Kategorie Rodina

Článek
V Indonésii přišla na svět pavoučí dvojčata: Mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis
V Indonésii přišla na svět pavoučí dvojčata: Mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis V Indonésii se narodila zcela jedinečná dvojčata, která jsou spojena v oblasti pánve a mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis. Tento extrémně vzácný jev nazývaný pavoučí dvojčata postihuje pouze jednoho ze dvou milionů lidí. Srostlí indonéští chlapečci zaujali nejen lékařskou komunitu, ale i širokou veřejnost.
Článek
Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina!
Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina! Adela a Viktor Vinczeovi se podělili o první oficiální rodinnou fotku s jejich adoptovaným synkem Maxmiliánem. Po dlouhém čekání a procesu adopce je jejich rodina konečně kompletní a šťastná.
Článek
Stále více psů nosí žlutou stužku. Co to znamená a proč se od takového pejska raději vzdálit?
Stále více psů nosí žlutou stužku. Co to znamená a proč se od takového pejska raději vzdálit? Všimli jste si toho, že v poslední době někteří psi nosí na svých obojcích navázanou žlutou stužku? Není to módní doplněk, ale kód, který majitelé používají k označení specifických potřeb svých psích společníků. Co to vůbec znamená a jak byste se měli chovat, pokud potkáte pejska se žlutou stužkou?
Článek
Školáky přecházející přes přechod pro chodce dělil od tragédie zlomek sekundy. Pořízené video je varováním pro všechny
Školáky přecházející přes přechod pro chodce dělil od tragédie zlomek sekundy. Pořízené video je varováním pro všechny Na YouTube se nedávno objevilo video, které svým obsahem šokovalo spoustu sledujících. Na záznamu pořízeném palubní kamerou vidíte dvě děti se školními taškami na zádech, které přecházejí přechod pro chodce. Z pořízeného videa tuhne krev v žilách a mělo by být varováním jak pro všechny chodce, tak řidiče.
Článek
Video: Rodina otevřela 9 let staré velikonoční vejce. Neměli to dělat
Video: Rodina otevřela 9 let staré velikonoční vejce. Neměli to dělat Proč dlouho neskladovat velikonoční vajíčko vařené natvrdo? Odpověď na tuto otázku vám pravděpodobně dá jedna americká rodina, která našla pod gaučem během stěhování 9 let staré velikonoční vejce. Samozřejmě je nenapadlo nic jiného, než vajíčko otevřít. Video, které při tomto úkonu pořídili, vám napoví, proč to neměli dělat.
Článek
Velikonoce 2024: Jak vychází termín velikonočních prázdnin 2024 a jak jsou otevřené obchody?
Velikonoce 2024: Jak vychází termín velikonočních prázdnin 2024 a jak jsou otevřené obchody? Velikonoce patří k pohyblivým svátkům, a tak rok co rok vycházejí na jiné období. Chcete vědět, kdy jsou Velikonoce 2024? Přinášíme vám jejich přesné datum a také upřesníme, kdy se mohou děti těšit na velikonoční prázdniny 2024. Kromě jiného vám také povíme, jak budou o Velikonocích 2024 otevřené obchody.
Článek
Další česká fakulta ruší bakalářské práce. Co na to říkáte?
Další česká fakulta ruší bakalářské práce. Co na to říkáte? Po podnikohospodářské fakultě pražské VŠE nebudou již psát bakalářské práce ani studenti Ekonomicko-správní fakulty brněnské Masarykovy univerzity. Týká se to konkrétně všech, kteří na brněnské fakultě studují od letošního akademického roku 2023/2024. Čemu se ale budou místo bakalářských prací věnovat?
Článek
Zrušení domácích úkolů na ZŠ: V Polsku je to od 1. dubna 2024 realita
Zrušení domácích úkolů na ZŠ: V Polsku je to od 1. dubna 2024 realita Žáci základních škol v Polsku mají důvod k radosti. Polské ministerstvo školství totiž od 1. dubna 2024 nařídilo zákaz domácích úkolů. Toto nařízení bude platit pro základní školy, později se má rozšířit také na střední školy.
Článek
Pololetní prázdniny 2024: Na kdy vycházejí a kterým okresům na ně navazují jarní prázdniny 2024?
Pololetní prázdniny 2024: Na kdy vycházejí a kterým okresům na ně navazují jarní prázdniny 2024? Navštěvuje vaše dítě základní nebo střední školu, a chtěli byste proto vědět, kdy má pololetní prázdniny 2024?. Prozradíme vám, na kdy ve školním roce 2023/2024 vycházejí a jak dlouhé budou mít trvání. V případě některých okresů Česka navíc na pololetní prázdniny navazují také jarní prázdniny 2024. Některé děti tak budou mít až 10 dnů volna.
(296) Načíst více