Kategorie Rodina

Článek
Jak probíhá vyšetření plodnosti na reprodukční klinice? Nezbytné je vždy vyšetření celého páru
Jak probíhá vyšetření plodnosti na reprodukční klinice? Nezbytné je vždy vyšetření celého páru Neplodnost je choroba příznačná dnešní době a reprodukční kliniku navštěvuje rok od roku stále více párů, které mají potíže s početím. Při včasném zahájení léčby lze ale naštěstí řadu příčin neplodnosti velmi dobře řešit a díky moderní reprodukční medicíně se tak i páry, jež by přirozenou cestou počaly jen stěží, mohou dočkat vytouženého miminka.
Článek
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka?
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka? Mít dítě je možná ta největší změna, kterou člověk ve svém životě zažije. Tímto rozhodnutím vkročíte do říše neznáma, ve které se všemu musíte učit téměř od základů. Pochopitelně, že všechny tyto nástrahy a novinky budou stát za to, vždyť za pár měsíců se narodí malý človíček, kterého budete bezmezně milovat po celý život.
Článek
Dnešní náctileté dívky vypadají jako dospělé ženy. Tohle by měli vidět jejich rodiče
Dnešní náctileté dívky vypadají jako dospělé ženy. Tohle by měli vidět jejich rodiče Již dávno neplatí, že si teprve 13leté holčičky hrají ještě s panenkami, jako tomu bylo dříve. V dnešní době dospívající dívky spíše vyhledávají sociální sítě a navazují vztahy. A i podle vzhledu byste těmto dívkám jen těžko hádali jejich skutečný věk.
Článek
Máma s dcerou, které se oblékají jako dvojčata, válcují Instagram. S přehledem je to uživí
Máma s dcerou, které se oblékají jako dvojčata, válcují Instagram. S přehledem je to uživí Maminky a jejich dcery se jednou za čas rády oblékají podobně. V případě Christy Orveland z americké Floridy a její dcerky Elly je to však jiný level. Tato maminka a její dcera se jako dvojčata oblékají den co den a své fotky pravidelně postují na Instagramu. Christy dokonce opustila práci servírky, protože se z její záliby stalo živobytí.
Článek
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nového člena rodiny? Ačkoliv se na první pohled zdá, že vybrat nějakého pejska je jednoduchá věc, opak je pravdou.
Článek
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná?
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná? Před více než jedním rokem se zápasník MMA Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová stali hrdými rodiči dcerky Lili. I když se jejich holčička narodila předčasně, dělá v současnosti svým rodičům velkou radost. Lela Ceterová a Karlos Vémola zveřejňují fotky své roztomilé dcerky pravidelně na Instagramu. Komu ze svých rodičů se Lili podobá víc?
Článek
Dobrovolný ekologický rok pro mladé lidi ve věku od 18 do 26 let ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz
Dobrovolný ekologický rok pro mladé lidi ve věku od 18 do 26 let ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz Chceš udělat něco trvale udržitelného pro lidi a životní prostředí? Čekáš na studium nebo ještě nevíš, která profese by pro Tebe byla ta pravá? Vždycky jsi chtěl/a strávit nějakou dobu v zahraničí nebo zdokonalit své znalosti němčiny? V tomto případě by byl dobrovolný ekologický rok ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz pro Tebe přesně ono!
Článek
Jak počít holčičku? Vyzkoušejte tyto tři metody
Jak počít holčičku? Vyzkoušejte tyto tři metody Když žena otěhotní, jediné, co si přeje, je zdravé miminko. Avšak ve skrytu duše také tajně doufá, že miminko bude mít pohlaví, po kterém z různých důvodů touží. V některých případech chtějí ženy raději chlapečky a v některých naopak holčičky.
(225) Načíst více