Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Chcete se zbavit dotěrných vos? Vyrobte si účinné odpuzovače
Chcete se zbavit dotěrných vos? Vyrobte si účinné odpuzovače Stejně jako milujeme léto, tak nesnášíme dotěrné vosy. Jsou prakticky všude. Sotva si sednete s kávou a dortíkem na terase, nebo se zmrzlinovým pohárem na letní zahrádce restaurace, jdou po vás. A nedají pokoj a nedají. Pokud chcete mít od vos pokoj, vyzkoušejte následující tipy, díky kterým se jich konečně zbavíte.
Článek
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí desítky úklidových prostředků
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí desítky úklidových prostředků Nejen jako zálivka na salát, nebo k ochucení polévky. Obyčejný ocet toho umí mnohem víc! V domácnosti dokáže směle nahradit spoustu drahých úklidových prostředků. Ocet je prostě všestranným pomocníkem, díky kterému levně a zároveň ekologicky uklidíte klidně celý dům. Jakým způsobem jej tedy můžete použít?
Článek
Chůva hrdinkou! Pohotově zasáhla, když se v domě s dítětem nacházel zloděj
Chůva hrdinkou! Pohotově zasáhla, když se v domě s dítětem nacházel zloděj Práce chůvy umí být zábavnou a radostnou prací, zvláště pokud má člověk děti opravdu rád. Někdy se ale vyskytne situace, která přidělá vrásky na čele i tomu nejzkušenějšímu. O tom by mohla vyprávět chůva Elizabeth z následujícího příběhu.
Článek
Na první pohled vypadá tento dům zchátrale. Při vchodu dovnitř se ale všechno změní
Na první pohled vypadá tento dům zchátrale. Při vchodu dovnitř se ale všechno změní Známé pořekadlo zní „nesuď knihu podle obalu“ a jak se zdá, dá se použít téměř na všechno. Dokonce i v případě, pokud se jedná o 200 let starý dům, který na první pohled vypadá jako ruina.
Článek
Každý den utratila za jídlo pouze 1 libru. Jde to zvládnout i bez hladovění?
Každý den utratila za jídlo pouze 1 libru. Jde to zvládnout i bez hladovění? Průměrný Brit utratí za jídlo až 81 liber týdně, což je v přepočtu více než 2300 korun. Mladá britská novinářka Katie Timmsová byla přesvědčena, že se dá vyžít i s mnohem nižší částkou. Proto přijala 7denní výzvu, která spočívala v tom, že denně mohla utratit za jídlo pouze 1 libru. Zvládla to i bez hladovění?
Článek
Odkvetla vám orchidej? Vyzkoušejte tento jednoduchý trik, díky kterému se květy znovu objeví
Odkvetla vám orchidej? Vyzkoušejte tento jednoduchý trik, díky kterému se květy znovu objeví Orchidej – jedna z nejskvostnějších pokojových květin, která nesmí v žádné domácnosti chybět. Díky svému tvaru a rozmanitým barvám si každý najde tu svou, která mu ozdobí celou místnost.
Článek
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel Ačkoliv léto astronomicky ještě nezačalo, vysoké teploty již udeřily a začínají si toho všímat také naši domácí mazlíčci. O tom, že bychom je v těchto horkých dnech neměli brát na dlouhé procházky a už vůbec ne je nechávat v rozpáleném autě, snad všichni dobře ví. Jaké nebezpečí však na ně ještě číhá?
Článek
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun
Jednoduchý návod, jak efektivně vyhubit plevel. Bude vás to stát jen pár korun Je tu opět slunečné jaro a s ním i nekonečné zástupy plevele, které se vždy vrátí jako frisbee stejně jako následující otázky, které si pokládáme. Jak se ho zase zbavit? Bude to drahé? Kdy se to zase vrátí? Existuje ale jiná možnost, kdy budete moci tyto starosti konečně hodit za hlavu.
Článek
Hromadí se vám v lednici zbytky jídla? Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat
Hromadí se vám v lednici zbytky jídla? Poradíme vám, jak se s nimi vypořádat Určitě to znáte, dámy. Pokud se snažíte ušetřit pár korun, pak je pro vás jistě důležité, abyste neplýtvaly jídlem. Z toho důvodu je nutné, abyste ve vaší lednici měly pořádek a ne chaos, ze kterého budete týden co týden vyhazovat zapomenuté potraviny a zbytky jídla.
(122) Načíst více