Kategorie Rodina

Článek
Uveřejňujete fotky svých dětí na sociálních sítích? Známe důvody, proč byste to neměla dělat
Uveřejňujete fotky svých dětí na sociálních sítích? Známe důvody, proč byste to neměla dělat Hrdé maminky se chtějí hlavně na Facebooku a Instragramu ostatním pochlubit, jak krásné, skvělé a roztomilé jsou jejich děti. Samozřejmě, že touží po pochvale a obdivu, ale neuvědomují si, že své děti zbytečně vystavují bezpečnostním rizikům. Když už chcete na sociální síti postnout fotku své ratolesti, na co konkrétně byste si měla dát pozor?
Článek
Jak požádat o příspěvek 5000 na dítě: Vše, co potřebujete vědět
Jak požádat o příspěvek 5000 na dítě: Vše, co potřebujete vědět Rodiny s dětmi dostanou od českého Ministerstva práce a sociálních věcí jednorázový příspěvek na dítě ve výši 5000 Kč. Zajímá vás, kdo má na tento příspěvek nárok a jaké podmínky musí splňovat? Také vám zodpovíme, kdo příspěvek 5000 na dítě dostane automaticky a kdo o něj musí žádat a jakým způsobem.
Článek
Další rodiče nechali v Praze dítě v rozpáleném autě. Pražské záchranáře to vytočilo do běla
Další rodiče nechali v Praze dítě v rozpáleném autě. Pražské záchranáře to vytočilo do běla Někteří rodiče jsou nepoučitelní. Není to tak dlouho, co pražští policisté zachraňovali ze zaparkovaného vozu, které stálo na přímém slunci, půlroční miminko. V případě dítěte v rozpáleném autě na území hlavního města Prahy zasahovali znovu. Tentokrát z rozpáleného vozidla vyprošťovali 3letou holčičku, její rodiče byli mezitím v nákupním centru.
Článek
Matka nechala dítě v rozpáleném autě bezmála 30 minut. Zachránili jej policisté, podívejte se na video ze zásahu
Matka nechala dítě v rozpáleném autě bezmála 30 minut. Zachránili jej policisté, podívejte se na video ze zásahu Nechat miminko bez dozoru v zaparkovaném autě, když venku panují tropické teploty, je od rodičů velmi nezodpovědné. K tomuto incidentu došlo v pondělí 18. července přímo v centru Prahy, kde matka v zaparkovaném autě nechala bez dozoru své půlroční dítě bezmála 30 minut. Uplakané miminko museli z rozpáleného vozu vyprošťovat až přivolaní policisté.
Článek
Otevírací doba 5. 7. a 6. 7. 2022: Budou otevřené obchody?
Otevírací doba 5. 7. a 6. 7. 2022: Budou otevřené obchody? Zajímá vás, jak budou otevřené obchody o červencových svátcích? V roce 2022 vychází Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje (5. 7.) na úterý a Den upálení Mistra Jana Husa (6. 7.) na středu. Pokud se v tyto dny chystáte na nákupy, měli byste dopředu znát otevírací dobu obchodů. Co tedy v těchto dnech platí?
Článek
Drvodělka fialová: Velká včela, která vypadá nebezpečně, ale bát se jí nemusíte
Drvodělka fialová: Velká včela, která vypadá nebezpečně, ale bát se jí nemusíte V Česku se díky teplejšímu klimatu zabydluje drvodělka fialová. Tuto vzácnou včelu, která žije samotářským životem, poznáte podle černého těla a namodralého až fialového odstínu křídel. Nemusíte se jí však vůbec bát. Tato velká černá včela je totiž neškodná, není agresivní a žihadlo vám uštědří pouze ve výjimečných případech.
Článek
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta?
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta? Pokud máte to štěstí a život vám dal skvělou tetu, važte si jí jako toho nejvzácnějšího drahokamu. Je to věrná přítelkyně, která vás podpoří a se kterou můžete sdílet svoje radosti i starosti. V životě každého dítěte tak nejsou důležití jenom rodiče a prarodiče. Proč v něm mají své nezastupitelné místo právě i tety?
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
(210) Načíst více