Kategorie Láska

Článek
Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to těchto sedm
Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to těchto sedm Každé znamení zvěrokruhu dostane do vínku kladné, ale i záporné vlastnosti, které je doprovází celý život. Avšak některé, především ty špatné, negativně ovlivňují partnerské vztahy. Která znamení jsou tedy ta nejkomplikovanější a vztah s nimi je velkou zkouškou?
Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jakých deset chyb dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jakých deset chyb dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
Existuje osudová láska?
Existuje osudová láska? Ohledně lásky a vztahů bylo provedeno již mnoho výzkumů. Dozvěděli jsme se z nich například, že pro vztah je kritický první, třetí a pátý rok. Nebo že zátěžovou zkouškou vztahu je prvních deset let a takový vztah pak už přežije vše. Co ale je osudová láska? A co je to vůbec osudová láska?
Článek
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné?
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné? Rozchod – noční můra všech žen a mužů. V každém vztahu je rozchod nejhorší představou, kterou si kdy žena, která touží po manželství a šťastném životě, může představit. Mohou být žena s mužem po rozchodu přátelé?
Článek
Tipy pro uspěchané ženy
Tipy pro uspěchané ženy Ať už se nám to líbí nebo ne, stres občas přepadne každého. Může nás trápit zaměstnání, zkoušky ve škole nebo starost o rodinu. I když se nám na cestě za našimi cíli staví nejrůznější překážky, neměli bychom se nechat vykolejit a stresu se postavit čelem. Jak? To se dozvíte v dnešním článku.
Článek
Přátelství s benefity
Přátelství s benefity Dalo by se říct, že přátelství s benefity - neboli kamarádství s výhodami - je jakýmsi fenoménem dnešní doby. Dříve poměrně tabuizované téma se nyní jeví jako zcela přirozená věc. A co s sebou vlastně takové přátelství přináší? Stručně a jasně - sex!
Článek
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání Dát někomu pusu, na tom obvykle není žádná věda. Když se nad tím zamyslíte, lze to provést na sto různých způsobů. Agresivně, romanticky nebo třeba laškovně. O způsobu do značné míry rozhoduje znamení zvěrokruhu.
(710) Načíst více