Kategorie Rodina

Článek
Zajímá vás, kolik bude vaše dítě v dospělosti měřit? Vypočítejte si to!
Zajímá vás, kolik bude vaše dítě v dospělosti měřit? Vypočítejte si to! Určitě i vás zajímá, kolik tak přibližně bude vaše vytoužené miminko měřit. O to víc, pokud mezi vámi s partnerem je výškový rozdíl opravdu markantní. Jestliže tedy i vy paříte mezi zvědavé rodiče, následující výpočet vám s velkou pravděpodobností prozradí výšku vašeho budoucího dítěte.
Článek
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears
Čtenářka píše: jak vypadal rok 2016 pro Britney Spears Rok 2016 právě skončil a tak může začít nová životní etapa. Jak ale vypadal rok 2016 pro populární krásku Britney Spears? Myslíme si, že dost úspěšně.
Článek
5 věcí, které dělají nešťastné páry!
5 věcí, které dělají nešťastné páry! Denně potkáváme v centru, v parku a v restauracích desítky párů, které spolu vypadají opravdu šťastně. Ale opravdu jsou? Nebo je to jen zástěrka?
Článek
Matka sdílela fotku svého syna na Facebooku. Netušila, že za pár týdnů bude kvůli TÉTO zásadní chybě mrtvý
Matka sdílela fotku svého syna na Facebooku. Netušila, že za pár týdnů bude kvůli TÉTO zásadní chybě mrtvý Smrt dítěte je to nejhorší, co se milujícímu rodiči může stát. A o to horší je pomyšlení, že za to může jedna jediná chyba. Tímto šokujícím případem chce maminka Camerona varovat i vás. Neudělejte tu stejnou chybu!
Článek
Proč byste neměly nechávat vaše dítě s taťkou o samotě?
Proč byste neměly nechávat vaše dítě s taťkou o samotě? Tátové a jejich děti – to je kapitola sama pro sebe. Maminky se často, v záchvatech zoufalství, odhodlají k tomu, že svá dítka svěří na hlídání tatínkovi. Jak to ve většině případů dopadá, se můžete podívat v následující fotogalerii.
(25) Načíst více