Kategorie Rodina

Článek
Ovulační test: co vše byste o něm měla vědět
Ovulační test: co vše byste o něm měla vědět Pokud chcete co nejrychleji otěhotnět, ovulační test vám pomocí metody plodných a neplodných dnů určí, kdy je nejlepší čas pustit se do zplození potomka. Co když se ale chystáte použít ovulační test poprvé? Přinášíme 9 věcí, které byste měla o této pomůcce maximalizující šanci na otěhotnění vědět.
Článek
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů
Ideální pes podle vaší povahy? Podívejte se, jaké štěně je nejlepší pořídit k vám domů Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nového člena rodiny? Ačkoliv se na první pohled zdá, že vybrat nějakého pejska je jednoduchá věc, opak je pravdou.
Článek
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá Příběhů o tom, co jsou lidé schopni vymyslet a sami vytvořit, jsme tu již měli nespočet a v tomto duchu se neponese i následující galerie. Především se objevují příběhy, ve kterých figurují netradiční domky. Avšak ten, který vám dnes ukážeme, ten se jen tak nevidí!
Článek
Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou
Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou Corey Maison už v 11 letech věděl, že se chce stát dívkou, ale měl strach z reakce svých rodičů. Netušil ovšem, že po změně pohlaví touží také jeho matka Erica. O čtyři roky později se oba dva vyrovnali se svou genderovou identitou. Stali se tak pozoruhodnou dvojkou: dcerou a otcem, kteří se nebáli uskutečnit svůj vytoužený sen, tedy změnu pohlaví.
Článek
Last minute vánoční dárky pro děti
Last minute vánoční dárky pro děti Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!
Článek
Tato holčička se narodila téměř bez mozku. Její adoptivní rodiče pro ni před její smrtí udělali dojemnou věc…
Tato holčička se narodila téměř bez mozku. Její adoptivní rodiče pro ni před její smrtí udělali dojemnou věc… V dnešní době již není zvykem, že by mladý manželský pár toužil po velké rodině plné dětí. Většinou mívají rodiče jedno či dvě děti, ovšem tohle není případ Allison a Joshe Lewisovi.
Článek
Pět znamení v horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče!
Pět znamení v horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče! Rodičovství je pro člověka obrovský krok kupředu, ovšem ne všichni se této role zhostí tak, jak by měli. Věděli jste, že to, jak přistupujeme k rodičovství, ovlivňuje i naše znamení zvěrokruhu? Dá se totiž říct, že některá znamení mají mnohem více vyvinuté rodičovské pudy nežli znamení jiná.
Článek
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc Podzim je bohužel obdobím, kdy kvůli dušičkám a později i Vánocům myslíme na své zesnulé blízké mnohem častěji než jak je tomu v jiných měsících. A právě kvůli vzpomínce na naše milované, kteří tu s námi již nemohou být, je dobré si připomenout, co je na světě důležité.
(55) Načíst více