Kategorie Rodina

Článek
I malá pomoc může odstartovat velké změny, tak si o ni nebojte říct
I malá pomoc může odstartovat velké změny, tak si o ni nebojte říct Občas lidé dospějí do bodu, kdy si uvědomí, že je nebaví to, co ve svém životě dělají. A nemusí jít nutně jen o zaměstnání, ale třeba obecně o naplnění volného času nebo smyslu života. A přesně to se stalo mě, mámě od dvou dětí s milujícím manželem i skvělou prací. Něco mi ale ke spokojenosti přeci jen chybělo.
Článek
Podporu potřebuje každý školák! Americká máma na to šla kreativně
Podporu potřebuje každý školák! Americká máma na to šla kreativně Podzim je hlavně pro školáky stresujícím obdobím. Po letních prázdninách musí opět hodiny a hodiny prosedět ve školních lavicích. Aby maminky svým dětem čas strávený ve škole zpříjemnily, chystají jim oblíbené svačinky a balí jim s sebou sladkosti. To jedna máma z Texasu chtěla podpořit svého syna ve škole jinak. Šla na to přímo kreativně!
Článek
Jak děti oslovují své maminky a tatínky v jiných částech světa? Výrazy jsou stejně roztomilé jako v češtině
Jak děti oslovují své maminky a tatínky v jiných částech světa? Výrazy jsou stejně roztomilé jako v češtině Maminko, tatínku. Mami, tati. Mamčo, taťko. Čeština má zkrátka pro oslovení rodičů mnoho líbezně znějících názvů. Jinak tomu není i v jiných jazycích. V angličtině, němčině nebo francouzštině vám jistě tato oslovení nejsou neznámá. Jak ale děti volají na své milované rodiče v dalších částech světa?
Článek
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví
Mít sestru z nás dělá lepšího člověka. Podle studií je to prospěšné pro duševní zdraví Po všech těch hádkách, křičení, házení věci a dohadování se vám dnes ukážeme, jak prospěšné pro vás je mít sestru a čemu všemu vás jistě naučila. O tom, jak velký vliv na život člověka mají rodiče, není pochyb, ovšem osobnost člověka formují i jeho sourozenci, především sestra. O co tedy jedináčci přicházejí?
Článek
Tři měsíce do Vánoc: Jak je letos zvládnout a nezbláznit se?
Tři měsíce do Vánoc: Jak je letos zvládnout a nezbláznit se? Možná se vám může zdát, že léto skončilo před pár dny a do zimy je ještě daleko. Je ale říjen a do Vánoc nám zbývají necelé tři měsíce, které utečou jako voda. Připravte se na ně tentokrát s předstihem, abyste si svátky klidu a míru opravdu užily v poklidu se svými nejbližšími.
Článek
Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví
Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví Datum, kdy se člověk narodí, nám podle znamení zvěrokruhu mnohé prozradí o jeho povaze, přístupu k partnerovi a také k manželství. Dnes se zaměříme na ženy a na to, které jsou podle znamení ty nejbáječnější manželky.
Článek
Po své smrti zanechala dopis, který měl její manžel zveřejnit na sociální síti. Je to srdcervoucí a zároveň vtipné rozloučení
Po své smrti zanechala dopis, který měl její manžel zveřejnit na sociální síti. Je to srdcervoucí a zároveň vtipné rozloučení Když člověka postihne zákeřná nemoc, která dokázala vzít již několik životů a ani vy ten svůj nemáte ve svých rukou, začnete si vážit každodenních činností a maličkostí mnohem víc, než jak tomu bylo do onoho dne.
(82) Načíst více