Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Budou otevřené obchody 17. 11. 2022? Otevírací doba obchodů v tento den zajímá každého
Budou otevřené obchody 17. 11. 2022? Otevírací doba obchodů v tento den zajímá každého Zajímá vás, zda budou ve čtvrtek 17. listopadu 2022 otevřené obchody? Jelikož na 17. listopad připadá státní svátek Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva, odpověď na tuto otázku se vyplatí vědět. Jaká je tedy otevírací doba obchodů 17. 11.?
Článek
Udělejte si doma pořádek. Tyhle věci vám jen zabírají místo
Udělejte si doma pořádek. Tyhle věci vám jen zabírají místo I přesto, že se snažíme v domácnosti udržovat pořádek, neubráníme se tomu, aby se nám postupem času nehromadily věci, které „zkrátka jen tak nemůžeme vyhodit do popelnice“. Faktem ovšem zůstává, že nám doma zabírají místo a akorát lapají prach.
Článek
ČNB pustí do oběhu speciální bankovku 1000 Kč s přítiskem. Půjde o sběratelský unikát, na kterém vyděláte peníze?
ČNB pustí do oběhu speciální bankovku 1000 Kč s přítiskem. Půjde o sběratelský unikát, na kterém vyděláte peníze? U příležitosti 30. výročí České národní banky se od 8. února 2023 dostane do oběhu speciální bankovka 1000 Kč s přítiskem. Celkově má být těchto bankovek vydáno na 200 tisíc kusů. Tisícikorunou s přítiskem budete moci běžně platit. Odhaduje se však, že půjde o sběratelský unikát s několikanásobně vyšší nominální hodnotou.
Článek
Recept na nejlepší pečené kaštany: Jak jedlé kaštany upéct v troubě a jak je oloupat?
Recept na nejlepší pečené kaštany: Jak jedlé kaštany upéct v troubě a jak je oloupat? Milujete pečené kaštany? Prozradíme vám, jak upéct jedlé kaštany, aby byly dokonalé. Také vám dáme tipy na to, jakým způsobem kaštany před pečením naříznout a jak kaštany upečené v troubě správně oloupat. Tuto pochoutku můžete následně jíst jen tak, zamilujete si navíc spoustu chutných receptů z jedlých kaštanů.
Článek
Jak poznat, že vejce snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuto věc
Jak poznat, že vejce snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuto věc Když si zakoupíme vejce v jednom z velkoobchodů, jen těžko můžeme vědět, od které slepice námi koupené vajíčko pochází. Abychom si byli opravdu jisti, že jsme koupili takové vejce, které nám dodá všechny potřebné živiny, jaké by kvalitní vajíčko mělo obsahovat, musíme se nejdříve zaměřit na jeho zbarvení.
Článek
Kdy se mění čas na zimní 2022: Zapište si datum, kdy se vyspíme o 1 hodinu déle
Kdy se mění čas na zimní 2022: Zapište si datum, kdy se vyspíme o 1 hodinu déle Děje se tomu rok co rok, ale většina z nás má problémy zapamatovat si přesné datum. Chcete vědět, kdy se mění čas na zimní v roce 2022 a který říjnový den posuneme ručičku na hodinách o jednu hodinu dopředu?
Článek
Otevírací doba 28. října 2022: Budou mít obchody otevřeno, nebo zavřeno?
Otevírací doba 28. října 2022: Budou mít obchody otevřeno, nebo zavřeno? V pátek 28. října 2022 je v Česku státní svátek, jelikož si připomínáme Den vzniku samostatného československého státu. Spoustu lidí kromě toho zajímá, jak jsou 28. října 2022 otevřené obchody. Budou mít tedy otevřeno, nebo zavřeno?
Článek
Invaze asijských berušek: Jak se proti nim bránit a co na ně pomáhá?
Invaze asijských berušek: Jak se proti nim bránit a co na ně pomáhá? Obklopily vaše okenní parapety a rámy asijské berušky? Tento druh hmyzu, který navíc pěkně kouše, dokáže znepříjemnit podzimní měsíce. S příchodem chladného počasí totiž asijské berušky hledají úkryt, a právě proto pořádají invazi na domy a byty. Chcete vědět, jak se proti asijským beruškám bránit? Prozradíme vám, co na ně platí.
(312) Načíst více