Kategorie Domácnost

Diy
Článek
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky Starost o domácnost je nekonečným příběhem. Co si ji alespoň trošku ulehčit? Tyto vychytávky a nápady do domácnosti se v poslední době staly hitem internetu. Zkuste se jimi také inspirovat, ušetří vám spoustu práce i času!
Článek
Architekt přestavěl staré obilné silo na útulné hnízdečko pro jeho ženu. Nádhera!
Architekt přestavěl staré obilné silo na útulné hnízdečko pro jeho ženu. Nádhera! Takzvané mini domečky začínají být opravdu v kurzu. Mnoho lidí se raději uskromní a žije minimalistickým životním stylem, který pochopitelně zahrnuje i bydlení. To z následujícího příspěvku na první pohled spíše připomíná domeček pro panenky.
Článek
Splnil si svůj sen a koupil starý srub za sto dolarů. Podívejte se, jak dopadla přestavba!
Splnil si svůj sen a koupil starý srub za sto dolarů. Podívejte se, jak dopadla přestavba! Každý z nás vnímá svět a věci okolo něj odlišným způsobem a co je pro někoho odpad, pro druhého je to skvělá příležitost něco opravit a vytvořit něco úplně nového. Richard Aiken dlouhá léta snil o tom žít ve srubu, což se mu také i podařilo.
Článek
Využijte skořici v boji proti plísním a škůdcům na vaší zahradě
Využijte skořici v boji proti plísním a škůdcům na vaší zahradě Skořice patří mezi aromatické koření, které má mnoho využití a to nejenom, co se týče kuchyně. Dnes pro vás máme trik, díky kterému vaše rostliny již nebudou muset čelit plísním, škůdcům a navíc krásně vyrostou.
Článek
Jak souvisí znamení zvěrokruhu s bydlením? Každé z nich si potrpí na něco jiného!
Jak souvisí znamení zvěrokruhu s bydlením? Každé z nich si potrpí na něco jiného! Rozhodli jste se, že vaše hnízdečko lásky by už potřebovalo malou rekonstrukci? Pokud ještě nemáte úplně tak jasnou představu, kde a jak by tato přestavba měla proběhnout, máme pro vás dva pomocníky, kteří vám zaručí, že budete naprosto spokojení!
Článek
Zloději mají nový trik. Jakmile si všimnete na vašem domě tohoto symbolu, volejte policii!
Zloději mají nový trik. Jakmile si všimnete na vašem domě tohoto symbolu, volejte policii! Vynalézavost zlodějů, jak co nejlépe obejít policii a přesto uspět, nezná mezí. Každou chvíli vymýšlejí nové a nové taktiky, které mají jejich práci ulehčit.
(89) Načíst více