Kategorie Rodina

Článek
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den Kde máš boty? Běž do auta! Vyčisti si zuby! Opravdu sis ty zuby vyčistil? Existuje nespočet frází, kterými my rodiče svým dětem během dne nevědomky znepříjemňujeme život. Co bychom jim ale měli říkat a na co bychom se jich měli ptát, abychom si byli navzájem blíž?
Článek
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého...
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého... Rodina by pro člověka měla být tou nejdůležitější věcí na světě, bohužel ne vždy tomu tak je a především děti si svých rodičů i přesto, co pro ně dělají, neváží.
Článek
Řidič za jízdy četl SMS zprávu. O chvíli později zavinil smrt pěti lidských životů
Řidič za jízdy četl SMS zprávu. O chvíli později zavinil smrt pěti lidských životů Mobilní telefony začínají naše životy ovládat mnohem více, než jsme schopni si připustit. Kromě přínosů s sebou nesou i negativa, která mohou v jistých případech ohrožovat naše i cizí životy.
Článek
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna!
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna! Ačkoliv si může spousta lidí myslet, že matky hrají ve výchově dětí tu nejdůležitější roli, existují věci, které otcové dokážou vysvětlit a naučit mnohem lépe. Zvláště pokud jde o syna. Jen zavzpomínejte – chlapec je v mateřské škole a i na základní škole pod dozorem z velké části jen žen, což tedy znamená, že mu může chybět mužský pohled na svět.
Článek
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií Sto let je opravdu požehnaným věkem. Ještě neobvyklejší je, když sto svíček na dortu společně sfouknou rovnou dvojčata. Sté narozeniny nedávnou oslavily brazilské sestry Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi. Tato dvojčata, o kterých brazilské televizní štáby často točí reportáže, své kulaté výročí podala velmi vtipným způsobem.
Článek
Máte své dítě na Facebooku? Psychologové to nedoporučují!
Máte své dítě na Facebooku? Psychologové to nedoporučují! Trend mít profil na sociálních sítích se začíná dostávat i do řad rodičů a v některých případech i prarodičů. Jenže podle psychologů to, že máte své dítě, jak se říká „v přátelích“, může být obrovská chyba. Ptáte se proč?
(41) Načíst více