Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Jak zasadit zeleninu, aby vám vyrostla co nejkvalitnější? Dodržujte tyto zásady
Jak zasadit zeleninu, aby vám vyrostla co nejkvalitnější? Dodržujte tyto zásady S příchodem jara začnou jásat všichni domácí kutilové a zahrádkáři. Je to období výsadby zeleniny, kterou následně konzumujeme celé léto. A právě každý, kdo touží po své vlastní vypěstované zelenině, by měl vědět, jak určité druhy zeleniny pěstovat.
Článek
Jak rychle, účinně a hlavně ekologicky zatočit se špínou v domácnosti?
Jak rychle, účinně a hlavně ekologicky zatočit se špínou v domácnosti? Nechce se vám neustále utrácet za nové a nové chemické přípravky do domácnosti? To je dobře, nám také ne. Vždyť jak si asi se špínou doma poradily naše prapraprabáby? Řiďte se našimi radami a ušetříte nejen vaši peněženku, ale hlavně přírodu!
Článek
Vytáčí vás vrzání či drhnutí dveří? Vyřešte to nadobro
Vytáčí vás vrzání či drhnutí dveří? Vyřešte to nadobro Jeden z nejhorších zvuků, který se může v domácnosti objevit, je vrzání dveří. Tohle vrzání se rázem stane nevhodné, když se snažíte v noci tiše a nepozorovaně proklouznout, jenže právě tento nesnesitelný zvuk vás rázem prozradí.
Článek
Věci, které denně používáme, mají také datum spotřeby. Podívejte se na to, které to jsou
Věci, které denně používáme, mají také datum spotřeby. Podívejte se na to, které to jsou Většina výrobků včetně potravin má své datum expirace. Jenže věděli jste, že tohle datum mají i věci, které běžně doma používáte a ani by vás nenapadlo je vyměnit? Zde je seznam 10 takovýchto věcí, které je zapotřebí čas od času vyhodit a nahradit je novými.
Článek
5 otázek, na které si odpovězte před výběrem venkovních rolet nebo screenů
5 otázek, na které si odpovězte před výběrem venkovních rolet nebo screenů Už víte, že chcete venkovní stínění, ale přes množství informací jste si ještě nevybrali? Poradíme vám, co by vás mělo v první řadě zajímat, pokud se stále rozhodujete mezi roletami a clonami.
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky: vše, co potřebujete vědět o přípravě brambor
Tipy a triky pro správné hospodyňky: vše, co potřebujete vědět o přípravě brambor Brambory jsou jednou z nejzásadnějších surovin kuchyní téměř celého světa. Pojďte si dnes připomenout rady, které vám pomohou s jejich skladováním a originální přípravou.
Článek
Jak na uskladnění pečiva, aby dlouho vydrželo
Jak na uskladnění pečiva, aby dlouho vydrželo Jak co nejchytřeji skladovat čerstvý chléb, rohlíky či jiné pečivo, aby vám již druhý den netvrdlo nebo nemělo nepříjemnou gumovou konzistenci a v nejhorším případě další den nezačalo plesnivět? Zkuste pár našich osvědčených triků.
Článek
Dámy, posviťte si do kabelky
Dámy, posviťte si do kabelky Profese automechanika je pořád ještě doménou mužů. Ale pracovní svítidlo Philips PEN20, které používají, může potěšit i ženy! Převážně v momentech, kdy potřebují něco vylovit ze své kabelky, kde se kolikrát skrývají opravdové poklady.
Článek
Je vám líto vyhodit kytici růží? Zachraňte je pomocí brambory
Je vám líto vyhodit kytici růží? Zachraňte je pomocí brambory Ať jsou to narozeniny, svátek, výročí či svátek zamilovaných, ve většině případů dostáváme my ženy v tyto dny nádhernou kytici růží. Jenže ta po pár dnech začne bez lítosti upadat a měnit se ve zvadlý svazek něčeho, co jen ztěžka růžová poupata připomíná. Jak si ale jejich vzhled uchovat a navíc jich vypěstovat ještě víc?
(110) Načíst více