny a jak jsou otevřené obchody Velikonoce jsou pohyblivým svátkem, který každoročně vychází na jiné období. Chcete vědět, kdy budou Velikonoce 2023? Přinášíme jejich přesné datum a také vám upřesníme, kdy se mohou školáci a studenti těšit na velikonoční prázdniny 2023 a jak budou o Velikonocích 2023 otevřené obchody.
Článek
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku
Čeští rodiče způsobili v Itálii pohoršení. Zatímco lyžovali na sjezdovce, nechali syna bez dozoru v kočárku Nezodpovědní rodiče z Česka se v Itálii postarali o mezinárodní ostudu. Zatímco během dovolené v italských Dolomitech lyžovali na svahu, nechali svého dvouletého syna samotného v kočárku poblíž horské chaty. I když svého chlapečka kontrolovali průběžně mezi sjezdy, za opuštění dítěte jim v Itálii hrozí až pět let vězení.
Článek
Zapomenutá staročeská jména: Inspirujte se při výběru jména pro miminko
Zapomenutá staročeská jména: Inspirujte se při výběru jména pro miminko Jste v radostném očekávání a vybíráte jméno pro miminko? Jestliže nechcete, aby se váš chlapeček nebo vaše holčička jmenovali stejně jako další děti ve třídě, vyplatí se jít proti proudu a dítě pojmenovat neobvykle. Přinášíme málo známá nebo zapomenutá staročeská jména, kterými se můžete při výběru jména svého dítěte inspirovat i vy.
Článek
Kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme také, kdy se dává pololetní vysvědčení
Kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme také, kdy se dává pololetní vysvědčení Máte dítě školou povinné, a proto vás zajímá, kdy jsou pololetní prázdniny 2023? Prozradíme vám, na kdy pololetní prázdniny ve školním roce 2022/2023 vychází a jak dlouho budou trvat. V každém případě počítejte s tím, že pololetní prázdniny budou mít děti a studenti až několik dnů po rozdávání pololetního vysvědčení.
Článek
Co dělat, když se vám ztratí dítě v nákupním centru či na jiném rušném místě? Influencerka sdílela trik, který by měl znát každý rodič
Co dělat, když se vám ztratí dítě v nákupním centru či na jiném rušném místě? Influencerka sdílela trik, který by měl znát každý rodič Může se to stát každému. Vyrazíte se svými dětmi do nákupního centra, zábavního parku, na trhy nebo do centra města. Najednou se ohlédnete a zjistíte, že se váš potomek ztratil. Co uděláte? Influencerka Jess Martini na základě vlastní zkušenosti tvrdí hlavně nepanikařit. Rodičům naopak radí tzv. techniku hlasitého hledání, která se jí osvědčila.
(242) Načíst více