Kategorie Rodina

Článek
Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet
Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet V průběhu října a listopadu se každým rokem děti i celé rodiny účastní vánočního focení. Jak to vypadá, rok 2020 bude v tomto případě výjimkou. Když ale dojde na focení, také se nemůžete rozhodnout, co si oblečete na sebe? Až to bude zase možné, vezměte si příklad z tříleté dívenky Kaylieann, která svým oblečkem rozesmála celý svět.
Článek
Nevěřil, že je koronavirus skutečný. Tony Green prozřel až poté, co uspořádal rodinnou oslavou, kvůli níž na covid-19 zemřeli dva jeho blízcí lidé
Nevěřil, že je koronavirus skutečný. Tony Green prozřel až poté, co uspořádal rodinnou oslavou, kvůli níž na covid-19 zemřeli dva jeho blízcí lidé Stále se najde spousta lidí, kteří na koronavirus pohlíží velmi skepticky a mluví o něm jako o chřipce. Přesně jako Američan Tony Green, který měl za to, že koronavirus není skutečný. Svůj názor změnil až poté, co letos v červnu uspořádal rodinnou oslavu, na níž se všichni nakazili covidem. Bohužel dva členové jeho rodiny infekci podlehli.
Článek
České školy zůstanou kvůli koronaviru uzavřené i po 2. listopadu. Nově neotevřou ani speciální školy
České školy zůstanou kvůli koronaviru uzavřené i po 2. listopadu. Nově neotevřou ani speciální školy V pondělí 2. listopadu se do školních lavic nevrátí ani žáci prvního stupně základních škol. Tuto skutečnost oznámil v úterý 27. října končící ministr zdravotnictví Roman Prymula. O tom, kdy se české školy otevřou alespoň pro část žáků, bude vláda jednat v pátek 30. října. Toto rozhodnutí má záležet na číslech nakažených z konce tohoto týdne.
Článek
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela Není pochyb o tom, že koronavirus rozděluje rodiny. Spousta lidí tak svým rodičům či prarodičům, kteří na tuto nemoc umírají v nemocnici, nemohou říct poslední sbohem. Této možnosti se nedokázal vzdát 30letý muž z Palestiny, který každý den seděl nad římse před oknem nemocničního pokoje do té doby, než jeho 73letá máma zemřela na covid-19.
Článek
Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství
Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství Dánští manželé Maria a Anders Jorstadovi se rozhodli, že svému synkovi pořídí sourozence. Jaké však bylo jejich překvapení, když zjistili, že čekají rovnou trojčata. Dvě holky a jednoho kluka! Maria se posléze na svém Instagramu rozhodla ukázat, co s břichem udělají trojčata. Nyní informuje o radostech a strastech několikanásobného rodičovství.
Článek
Kanadské mamince bylo divné, proč je její dítě stále nemocné. Když rozšroubovala dětský netekoucí učící hrneček, našla odpověď
Kanadské mamince bylo divné, proč je její dítě stále nemocné. Když rozšroubovala dětský netekoucí učící hrneček, našla odpověď Kanaďanka Penny Powell sdílela na svém facebookovém profilu zarážející zjištění. Její kamarádka si stěžovala na to, že je její syn batolecího věku stále nemocný. Rodiče nakonec vypátrali, že za vše může netekoucí hrneček s pítkem, který jejich dítě používalo a jehož vnitřní část byla plná plísně.
Článek
Vývoj lidského života od početí po narození. Švédský fotograf Lennart Nilsson deset let zaznamenával proces zrození
Vývoj lidského života od početí po narození. Švédský fotograf Lennart Nilsson deset let zaznamenával proces zrození Švédský fotograf Lennart Nilsson věděl, že fotka dokáže říct víc než tisíc slov. Proto strávil takřka deset let svého života focením růstu lidského embrya. Jeho snímky jsou opravdu jedinečné. Díky nim si můžeme do nejmenších detailů představit, jak se vyvíjí miminko do té doby, než poprvé vykoukne na svět.
Článek
Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut
Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut “Kuchařka je to roztomilá, ale zákaznický servis v její restauraci by se mohl zlepšit,” napsal americký tatínek Christoph Kyle, který na Instagramu zveřejnil recenzi na restauraci své malé dcerky. Jeho holčička Ava je samozřejmě v batolecím věku a kuchyňka je pouze na hraní. I tak svou recenzí pobavil celý internet.
Článek
Existují čtyři typy hněvu a zuřivosti. Psychologové radí, jak se každého z nich zbavit
Existují čtyři typy hněvu a zuřivosti. Psychologové radí, jak se každého z nich zbavit Hněv je emocionální stav, který se může projevovat různě. Když se na někoho zlobíme, jsme podráždění a mrzutí, závidíme nebo toužíme po pomstě. Hněv se může obrátit i vůči nám, a to ve formě sebelítosti či sebepoškozování. Psychologové přitom rozlišují čtyři typu hněvu a radí, jak se každého z nich zbavit.
(196) Načíst více