Kategorie Rodina

Článek
Kdy jsou jarní prázdniny 2023: Od 6. 2. do 19. 3. podle okresů
Kdy jsou jarní prázdniny 2023: Od 6. 2. do 19. 3. podle okresů Máte děti školou povinné a zajímá vás, kdy mají v letošním roce jarní prázdniny, abyste si mohli naplánovat dovolenou? Jarní prázdniny 2023 vycházejí po šesti týdenních turnusech od 6. února do 19. března a jejich přesný termín se liší podle jednotlivých okresů ČR. Chcete vědět, kdy jsou jarní prázdniny pro váš okres? Přinášíme přesný přehled.
Článek
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo
Maminka našla na těle své dcery 25 krvavých šrámů poté, co ji vyzvedla ze školky. Zaskočí vás, jak vše dopadlo Když dala Alice Martinová z americké Arizony svou 15měsíční dcerku ráno do školky, rozhodně ani v nejhorším snu nepočítala s tím, v jakém stavu si ji odpoledne vyzvedne. Maminka totiž s hrůzou našla doma na těle své holčička 25 krvavých šrámů.
Článek
Nejhorší dětská jména, která rodiče dávají svým miminkům: Některá pojmenování vás skutečně zaskočí
Nejhorší dětská jména, která rodiče dávají svým miminkům: Některá pojmenování vás skutečně zaskočí Výběr jména pro miminko patří k nejnáročnějším rozhodnutím, která mohou rodiče pro své dítě udělat. Právě proto často vznikají statistiky s nejoblíbenějšími dětskými jmény. Na druhou stranu můžete narazit i na přehled nejhorších jmen pro děti. O která jména se jedná?
Článek
Otevírací doba na Vánoce 2022: Jak budou mít obchody otevřeno a kdy budou zavřené?
Otevírací doba na Vánoce 2022: Jak budou mít obchody otevřeno a kdy budou zavřené? Zajímá vás otevírací doba obchodů o Vánocích 2022? Máme pro vás informace o otevírací době obchodů 24. 12., 25. 12. a 26. 12. Kdy budou mít obchody v Česku během vánočních svátků omezenou otevírací dobu a kdy budou mít úplně zavřeno?
Článek
Kdy jsou vánoční prázdniny 2022? Žáci, studenti a rodiče rovněž chtějí vědět, kolik dní volna si užijí
Kdy jsou vánoční prázdniny 2022? Žáci, studenti a rodiče rovněž chtějí vědět, kolik dní volna si užijí Štědrý den se kvapem blíží. Právě proto žáky, studenty i rodiče tolik zajímá, kdy začínají vánoční prázdniny 2022 a jak dlouho ve školním roce 2022/2023 trvají. V následujícím přehledu vám na tyto důležité otázky odpovíme.
Článek
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila
Maminka sdílela na Instagramu seznam dárků, které chce její dcera k Vánocům. Některé sledující tím velmi pobouřila Štědrý večer pomalu klepe na dveře. Aby rodiče věděli, co koupit dětem k Vánocům, nechávají často své ratolesti psát dopis pro Ježíška nebo rovnou ucelený seznam vánočních přání. U této příležitosti sdílela australská influencerka Roxa Jacenko seznam dárků, které chce její dcera pod stromeček. A pořádně tím rozbouřila vody Instagramu.
Článek
Žák čtvrté třídy byl aktivní a psal úkoly předem. Za trest dostal napsat na papír několikrát větu “Nebudu psát úkoly napřed”
Žák čtvrté třídy byl aktivní a psal úkoly předem. Za trest dostal napsat na papír několikrát větu “Nebudu psát úkoly napřed” Napsat 50krát na papír větu “Nebudu mluvit se spolužákem v hodině” nebo “Nebudu vstávat při hodině” - myslíte si, že jsou tyto tresty na českých základních školách již dávno přežité? Facebooková stránka Líný učitel pedagoga Roberta Čapka upozornila, že tomu opravdu tak není. Žák čtvrté třídy Patrik dostal tento trest za opravdu bizarní prohřešek.
Článek
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc Jaká jsou nejoblíbenější jména pro miminko roku 2022? Na tuto otázku odpověděl web Babycenter.com, který sesbíral data od statisíců rodičů z celého světa a zveřejnil statistiku nejoblíbenějších jmen pro holčičku a pro kluka. Která jména pro miminko tedy letos letěla ve světě nejvíc?
Článek
Kdy začíná advent 2022? První adventní neděle letos připadá na 27. listopadu
Kdy začíná advent 2022? První adventní neděle letos připadá na 27. listopadu Adventní období už pomalu klepe na dveře. Chcete vědět, kdy začíná advent 2022? Advent v letošním roce začíná v neděli 27. listopadu a končí v sobotu 24. prosince. Zajímá vás také, kdy jsou v roce 2022 adventní neděle? Přinášíme jejich přehled.
(232) Načíst více