Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Kotel je srdcem domu: Víte, jak se rozhodnout pro ten správný?
Kotel je srdcem domu: Víte, jak se rozhodnout pro ten správný? Zdroj tepla je klíčovou životní potřebou, a proto je výběr kotle důležitým rozhodnutím, které ovlivní nejen váš tepelný komfort, ale také výši vašich účtů. Jak kotel vybrat správně?
Článek
Máte doma problém s orosenými okny? Tento návod vám spolehlivě pomůže
Máte doma problém s orosenými okny? Tento návod vám spolehlivě pomůže Orosená okna jsou noční můrou nejedné z nás. Příčina toho, proč se tohle děje, je ta, že venku jsou teploty téměř k nule a doma máme pěkně teploučko. Jediné, co tyto dvě teploty od sebe rozděluje, je právě naše okno a tím vzniká kondenzace.
Článek
Jak má vypadat správně vybavená kuchyň?
Jak má vypadat správně vybavená kuchyň? Chcete se jen ujistit, že je vaše kuchyň perfektní, nebo právě zařizujete své první bydlení? Ať tak či tak, máme pro vás seznam důležitých položek, které nesmí v žádné kuchyni chybět.
Článek
Jak využít aviváž v domácnosti kromě praní? Zde je pár nápadů
Jak využít aviváž v domácnosti kromě praní? Zde je pár nápadů Když se řekne aviváž, většina z nás si představí krásně nadýchané a nádherné voňavé prádlo, do kterého máte chuť se ihned po uschnutí zachumlat. Ovšem tento tekutý zázrak nemusí být nutně využíván pouze jako prostředek při praní.
Článek
Vezměte to do svých rukou
Vezměte to do svých rukou Zapojte se do soutěže, vyhrajte jednu ze 3 poukázek v hodnotě 1 000 Kč a vyrazte do kteréhokoli z 15 hypermarketů Globus nakoupit se službou Scan&Go. Stačí vzít nákupní vozík, vyzvednout ruční skener a pak už jen snímat kódy a zboží vkládat přímo do tašky. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás.
Článek
Využití ústní vody, o kterých jste asi neměli ani tušení
Využití ústní vody, o kterých jste asi neměli ani tušení Ačkoliv je ústní voda vyrobena primárně pro naši ústní dutinu, má v domácnosti širokou škálu využití, o kterých jste jistě neměli ani tušení. Na to, které to jsou, se společně podíváme v následujícím článku.
(103) Načíst více