Kategorie Rodina

Článek
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor Následující příběh se stal v roce 2014 a jedná se o opravdovou tragédii, ke které vůbec nemuselo dojít. Stačila jen obezřetnost a dostatečná informovanost rodičů…
Článek
Žena vtipně a upřímně zdokumentovala trnitou cestu těhotenstvím
Žena vtipně a upřímně zdokumentovala trnitou cestu těhotenstvím Maye Vorderstrassové doslova lezlo krkem, jak idylicky je těhotenství zobrazováno v médiích a na sociálních sítích. Rozhodla se proto, že světu vtipným a hlavně upřímným způsobem ukáže skutečné pocity, které žena během těhotenství zažívá. S rostoucím bříškem se začala pravidelně fotit na Instagram a za to, co skutečně prožívá, se rozhodně nestydí.
Článek
I tatínkové si mohou dopřát volno navíc. Otcovská dovolená je od roku 2018 realitou
I tatínkové si mohou dopřát volno navíc. Otcovská dovolená je od roku 2018 realitou V tuto chvíli by měli zbystřit všichni muži a především budoucí tatínkové. Nemožné se stalo skutečností a od 1. února 2018 budou novopečení tatínci moci zůstat sedm dní se svou milovanou partnerkou a malým drobečkem doma.
Článek
Ovulační test: co vše byste o něm měla vědět
Ovulační test: co vše byste o něm měla vědět Pokud chcete co nejrychleji otěhotnět, ovulační test vám pomocí metody plodných a neplodných dnů určí, kdy je nejlepší čas pustit se do zplození potomka. Co když se ale chystáte použít ovulační test poprvé? Přinášíme 9 věcí, které byste měla o této pomůcce maximalizující šanci na otěhotnění vědět.
Článek
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nového člena rodiny? Ačkoliv se na první pohled zdá, že vybrat nějakého pejska je jednoduchá věc, opak je pravdou.
Článek
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá Příběhů o tom, co jsou lidé schopni vymyslet a sami vytvořit, jsme tu již měli nespočet a v tomto duchu se neponese i následující galerie. Především se objevují příběhy, ve kterých figurují netradiční domky. Avšak ten, který vám dnes ukážeme, ten se jen tak nevidí!
Článek
Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou
Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou Corey Maison už v 11 letech věděl, že se chce stát dívkou, ale měl strach z reakce svých rodičů. Netušil ovšem, že po změně pohlaví touží také jeho matka Erica. O čtyři roky později se oba dva vyrovnali se svou genderovou identitou. Stali se tak pozoruhodnou dvojkou: dcerou a otcem, kteří se nebáli uskutečnit svůj vytoužený sen, tedy změnu pohlaví.
Článek
Last minute vánoční dárky pro děti
Last minute vánoční dárky pro děti Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!
(58) Načíst více