Kategorie Domácnost

Diy
Článek
Vzácná dvacetikoruna může být i ve vaší peněžence. Vydražila se za více než 100 tisíc korun
Vzácná dvacetikoruna může být i ve vaší peněžence. Vydražila se za více než 100 tisíc korun Peněženky a pokladničky s drobnými se vyplatí pravidelně kontrolovat. Mezi klasickými oběžnými mincemi totiž můžete narazit na opravdový poklad. Taková vzácná dvacetikoruna, která se v Česku koncem letošního dubna vydražila za více než 100 tisíc korun, totiž může být klidně i ve vaší peněžence!
Článek
Kdy sázet jahody na jaře? Kromě ideální doby zvolte i vhodné místo
Kdy sázet jahody na jaře? Kromě ideální doby zvolte i vhodné místo Chtěli byste vysadit jahody na jaře? Pokud je chcete sázet na záhony pod širým nebem, nastala ideální doba. Zkušení zahrádkáři totiž doporučují sázet na jaře jahody v období od poloviny dubna do poloviny května.
Článek
Tipy na nejkrásnější balkonové květiny: Udělají větší parádu než muškáty
Tipy na nejkrásnější balkonové květiny: Udělají větší parádu než muškáty Jaké květiny pěstovat na balkoně? Máme pro vás tipy na nejkrásnější balkonové květiny, které si můžete letos vysadit do truhlíku. Rozhodně vás osloví více než klasické muškáty. O které balkónovky se konkrétně jedná?
Článek
Žloutnutí listů sazenic rajčat patří k častým problémům. Jak mu předejít?
Žloutnutí listů sazenic rajčat patří k častým problémům. Jak mu předejít? Pěstujete na okenním parapetu sazenice rajčat a všimli jste si, že jim začínají žloutnout listy? Ke žloutnutí listů u sazenic rajčat může docházet z řady příčin. Zkuste je co nejdříve odhalit a sazenice rajčat tak zachránit. Žluté listy totiž nejsou pouze estetický problém, rajčatům hrozí riziko uhynutí.
Článek
Kdy dát ven rajčata a papriky? Správná doba je důležitá
Kdy dát ven rajčata a papriky? Správná doba je důležitá Máte doma za oknem sazenice rajčat a paprik a už se nemůžete dočkat, až je vysadíte na venkovních záhoncích? Jelikož je správná doba výsadby rajčat a paprik opravdu důležitá, vyplatí se vám v tuto chvíli ještě počkat. Kdy tedy dát ven rajčata a papriky? Odpověď na tuto otázku by měl znát každý zahrádkář.
Článek
Co pěstovat a nepěstovat vedle jahod? Přinášíme seznam plodin, které vám mohou zničit úrodu
Co pěstovat a nepěstovat vedle jahod? Přinášíme seznam plodin, které vám mohou zničit úrodu Pěstujete jahody a chcete, aby se jim na záhoncích opravdu dařilo? Chce to vyladit symbiózu s ostatními rostlinami, které máte na zahradě. Jahody se totiž s některými rostlinami nesnesou, v blízkosti jiných zase skvěle fungují. Co tedy pěstovat a nepěstovat vedle jahod?
Článek
Jak se zbavit mechu v trávníku? Jde to i bez chemie
Jak se zbavit mechu v trávníku? Jde to i bez chemie Mech v trávníku je problém, který na jaře řeší snad každý zahrádkář. Zajímá vás, co ničí mech? Zbavit se mechu v trávníku můžete hned pomocí několika postupů. A to i bez chemie.
Článek
Toto je 10 nejhorších českých jídel podle prestižního světového žebříčku. Většina Čechů na tyto pochoutky nedá dopustit
Toto je 10 nejhorších českých jídel podle prestižního světového žebříčku. Většina Čechů na tyto pochoutky nedá dopustit Už jste se někdy zamýšleli nad tím, jaká jsou nejhorší česká jídla? Mezinárodní kulinářský průvodce Taste Atlas na to má jasnou odpověď. Zveřejnil žebříček 10 nejhorších českých jídel, který vás naprosto překvapí. Některé pochoutky uvedené v tomto žebříčku totiž velmi milujeme a jsou pravidelně na našich talířích.
Článek
Co se vaří na Škaredou středu? Připravte si škaredé jídlo
Co se vaří na Škaredou středu? Připravte si škaredé jídlo Škaredá středa je čtvrtým dnem pašijového týdne před Velikonocemi. Jak už její název napovídá, jde o škaredý den, neboť si křesťané připomínají Jidášovu zradu. Zajímá vás, co se vaří na Škaredou středu? Připravte si škaredé jídlo, které vypadá nevzhledně a nepovedeně. Máme pro vás několik receptů.
(343) Načíst více