Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Jak vyhrát nad "nevypratelnými" skvrnami?
Jak vyhrát nad "nevypratelnými" skvrnami? Jistě už se vám mnohokrát stalo, že jste se polila červeným vínem, pokapala si ubrus voskem ze svíčky nebo jste vylila kávu na koberec. Všechny tyto skvrny mají něco společného - na první pohled vypadají, že už nepůjdou z daných věcí vyprat. Ovšem pozor, máme pro vás pár účinných rad, jak se jich nadobro zbavit.
Článek
Jak navrátit nový vzhled vašemu oděvu?
Jak navrátit nový vzhled vašemu oděvu? Na vašem oblíbeném svetru se vám utvořily žmolky a bílá sváteční sukně už tolik nezáří? Toto oblečení nemusíte hned vyhazovat a nahradit ho novějšími kousky. Zkuste se řídit našimi radami a ušetřit pár kaček.
Článek
7 chyb, kterými ničíte svůj mobilní telefon!
7 chyb, kterými ničíte svůj mobilní telefon! Pořízení mobilního telefonu a vlastně jakékoliv elektroniky není levná záležitost. Proto bychom byli rádi, kdyby naše koupené věci i dlouho vydržely. Jenže někdy, i když se snažíme a dáváme si pozor, se pro nás z neznámého důvodu rozbijí.
Článek
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení Když žehlí muž, kupuje si raději oblečení z nemačkavého materiálu. Tečka. Ale pro většinu z nás žen je žehlení součástí každodenního života. Pojďme si říct o několika tipech na jeho usnadnění a o tom, jak je fajn, že žehlíme dnes a ne třeba v 15. století.
(28) Načíst více