Kategorie Rodina

Článek
Táta postavil se svým pětiletým synem vysněný dům na stromě
Táta postavil se svým pětiletým synem vysněný dům na stromě Každý z nás si pamatuje na ty krásné sny z dětství, jenže přiznejme si, kdo z nás si je doopravdy splnil? Lapeni v rychlém a unáhleném proudu dnešní doby mnohdy zapomínáme na to podstatné. Jinak ale může mluvit pán z následujícího příběhu, který svůj sen dotáhl až do samotného konce.
Článek
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc Osud nadělil malému chlapci z Maroka do vínku pořádnou komplikaci, jakou by si nezasloužila žádná nevinná duše. Narodil se bez úst, nosu, očí a navíc měl uprostřed tváře velkou ránu. Rodiče si už nevěděli rady, ale pak se jim ozval někdo, kdo chlapci dokázal konečně pomoct.
Článek
Ti praví superhrdinové aneb tátové, kteří zachránili své děti takřka na poslední chvíli
Ti praví superhrdinové aneb tátové, kteří zachránili své děti takřka na poslední chvíli Ačkoliv je u nás více preferován Den matek, na tatínky bychom zcela jistě neměli zapomínat. Vždyť v mnoha případech to jsou právě oni, kdo jsou ti praví hrdinové. Tedy alespoň v očích dítěte.
Článek
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít Rodina z Británie se už těšila na příchod čtvrté dcery a chtěla tak uspořádat velkou oslavu na její počest. Jenže se stalo něco nečekaného, něco co položí každou maminku...
Článek
Finská miminka spí v krabicích. Jejich matky by neměnily
Finská miminka spí v krabicích. Jejich matky by neměnily Kdybyste svým známým řekla, že vaše miminko spí v papírové krabici, klepali by si nejspíš na čelo. Jenže ve Finsku jde o všeobecný standard, nad kterým se nikdo nepodivuje. Finská miminka prostě tráví prvních pár týdnů v papírovém boxu, který je doplněn o matraci. Až z krabice odrostou, rodiče pro ně hledají jinou alternativu – nejčastěji postýlku.
Článek
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka?
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka? Mít dítě je možná ta největší změna, kterou člověk ve svém životě zažije. Tímto rozhodnutím vkročíte do říše neznáma, ve které se všemu musíte učit téměř od základů. Pochopitelně, že všechny tyto nástrahy a novinky budou stát za to, vždyť za pár měsíců se narodí malý človíček, kterého budete bezmezně milovat po celý život.
Článek
Mýty a pověry o těhotenství: Nevěřte všemu, co se říká
Mýty a pověry o těhotenství: Nevěřte všemu, co se říká Že podle velikosti a tvaru břicha poznáte pohlaví svého miminka? Anebo že vám širší boky zajistí snadnější porod? Ale kdepak, nevěřte všemu, co se povídá! O těhotenství koluje řada mýtů a pověr. Kterým z nich byste neměla rozhodně věřit?
Článek
Jak poznat, že vaše dítě bere drogy?
Jak poznat, že vaše dítě bere drogy? Pravděpodobně neexistuje rodič, který by se neobával toho, že jeho dítě začne brát drogy a stane se na nich závislé. Je to jeden z mnoha strašáků, který na tomto světě na dospívající děti číhá.
Článek
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to
Rodina se otrávila plyny ze shnilých brambor. Pozor na to Následující příběh se stal v roce 2014 a jedná se o opravdovou tragédii, ke které vůbec nemuselo dojít. Stačila jen obezřetnost a dostatečná informovanost rodičů…
(66) Načíst více