Kategorie Rodina

Článek
Kdy začíná advent 2022? První adventní neděle letos připadá na 27. listopadu
Kdy začíná advent 2022? První adventní neděle letos připadá na 27. listopadu Adventní období už pomalu klepe na dveře. Chcete vědět, kdy začíná advent 2022? Advent v letošním roce začíná v neděli 27. listopadu a končí v sobotu 24. prosince. Zajímá vás také, kdy jsou v roce 2022 adventní neděle? Přinášíme jejich přehled.
Článek
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu
Herečka Lucie Benešová si nechala udělat první tetování. Výsledkem se pochlubila na Instagramu Lucie Benešová byla celých 48 let netknutá tetováním. Vše se ale změnilo a blonďatá herečka se nakonec rozhodla pro decentní kérku na levé paži. S výsledkem svého prvního tetování se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Co říkáte na výsledek?
Článek
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí
Eva Burešová ukázala dům, kde bydlí s Přemkem Forejtem. Mají dokonalé rodinné zázemí Není pochyb o tom, že Eva Burešová a Přemek Forejt žijí spokojeným rodinným životem. Krásná herečka totiž na Instagramu sdílela fotky jejich společného domu s velkou zahradou, který si pořídili na vesnici. Jak se vám jejich bydlení líbí?
Článek
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie
Maminka dala svému dítěti jméno inspirované lockdownem. Novorozená holčička se jmenuje Lockie Jak se bude jmenovat? Ptají se často nastávající rodiče při hledání jména pro jejich nenarozené miminko. Velmi netradiční jméno vybrali pro svou holčičku manželé Crossovi z anglického Bedforshire, kteří se inspirovali přímo lockdownem. Jejich holčička tak dostala tematické jméno Lockie. Co na toto netradiční jméno říkáte?
Článek
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme
Vánoční reklama Disney 2022 v sobě skrývá krásné poselství. I tentokrát vás dojme Světlo světa spatřila dlouho očekávaná vánoční reklama společnosti Disney pro rok 2022. V letošním roce má název The Gift neboli Dárek a je posledním dílem Disney trilogie From Family To Yours. Jak už tomu v případě vánočních reklam od Disney bývá, i letošní dvouminutový spot v sobě skrývá nádherné poselství, které vás dojme až k slzám.
Článek
Dušičky: Zapomenuté tradice, zvyky a pověry našich předků, které stojí za připomenutí
Dušičky: Zapomenuté tradice, zvyky a pověry našich předků, které stojí za připomenutí Každým rokem si v tuzemsku 2. listopadu připomínáme Dušičky neboli svátek všech zemřelých. Tradičně navštěvujeme hřbitovy, pokládáme zde květiny, zapalujeme svíčky a vzpomínáme na naše blízké, kteří již nejsou mezi námi. Věděli jste ale, že na Dušičky naši předkové dodržovali i další lidové tradice, které rozhodně stojí za připomenutí?
Článek
Kdy jsou Dušičky 2022. Přesný den se vyplatí znát proto, abyste věděli, kdy jít na hřbitov
Kdy jsou Dušičky 2022. Přesný den se vyplatí znát proto, abyste věděli, kdy jít na hřbitov V den Památky všech zemřelých, tedy na Dušičky, tradičně vzpomínáme na své blízké zemřelé. Chcete vědět, kdy jsou Dušičky 2022, abyste svým příbuzným či přátelům, kteří tu s vámi již nejsou, zapálili svíčku nebo jim donesli na hrob květinu? Prozradíme vám, na kdy vycházejí Dušičky 2022 a kdy jít na hřbitov.
Článek
Matka zabíjí divoká zvířata se svou 4letou dcerkou. Vychováváte vražedkyni, kritizují ji lidé
Matka zabíjí divoká zvířata se svou 4letou dcerkou. Vychováváte vražedkyni, kritizují ji lidé Novozélandská nimrodka Jesica Murphy sdílí vášeň pro lov divokých zvířat i se svou čtyřletou dcerou Lylou. Někteří lidé však tento přístup nedokážou zkousnout. 23letá Jesia Murphy říká, že jí kvůli tomu někteří lidé posílají výhrůžky smrtí nebo tvrdí, že ze své dcery vychovává vražedkyni. Co si o tom myslíte vy?
Článek
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras
Změny prsou v těhotenství očima influencerky: Australanka ukázala realitu bez příkras Ženské tělo prochází v době těhotenství řadou velkých změn. Výjimkou nejsou ani prsa, která se těhotným ženám výrazně zvětšují a která jsou mnohdy žilnatá nebo pokrytá striemi. Tuto realitu bez příkras předvedla na Instagramu australská influencerka Belle Lucia. Názorně tak ukázala změny, které probíhají v těle každé těhulky.
(224) Načíst více