Kategorie Rodina

Článek
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná?
Dcera Lely Ceterové a Karlose Vémoly roste jako z vody. Na koho vám přijde 15měsíční Lili podobná? Před více než jedním rokem se zápasník MMA Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová stali hrdými rodiči dcerky Lili. I když se jejich holčička narodila předčasně, dělá v současnosti svým rodičům velkou radost. Lela Ceterová a Karlos Vémola zveřejňují fotky své roztomilé dcerky pravidelně na Instagramu. Komu ze svých rodičů se Lili podobá víc?
Článek
Dobrovolný ekologický rok pro mladé lidi ve věku od 18 do 26 let ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz
Dobrovolný ekologický rok pro mladé lidi ve věku od 18 do 26 let ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz Chceš udělat něco trvale udržitelného pro lidi a životní prostředí? Čekáš na studium nebo ještě nevíš, která profese by pro Tebe byla ta pravá? Vždycky jsi chtěl/a strávit nějakou dobu v zahraničí nebo zdokonalit své znalosti němčiny? V tomto případě by byl dobrovolný ekologický rok ve Středisku mládeže v Neukirch/Lausitz pro Tebe přesně ono!
Článek
Jak počít holčičku? Vyzkoušejte tyto tři metody
Jak počít holčičku? Vyzkoušejte tyto tři metody Když žena otěhotní, jediné, co si přeje, je zdravé miminko. Avšak ve skrytu duše také tajně doufá, že miminko bude mít pohlaví, po kterém z různých důvodů touží. V některých případech chtějí ženy raději chlapečky a v některých naopak holčičky.
Článek
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné?
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné? Život je plný paradoxů. I titulek tohoto článku, který vám pravděpodobně přišel absurdní, je pravdivý. Týká se manželů Tiny a Benjamina Gibsonových, kteří se neúspěšně pět let snažili o miminko. Poté se rozhodli pro umělé oplodnění s pomocí zmrazených embryí. A právě jedno z použitých embryí bylo pouze o dva roky mladší než nastávající maminka.
Článek
Popeleční středa a její tradice: Končí masopust a začíná 40denní půst před Velikonocemi
Popeleční středa a její tradice: Končí masopust a začíná 40denní půst před Velikonocemi Popeleční středa je významná hlavně pro věřící. V tento den končí podle katolické tradice období masopustu a nastává čtyřicetidenní postní doba před Velikonocemi. Jaké tradice se k Popeleční středě konkrétně vážou? Některé z nich jistě znáte, jiné pro vás budou novinkou.
Článek
Jednovaječné britské holčičky Leah a Erin jsou zrcadlová dvojčata. V čem jsou výjimečné?
Jednovaječné britské holčičky Leah a Erin jsou zrcadlová dvojčata. V čem jsou výjimečné? Čtyřleté holčičky Leah a Erin Sullivanovy ze skotského města Inerness si jsou na první pohled podobné jako vejce vejci. Mají ovšem výjimečné vlastnosti, díky kterým je jejich rodiče spolehlivě rozeznají. Jsou totiž tzv. zrcadlovými dvojčaty, v důsledku čehož každá z holčiček dělá vše obráceně.
Článek
Tučný čtvrtek patří k vrcholům masopustu. Dle tradice si v tento den dejte vepřo knedlo zelo
Tučný čtvrtek patří k vrcholům masopustu. Dle tradice si v tento den dejte vepřo knedlo zelo Tučný čtvrtek se dle tradice řadí k poslednímu dnu v období masopustu, kdy se konají zabijačky a hostiny. Masopust však Tučným čtvrtkem ještě nekončí. Vrchol tohoto období nastává až v následujících dnech. Které zvyky a tradice jsou spojené s Tučným čtvrtkem? Spoustu z nich už lidé dávno zapomněli, ovšem stojí za to si je zopakovat.
(143) Načíst více