Kategorie Rodina

Článek
Nezodpovědní rodiče nechali v Pardubicích své tři děti v rozpáleném autě. Před strážníky celou událost zlehčovali
Nezodpovědní rodiče nechali v Pardubicích své tři děti v rozpáleném autě. Před strážníky celou událost zlehčovali Zažíváme vlnu veder, která s sebou přináší spoustu rizik. A když se k tropickým teplotám přidají i nezodpovědní rodiče, kteří dokážou své děti nechat v autě stojícím na přímém slunci, může to mít až fatální následky. Velký problém se zákonem mají momentálně rodiče, kteří v Pardubicích nechali v rozpáleném autě své tři malé děti.
Článek
13letý školák z Británie dostal za domácí úkol, aby si naplánoval vlastní pohřeb. Jeho máma zveřejnila celé zadání na Instagramu
13letý školák z Británie dostal za domácí úkol, aby si naplánoval vlastní pohřeb. Jeho máma zveřejnila celé zadání na Instagramu Letošní školní rok je už na svém konci. Děti dostaly zasloužené vysvědčení a konečně si mohou plnými doušky užívat letních prázdnin. Během školní výuky, kterou neblaze ovlivnila pandemie koronaviru, však zažily spoustu neobvyklých situací. O tom by mohl vyprávět třeba 13letý britský školák, který dostal za domácí úkol naplánovat si vlastní pohřeb.
Článek
Senzace, která obletěla celý internet. 29letý otec zveřejnil svůj postoj k rodině a dětem
Senzace, která obletěla celý internet. 29letý otec zveřejnil svůj postoj k rodině a dětem Když teprve 29letý otec 3 dětí Ted Gonder z Chicaga na svém Facebooku zveřejnil příspěvek o postoji k ženě a dětem, okamžitě se stal senzací. 
Článek
Školní asistentka se snažila během online výuky zabavit vlastní děti. Výsledek dopadl katastrofálně
Školní asistentka se snažila během online výuky zabavit vlastní děti. Výsledek dopadl katastrofálně Online výuka vzniklá v důsledku koronavirové krize přináší žákům i učitelům perné chvilky. Ještě těžší to však ještě před pár týdny měly učitelky, které se během nouzového stavu musely starat o vlastní děti a zároveň učit online cestou své žáky. Zabavit své děti během online výuky se snažila i britská asistentka Donna Evans. Jak to dopadlo?
Článek
Mary Gorgensová porodila dcerku Kaiu za 120 sekund. Jde o nejkratší a nejrychlejší porod zaznamenaný australskými lékaři
Mary Gorgensová porodila dcerku Kaiu za 120 sekund. Jde o nejkratší a nejrychlejší porod zaznamenaný australskými lékaři Snad každá nastávající maminka sní o tom, aby porodila rychle, a hlavně bez komplikací. Ne vždy tomu tak bohužel je a děťátko přichází na svět v řádu hodin až dnů. To Mary Gorgensová však pomalý a bolestivý porod rozhodně nezažila. Její dcerka Kaia Amelia totiž přišla na svět za neuvěřitelné dvě minuty. Jak je to možné?
Článek
Rodiče se podělili o fotky z rodinných alb: Z příchodu mladšího sourozence nejsou jejich děti vůbec nadšené
Rodiče se podělili o fotky z rodinných alb: Z příchodu mladšího sourozence nejsou jejich děti vůbec nadšené Snad každý rodič si přeje, aby se jeho děti měly vzájemně rády a dobře spolu vycházely. Pokud však dítě žije delší dobu jako jedináček a do jeho života nově vstoupí mladší bráška nebo sestřička, nemusí být z této náhlé životní změny vůbec nadšené. Tuto skutečnost dokazují i fotky z rodinných alb, o které se rodiče podělili s ostatními na internetu.
Článek
Osvědčené tipy, které vám pomohou otěhotnět: Šanci na početí zvýšíte díky cvičení jógy i konzumaci mořských plodů
Osvědčené tipy, které vám pomohou otěhotnět: Šanci na početí zvýšíte díky cvičení jógy i konzumaci mořských plodů Pokoušíte se s partnerem o miminko a chtěla byste otěhotnět co nejrychleji? Přinášíme vám několik osvědčených tipů, díky kterým zvýšíte svém šance na početí. Některé z těchto rad vás možná zaskočí nebo překvapí.
Článek
Jak oslavit Den dětí: 1. června svým ratolestem naplánujte nezapomenutelný výlet nebo jim připravte party s kamarády
Jak oslavit Den dětí: 1. června svým ratolestem naplánujte nezapomenutelný výlet nebo jim připravte party s kamarády Nezapomeňte na to, že také letos mají všechny děti 1. června svůj speciální svátek. Jak ale oslavit Den dětí, aby si jej užila skutečně celá rodina? Přinášíme vám několik nápadů, jimiž se můžete inspirovat také u vás doma.
Článek
Britská holčička Lula se postavila na vlastní nohy už ve svých 8 týdnech. Miminko svou dovedností zaskočilo rodiče
Britská holčička Lula se postavila na vlastní nohy už ve svých 8 týdnech. Miminko svou dovedností zaskočilo rodiče Když britský pár Tezra Finn-Johnston a Emily Derricková opouštěli 31. ledna porodnici, ještě netušili, jak mimořádné mají miminko. Jejich novorozená holčička Lula si poprvé stoupla ve svých 8 týdnech, v 15. týdnu života pak dokázala stát bez cizí pomoci. Tezra a Emily se domnívají, že nebude dlouho trvat a jejich miminko začne také samo chodit.
(186) Načíst více