Kategorie Rodina

Článek
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta?
Vztahy v rodině: Proč je v životě dítěte tolik důležitá teta? Pokud máte to štěstí a život vám dal skvělou tetu, važte si jí jako toho nejvzácnějšího drahokamu. Je to věrná přítelkyně, která vás podpoří a se kterou můžete sdílet svoje radosti i starosti. V životě každého dítěte tak nejsou důležití jenom rodiče a prarodiče. Proč v něm mají své nezastupitelné místo právě i tety?
Článek
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství
V 24 letech utrpěla popáleniny na 65 % těla včetně tváře. Turia Pittová má nyní 2 děti a spokojené manželství Australanka Turia Pittová je neskutečná bojovnice. V roce 2011 se coby 24letá zúčastnila 100kilometrového ultramaratonu v australském vnitrozemí, kde ji znenadání obklíčily plameny hořící trávy. Utrpěla popáleniny na 65 procentech těla a bojovala o život v nemocnici. Nyní navzdory handicapu žije spokojeným životem.
Článek
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče
Jaké jsou vlastnosti dobře vychovaného člověka? Tohle své děti učí ti nejlepší rodiče Pro většinu lidí je známkou dobře vychovaného dítěte to, že umí pozdravit a poděkovat. Jenže nastává otázka, zda je skutečně tohle měřítko objektivní a jestli tyto dvě věci k posouzení dobrého vychování stačí?
Článek
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí
Maminku naštval domácí úkol z dějepisu, který dostala její dcera. Názory na zadání se však různí Když si britská maminka žačky osmého ročníku ZŠ přečetla, co za domácí úkol dostala její dcera z dějepisu, velmi ji to zaskočilo a zároveň rozzlobilo. O zvláštním přístupu učitelky tato žena informovala na britském maminkovském fóru, kde rozpoutala vášnivou diskuzi. V čem byl problém? Její dcera dostala za úkol vymyslet nový nástroj na mučení.
Článek
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022
Kolik stojí umělé oplodnění v roce 2022 Zatímco dřív byly „děti ze zkumavky“ raritou, dnes jde už o téma, které nikoho nepřekvapí. IVF léčbu páry běžně volí, když jinudy cesta nevede. Nejasnosti však obvykle panují okolo toho, kolik vlastně takové asistované početí stojí.
Článek
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice
Jak dnes vypadá holčička z Granka? Z Veroniky Fojtů je usměvavá čtyřicátnice Granulovaný kakaový nápoj Granko se začal v tuzemsku vyrábět v roce 1979. V prosince 1978 zaměstnanci propagačního oddělení Pražských čokoládoven vyfotili na obal nově vznikajícího výrobku roztomilou dvouletou holčičku, která se stala nezapomenutelnou tváří rozpustného kakaového nápoje. Jak vypadá holčička z Granka dnes?
Článek
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm
Naštvaná maminka zveřejnila dopis, který přišel ze školky: Vaše dcera je tlustá, stálo v něm Rozhořčená britská maminka Lauren Ormesher zveřejnila dopis z mateřské školy, který jí přistál v poštovní schránce. Školka v dopise mámě oznámila, že její čtyřletá dcera Maggie podstoupila kontrolu BMI a že má dle tabulek nadváhu. Co si o tomto přístupu předškolního zařízení myslíte?
Článek
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella
Zakázaná dětská jména ve světě: Santa Claus, Ikea, Facebook nebo Nutella Vybíráte jméno pro své nenarozené miminko? Stačí zalistovat v kalendáři a coby nastávající rodiče máte spoustu možností. Možná vás ale překvapí, že řada států světa má seznam nelegálních či zakázaných dětských jmen. Jak tedy nemohou své miminko pojmenovat rodiče třeba v USA, Austrálii, Španělsku, Itálii nebo Francii?
Článek
Naši synové jsou zároveň bratranci i bratři, tvrdí dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy. Jak je to možné?
Naši synové jsou zároveň bratranci i bratři, tvrdí dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy. Jak je to možné? Jednovaječná americká dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy jsou úspěšné influencerky. Svým sledujícím na Instagramu však nedávno zamotaly hlavu tím, když napsaly, že jejich synové Jax a Jett jsou zároveň bratranci i bratři. Z jakého důvodu mají tak jedinečné DNA?
(203) Načíst více