Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Vezměte to do svých rukou
Vezměte to do svých rukou Zapojte se do soutěže, vyhrajte jednu ze 3 poukázek v hodnotě 1 000 Kč a vyrazte do kteréhokoli z 15 hypermarketů Globus nakoupit se službou Scan&Go. Stačí vzít nákupní vozík, vyzvednout ruční skener a pak už jen snímat kódy a zboží vkládat přímo do tašky. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás.
Článek
Využití ústní vody, o kterých jste pravděpodobně neměli ani tušení
Využití ústní vody, o kterých jste pravděpodobně neměli ani tušení Ačkoliv je ústní voda vyrobena primárně pro naši ústní dutinu, má v domácnosti širokou škálu využití, o kterých jste jistě neměli ani tušení. Na to, které to jsou, se společně podíváme v následujícím článku.
Článek
Pokud u bankomatu uvidíte tohle, okamžitě kontaktujte policii. Můžete přijít o všechny své peníze!
Pokud u bankomatu uvidíte tohle, okamžitě kontaktujte policii. Můžete přijít o všechny své peníze! Ačkoliv je to pro nás v dnešní době naprosto běžná činnost, výběr z bankomatu je velmi nebezpečná věc, u které bychom měli být více než opatrní. Fantazie zlodějů nezná hranic a přišli s novým trikem.
Článek
Tyto věci v žádném případě nesplachujte do záchodu!
Tyto věci v žádném případě nesplachujte do záchodu! Toaleta je součástí našeho každodenního života a je to věc, kterou používáme několikrát denně. Ovšem v toaletách mnohdy nekončí jen to, k čemu je určená, ale lidé ji využívají velmi hojně k vyhazování věcí, které již nepotřebují.
Článek
Dlouhých dvacet let tento pár stavěl svůj sen. Podívej se na to, co vybudovali!
Dlouhých dvacet let tento pár stavěl svůj sen. Podívej se na to, co vybudovali! Říká se, že každý člověk by měl mít nějaký svůj cíl či sen, který se snaží si splnit. Maryline Martinová a Michel Guyot se proto v roce 1997 společně rozhodli, že si uprostřed lesa vybudují starověký zámek, ovšem ne jen tak ledajaký.
Článek
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky Starost o domácnost je nekonečným příběhem. Co si ji alespoň trošku ulehčit? Tyto vychytávky a nápady do domácnosti se v poslední době staly hitem internetu. Zkuste se jimi také inspirovat, ušetří vám spoustu práce i času!
(97) Načíst více