Kategorie Rodina

Článek
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears Rok 2016 právě skončil a tak může začít nová životní etapa. Jak ale vypadal rok 2016 pro populární krásku Britney Spears? Myslíme si, že dost úspěšně.
Článek
5 věcí, které dělají nešťastné páry!
5 věcí, které dělají nešťastné páry! Denně potkáváme v centru, v parku a v restauracích desítky párů, které spolu vypadají opravdu šťastně. Ale opravdu jsou? Nebo je to jen zástěrka?
Článek
Matka sdílela fotku svého syna na Facebooku. Netušila, že za pár týdnů bude kvůli TÉTO zásadní chybě mrtvý
Matka sdílela fotku svého syna na Facebooku. Netušila, že za pár týdnů bude kvůli TÉTO zásadní chybě mrtvý Smrt dítěte je to nejhorší, co se milujícímu rodiči může stát. A o to horší je pomyšlení, že za to může jedna jediná chyba. Tímto šokujícím případem chce maminka Camerona varovat i vás. Neudělejte tu stejnou chybu!
Článek
Proč byste neměly nechávat vaše dítě s taťkou o samotě?
Proč byste neměly nechávat vaše dítě s taťkou o samotě? Tátové a jejich děti – to je kapitola sama pro sebe. Maminky se často, v záchvatech zoufalství, odhodlají k tomu, že svá dítka svěří na hlídání tatínkovi. Jak to ve většině případů dopadá, se můžete podívat v následující fotogalerii.
Článek
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu Ne vždy cítíme, že se nám v životě daří a že žijeme naplno. Do letní dovolené je daleko a na nás se hrnou pracovní úkoly a starost o rodinu a domácnost. S trochou snahy můžeme ale náš život, i přes všechny jeho nástrahy, přeci jenom vylepšit. Zkuste to taky!
Článek
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč!
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč! Rodina je základ všeho. Tohoto hesla se řídí bráška Rebecy, která trpí leukémií, a rozhodl se se ji vynahradit zážitky, kterých se následkem zákeřné nemoci nedožije.
Článek
Kočka miluje mazlení na maminčině bříšku. Sledujte, co udělá, až se narodí dítě!
Kočka miluje mazlení na maminčině bříšku. Sledujte, co udělá, až se narodí dítě! Kočky jsou vrtkavé bytosti. Mnohdy se nechtějí mazlit a raději se honí po bytě za fiktivním objektem. Tato kočka je ale výjimkou. Nedá na mazlení dopustit. Její nejoblíbenější místo je bříško od budoucí maminky.
(20) Načíst více