Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina!

Nová rodinná fotka Adely a Viktora Vinczeových s adoptovaným synkem: Jsme oficiálně rodina! Zdroj: Profimedia

Adela a Viktor Vinczeovi se podělili o první oficiální rodinnou fotku s jejich adoptovaným synkem Maxmiliánem. Po dlouhém čekání a procesu adopce je jejich rodina konečně kompletní a šťastná.

Po dlouhých dvou letech plných čekání a právních úskalí se Adela a Viktor Vinczeovi mohou oficiálně nazývat rodiči. Jejich adoptovaný syn Maxík je nyní úplnou součástí jejich života, a to je pro ně obrovské štěstí. 

Po ukončení adopčního procesu se Adela a Viktor rozhodli zveřejnit nejen synovo jméno, ale také první společnou rodinnou fotografii, kterou s radostí nasdíleli na sociální sítě.

„Už i oficiálně, tři Vinczeovci,“ napsal Viktor Vincze na svém Instagramu k fotografii, která zachycuje šťastnou rodinu. Maximilián, jak prozradili jméno svého synka, je podle nich velmi živé, zvídavé a milé dítě, které má rádo hraní karet i hudbu jejich oblíbených interpretů.

Pro Adelu a Viktora Vinczeovi je Maximilián nejen radostí, ale i výzvou. „Je to někdo, kdo nám zcela změnil život, přinesl nové výzvy a radosti,“ svěřila se Adela. A právě přijetí těchto výzev a změn je podle nich nejdůležitější. 

„Musíme si uvědomit, že teď nevytesáváme vlastní sochu, ale společně prožíváme krásný život a vychováváme z něj spokojeného a slušného člověka,“ dodal Viktor. Navzdory všem výzvám se Adela a Viktor nebojí budoucnosti. „Musíme být připraveni na to, že nás svět někdy potká i krutě, ale to je nevyhnutelná součást života,“ uzavřela Adela. 

Ať už před nimi stojí jakékoliv výzvy, Adela a Viktor Vinczeovi jsou připraveni je přijmout s láskou a otevřeností. Jejich rodinná cesta teprve začíná, ale již teď je plná lásky, radosti a naděje do budoucna.

Zdroj: Instagram.com/viktorvincze, Tvnoviny.sk, Femm.interez.sk
Autor:
Publikováno: 23. 5. 2024 15:15 Nahlásit obsah