Kategorie Rodina

Článek
Návrat dětí a studentů do škol proběhne ve dvou termínech: Ve středu 25. 11. a v pondělí 30. 11.
Návrat dětí a studentů do škol proběhne ve dvou termínech: Ve středu 25. 11. a v pondělí 30. 11. Ministr školství Robert Plaga a ministr zdravotnictví Jan Blatný ve čtvrtek 19. listopadu informovali o návratu dětí a studentů do škol. Tento návrat se uskuteční celkem ve dvou termínech. První spadá na středu 25. listopadu a druhý na pondělí 30. listopadu. Kterých dětí a studentů se konkrétně týká?
Článek
Těhotná žena nakažená koronavirem porodila v umělém spánku chlapce. A to v brněnské Nemocnici Milosrdných bratří
Těhotná žena nakažená koronavirem porodila v umělém spánku chlapce. A to v brněnské Nemocnici Milosrdných bratří Lékaři z Nemocnice Milosrdných bratří úspěšně zvládli náročný zákrok. Pomocí císařského řezu přivedli na svět chlapečka, jehož maminka byla kvůli nákaze covidem-19 připojená na umělou plicní ventilaci, a navíc byla v umělém spánku. Ženě a jejímu miminku se naštěstí po zdravotní stránce daří lépe a v následujících dnech by měly jít domů.
Článek
Návrat dětí do škol 18. listopadu: Týká se žáků přípravných, 1. a 2. tříd základních škol a všech tříd speciálních škol
Návrat dětí do škol 18. listopadu: Týká se žáků přípravných, 1. a 2. tříd základních škol a všech tříd speciálních škol Český ministr školství Robert Plaga na tiskové konferenci ve středu 11. listopadu uvedl pozitivní zprávu určenou pro všechny prvňáčky, druháčky, žáky přípravných tříd i žáky všech tříd speciálních škol. Tyto děti se podle jeho slov budou moci vrátit ve středu 18. listopadu zpátky do lavic.
Článek
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney
Světlo světa spatřila první vánoční reklama roku 2020 o tradicích a rodinné sounáležitosti. Autorem spotu je společnost Disney Noci se prodlužují, dny se zkracují a za rohem je už prosinec a s ním Štědrý den. Kromě nákupu dárků či pečení cukroví nastává tradiční čas vánočních reklam. V pondělí 9. listopadu měla svou premiéru jedna z prvních vánočních reklam roku 2020. Tuto krásnou reklamu natočila společnost Disney.
Článek
Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět
Jak vypadá ženské tělo po porodu: Novozélandská maminka ukázala, že se není za co stydět Julie Bhosale, která je spokojenou trojnásobnou maminkou, celému světu názorně ukázala, jak vypadá ženské tělo po porodu. Ostatním ženám předvedla, že větší bříško, vytahaná kůže a strie jsou naprosto v pořádku. Zvlášť prvorodičky by podle Julie měly vědět, že je to normální, a svým poporodním vzhledem by se neměly zbytečně trápit.
Článek
Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet
Holčička se sama oblékla na školní focení. Svým originálním stylem a výběrem oblečení rozesmála celý internet V průběhu října a listopadu se každým rokem děti i celé rodiny účastní vánočního focení. Jak to vypadá, rok 2020 bude v tomto případě výjimkou. Když ale dojde na focení, také se nemůžete rozhodnout, co si oblečete na sebe? Až to bude zase možné, vezměte si příklad z tříleté dívenky Kaylieann, která svým oblečkem rozesmála celý svět.
Článek
Nevěřil, že je koronavirus skutečný. Tony Green prozřel až poté, co uspořádal rodinnou oslavou, kvůli níž na covid-19 zemřeli dva jeho blízcí lidé
Nevěřil, že je koronavirus skutečný. Tony Green prozřel až poté, co uspořádal rodinnou oslavou, kvůli níž na covid-19 zemřeli dva jeho blízcí lidé Stále se najde spousta lidí, kteří na koronavirus pohlíží velmi skepticky a mluví o něm jako o chřipce. Přesně jako Američan Tony Green, který měl za to, že koronavirus není skutečný. Svůj názor změnil až poté, co letos v červnu uspořádal rodinnou oslavu, na níž se všichni nakazili covidem. Bohužel dva členové jeho rodiny infekci podlehli.
Článek
České školy zůstanou kvůli koronaviru uzavřené i po 2. listopadu. Nově neotevřou ani speciální školy
České školy zůstanou kvůli koronaviru uzavřené i po 2. listopadu. Nově neotevřou ani speciální školy V pondělí 2. listopadu se do školních lavic nevrátí ani žáci prvního stupně základních škol. Tuto skutečnost oznámil v úterý 27. října končící ministr zdravotnictví Roman Prymula. O tom, kdy se české školy otevřou alespoň pro část žáků, bude vláda jednat v pátek 30. října. Toto rozhodnutí má záležet na číslech nakažených z konce tohoto týdne.
Článek
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela
Zákaz návštěv v nemocnici jej neodradil. Mladý muž každý den hlídal za oknem svou mámu bojující s koronavirem, na který bohužel zemřela Není pochyb o tom, že koronavirus rozděluje rodiny. Spousta lidí tak svým rodičům či prarodičům, kteří na tuto nemoc umírají v nemocnici, nemohou říct poslední sbohem. Této možnosti se nedokázal vzdát 30letý muž z Palestiny, který každý den seděl nad římse před oknem nemocničního pokoje do té doby, než jeho 73letá máma zemřela na covid-19.
(201) Načíst více