Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Kondicionér patří jen na vlasy? Omyl! Dá se využít i v domácnosti
Kondicionér patří jen na vlasy? Omyl! Dá se využít i v domácnosti Ačkoliv je kondicionér naprosto běžně dostupným kosmetickým přípravkem, najdou se ještě ženy, které jej nikdy v životě nekoupily a nikdy ani nepoužívaly. Jenže to je ovšem velká chyba, protože kondicionér nám může být, nejen co se týče vlasů, opravdu velkým pomocníkem!
Článek
Proměňte svůj dům v opravdový domov se svěží čistotou
Proměňte svůj dům v opravdový domov se svěží čistotou Můžete mít krásný dům zařízený luxusním vybavením, ale přesto se v něm nemusíte cítit jako doma. Pocit pohody a útulnosti totiž nezáleží tak úplně na ceně nábytku, ale spíše na celkové atmosféře, kterou váš dům vyzařuje. A takovou příjemnou atmosféru vám pomůže navodit i skvěle uklizená domácnost. Čím toho dosáhnout? Vezměte si na pomoc SIDOLUX!
Článek
Mini domek, ve kterém se ukrývá naprosto luxusní bydlení. Přesvědčte se sami!
Mini domek, ve kterém se ukrývá naprosto luxusní bydlení. Přesvědčte se sami! Že jsou mini domečky k ničemu, protože se do nich nic nevejde? Ale kdepak! Mini domky začínají být v kurzu a není ani divu, vždyť pokud má člověk trochu fantazie, dokáže do malého prostoru vtěsnat vše, co je potřeba a navíc ještě se stylem!
Článek
Jak zabránit blednutí prádla? Přidejte do pračky trochu pepře nebo soli!
Jak zabránit blednutí prádla? Přidejte do pračky trochu pepře nebo soli! Je to scénář, který zná snad každý – koupíme si nějaké oblečení, jenže po pár vyprání je jeho barva zcela jiná, než jaká byla na začátku a rázem se z oblíbeného kousku stane věc, která je dobrá leda tak na úklid.
Článek
9 osvědčených rad jak zvětšit malý byt
9 osvědčených rad jak zvětšit malý byt Bydlíte v malém bytě a přáli byste si pro sebe alespoň trochu víc místa? Ne každý si může dovolit bydlet v bytě 4+1, ale naštěstí existuje několik osvědčených fíglů, které pomohou váš byt opticky zvětšit. Vyzkoušejte je a budete mile překvapeni!
Článek
Čím nahradit na talíři sůl
Čím nahradit na talíři sůl Chcete vypadat stále perfektně mladě a svěže, pak tolik nesolte nebo sůl nahraďte jinou ingrediencí. I když platí pořekadlo, že „sůl je nad zlato,“ měla by se používat jen v přiměřeném množství, jinak totiž zanáší organismus a vede k mnoha zdravotním potížím.
Článek
Jak zvítězit nad skvrnami ve vaší domácnosti?
Jak zvítězit nad skvrnami ve vaší domácnosti? Pustili jste se doma do pořádného úklidu a nevíte si rady s nějakou čmouhou či skvrnou? Nechejte si od nás poradit a zvládnete to levou zadní. Vaše domácnost už bude jen a jen bez poskvrnky.
(81) Načíst více