Kategorie Rodina

Článek
Nevěra - proč podvádíme a jak to zastavit
Nevěra - proč podvádíme a jak to zastavit Pokud vás někdy partner podváděl, víte, že je tato zkušenost nebývale zraňující. Cítíte zradu, zneužití, ponížení - veškeré pochopitelné emoce, které našeho partnera démonizují. "Jak mi to jen mohl udělat?" říkáte si.
Článek
Třetí rodič - jak se vyrovnat s novou životní rolí
Třetí rodič - jak se vyrovnat s novou životní rolí Jako třetí rodič by se bez nadsázky dal označit každý, kdo se stal rodičem bez vlastního přičinění. Tedy ten, kdo započal partnerský vztah s někým, kdo do nového vztahu přišel s potomkem z předchozího vztahu či manželství.
Článek
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den Kde máš boty? Běž do auta! Vyčisti si zuby! Opravdu sis ty zuby vyčistil? Existuje nespočet frází, kterými my rodiče svým dětem během dne nevědomky znepříjemňujeme život. Co bychom jim ale měli říkat a na co bychom se jich měli ptát, abychom si byli navzájem blíž?
Článek
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého...
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého... Rodina by pro člověka měla být tou nejdůležitější věcí na světě, bohužel ne vždy tomu tak je a především děti si svých rodičů i přesto, co pro ně dělají, neváží.
Článek
Řidič za jízdy četl SMS zprávu. O chvíli později zavinil smrt pěti lidských životů
Řidič za jízdy četl SMS zprávu. O chvíli později zavinil smrt pěti lidských životů Mobilní telefony začínají naše životy ovládat mnohem více, než jsme schopni si připustit. Kromě přínosů s sebou nesou i negativa, která mohou v jistých případech ohrožovat naše i cizí životy.
Článek
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna!
Věci, které by měl každý otec naučit svého syna! Ačkoliv si může spousta lidí myslet, že matky hrají ve výchově dětí tu nejdůležitější roli, existují věci, které otcové dokážou vysvětlit a naučit mnohem lépe. Zvláště pokud jde o syna. Jen zavzpomínejte – chlapec je v mateřské škole a i na základní škole pod dozorem z velké části jen žen, což tedy znamená, že mu může chybět mužský pohled na svět.
Článek
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií
Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií Sto let je opravdu požehnaným věkem. Ještě neobvyklejší je, když sto svíček na dortu společně sfouknou rovnou dvojčata. Sté narozeniny nedávnou oslavily brazilské sestry Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi. Tato dvojčata, o kterých brazilské televizní štáby často točí reportáže, své kulaté výročí podala velmi vtipným způsobem.
(43) Načíst více