Kategorie Rodina

Článek
Maminka odmítá odvšivit dítě, protože je veganka. Příčí se jí zabíjet vše živé
Maminka odmítá odvšivit dítě, protože je veganka. Příčí se jí zabíjet vše živé Měly někdy vaše děti vši? Anebo jste s těmito parazity bojovali vy sami? Potom jistě víte, jak je odvšivení náročné pro celou rodinu a že jde leckdy o běh na dlouhou trať. Možná vás v tomto směru nadzvedne přístup jedné australské maminky, která odmítá odvšivit své dítě, protože je veganka. Příčí se jí totiž zabíjet vše živé.
Článek
Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí
Mateřská škola vyvěsila na dveře kontroverzní vzkaz pro rodiče. Mnozí s tímto prohlášením souhlasí Máte dítě školkou povinné? Jistě jste zaregistrovali, že paní učitelky často na dveře vylepují nejrůznější vzkazy určené rodičům. Velmi kontroverzního vzkazu si všimla také jedna maminka, když šla své dítě odpoledne vyzvednout do mateřské školy. Tento vzkaz vyfotila a následně sdílela na sociálních sítích, kde vyvolal opravdu bouřlivé reakce.
Článek
Strom roku 2023 zná své finalisty. O titul bojuje 10 stromů se zajímavými příběhy
Strom roku 2023 zná své finalisty. O titul bojuje 10 stromů se zajímavými příběhy Nadace Partnerství zveřejnila finalisty ankety Strom roku 2023, mezi nimiž najdete celkem 10 stromů se zajímavými příběhy z různých koutů České republiky. Pro svého favorita můžete následně hlasovat v období od 24. července do 8. října 2023. Vítězný strom postoupí do evropského klání, tedy soutěže Evropský strom roku.
Článek
Dětské rukávky do vody nejsou zárukou bezpečí. Virální video šokovalo svět
Dětské rukávky do vody nejsou zárukou bezpečí. Virální video šokovalo svět Spousta rodičů dává svým malým dětem na plavání dětské rukávky, o kterých si myslí, že jejich ratolesti udrží bezpečně nad hladinou. Jak názorně předvedla jedna maminka ve svém instagramovém videu, jde o mylnou domněnku. Dětské rukávky do vody mohou být samy o sobě extra nebezpečné.
Článek
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu Zdraví máme jenom jedno. Upozorňujete pravidelně své rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele, aby se sebou začali něco dělat a udrželi se co nejdéle fit? Pokud vás stále ignorují, vytvořte pro ně ryze osobní video, ve kterém jim dáte najevo, jak moc vám na nich záleží.
Článek
Hororový zážitek: Lidé viseli na horské dráze 3 hodiny hlavou dolů, až poté je vysvobodili záchranáři
Hororový zážitek: Lidé viseli na horské dráze 3 hodiny hlavou dolů, až poté je vysvobodili záchranáři Takový zážitek byste nepřáli ani svému nepříteli. I když vám jízda na horské dráze v těle rozproudí adrenalin, viset z ní hlavou dolů tři hodiny rozhodně nechcete. Své by o tom mohlo vyprávět osm nešťastníků, kteří takto trpěli na horské dráze s názvem Fire Ball na festivalu v Crandonu v americkém Wisconsinu.
Článek
JAK USPAT MIMINKO/BATOLE ANEB  KONEC SPÁNKOVÉMU TRÉNINKU
JAK USPAT MIMINKO/BATOLE ANEB KONEC SPÁNKOVÉMU TRÉNINKU A je to tady. Každodenní uspávací maraton. Prcek sebou vrtí a ne a ne jít spinkat. Občas mám pocit, že děti jedou na baterky duracell, kolik mají energie, než se unaví, jestli někdy. Ale jak to? Proč to někdy trvá tak dlouho, že za dobu, než uspíme miminko, bychom s přehledem otočili několikrát přesýpací hodiny?
Článek
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl
Dítě v letadle jako věčné téma: Matka požádala muže v letadle, aby uvolnil místo u okna jejímu dítěti. On to ale odmítl Je tu léto a s ním nastává doba cestování. Rodiny s dětmi vyrážejí na dovolenou často i letecky. Jistě souhlasíte s tím, že plačící dítě v letadle bývá postrachem všech pasažérů. O velmi nepříjemný zážitek, který vyústil v konflikt s matkou a jejím dítětem, se na sociálních sítích podělil muž, který cestoval první třídou.
Článek
Nebinární jména pro děti jako nový fenomén? Tato genderově neutrální jména jsou populární v USA
Nebinární jména pro děti jako nový fenomén? Tato genderově neutrální jména jsou populární v USA Přemýšlíte, jak se bude jmenovat vaše dítě? V současné době nedávají rodiče svým dětem pouze ryze chlapecká jména, nebo ryze dívčí jména. Často se rozhodnou pro genderově neutrální jména. Hledáte inspiraci? Přinášíme žebříček dvacítky nejoblíbenějších genderově neutrálních jmen a také nebinárních jmen, kterými rodiče pojmenovávají své děti v USA.
(268) Načíst více