Kategorie Rodina

Článek
Mapa škol zapojených do stávky: Podívejte se, zda bude zavřená i škola vašich dětí
Mapa škol zapojených do stávky: Podívejte se, zda bude zavřená i škola vašich dětí Na pondělí 27. listopadu 2023 vyhlásili učitelé výstražnou stávku. Jak to bude ve škole, kterou navštěvují zrovna vaše děti? Zkuste nahlédnout do mapy škol zapojených do stávky, kterou aktualizuje Učitelská platforma a která se postupně plní.
Článek
Kdy začíná advent 2023? První adventní neděle bude až v prosinci
Kdy začíná advent 2023? První adventní neděle bude až v prosinci Spousta z nás se nemůže dočkat příchodu adventu, se kterým nastává také kouzelný začátek předvánočního období. Jelikož je datum adventu pohyblivé, jistě vás v tuto chvíli zajímá, kdy začíná advent 2023 a kdy je první adventní neděle 2023. Přinášíme odpovědi na tyto otázky a také vám prozradíme, v čem je letošní advent opravdu speciální.
Článek
Kdy jsou vánoční prázdniny 2023 a jak dlouho budou trvat? Tato otázka zajímá děti i jejich rodiče
Kdy jsou vánoční prázdniny 2023 a jak dlouho budou trvat? Tato otázka zajímá děti i jejich rodiče Ať chcete, nebo ne, Vánoce 2023 pomalu klepou na dveře. Zvlášť pokud máte děti školou povinné, jistě vás bude zajímat, kdy jsou vánoční prázdniny 2023. Jejich přesný termín není od věci znát již dopředu. Budete si tak moci naplánovat dovolenou a případně zabookovat zimní pobyt třeba na horách.
Článek
Otevírací doba 17. listopadu 2023: Budou mít obchody otevřeno?
Otevírací doba 17. listopadu 2023: Budou mít obchody otevřeno? V pátek 17. listopadu 2023 si připomínáme státní svátek Den boje za svobodu a demokracii. Pokud v tento den plánujete vyrazit na nákupy, jistě vás zajímá, jak budou mít obchody otevřeno. Jak je to tedy s otevírací dobou v pátek 17. listopadu 2023?
Článek
Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení
Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení Že se Vánoce 2023 rychle blíží, dokazuje nejen nabídka kamenných a internetových obchodů. Tradiční součástí předvánoční doby jsou také vánoční reklamy. K nejočekávanějším spotům patří každoročně vánoční reklama od společnosti Coca-Cola. Jejich letošní vánoční reklama 2023 vás skutečně chytne za srdce.
Článek
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra
Štědrovečerní pohádka 2023 vás zavede ke svatému Petrovi. ČT představila novou vánoční pohádku Klíč svatého Petra Ke Štědrému večeru v Česku tradičně patří také nová vánoční pohádka. Jste i vy zvědaví, o čem bude štědrovečerní pohádka 2023 tentokrát pojednávat? Nebudeme vás dlouho napínat, protože Česká televize již odtajnila svůj TV program na Vánoce 2023. Novou vánoční pohádkou, na kterou se již teď můžete těšit, bude Klíč svatého Petra.
Článek
Svátek všech svatých 1. listopadu: Lidové tradice a pranostiky
Svátek všech svatých 1. listopadu: Lidové tradice a pranostiky Na 1. listopad připadá Svátek Všech svatých neboli Slavnostnost Všech svatých. Tento den je významný pro všechny křesťany, kteří oslavují všechny svaté. A to nejen ty, kteří byli oficiálně kanonizováni. Ke Svátku Všech svatých se vztahuje také několik lidových tradic a pranostik. O které se jedná?
Článek
Otevírací doba 28. 10. 2023: Budou obchody otevřené, nebo zavřené?
Otevírací doba 28. 10. 2023: Budou obchody otevřené, nebo zavřené? Je před námi další státní svátek. V sobotu 28. 10. 2023 si připomínáme Den vzniku samostatného Československa. Jistě vás proto zajímá, zda budou v tento den obchody otevřené, či zavřené a zda můžete vyrazit na nákupy do supermarketů nebo obchodních center. Jaká je tedy otevírací doba obchodů 28. října?
Článek
Správné stříhání ostružin na podzim je základ. Jedině tak si zajistíte bohatou úrodu v příštím roce
Správné stříhání ostružin na podzim je základ. Jedině tak si zajistíte bohatou úrodu v příštím roce Pěstujete na zahradě ostružiny? Na přelomu září a října nastává ideální čas k jejich prořezání. Jak tedy stříhat ostružiny, abyste si příští rok zajistili bohatou úrodu?
(285) Načíst více