Kategorie Láska

Článek
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla Naše maminka je člověk, který pro nás po celý svůj život bude mít svou zvláštní cenu. Její nesobeckost, oddanost a nezištná láska může být pro nás někdy až nelogická...až do chvíle, než se i z nás stanou maminky. Jakých 10 věcí vám pravděpodobně vaše maminka nikdy neřekla?
Článek
Čtenářka píše: zákon přitažlivosti
Čtenářka píše: zákon přitažlivosti Jak je možné, že jsou spolu lidé, kteří nemají nic společného? Podle čeho si vybíráme partnery? Nedávno jsem byla svědkem několika událostí týkajících se vztahů. Pár věcí mi konečně došlo. A snad jsem pochopila zákony přitažlivosti. 
Článek
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život Máte problém s udržováním milostných vztahů? Nikdy v žádném vztahu moc dlouho nevydržíte a neustále si říkáte, že máte smůlu? Možná si je ničíte následujícími způsoby.
Článek
Čtenářka píše: 55 podivných zákonů hlavně o sexu z USA
Čtenářka píše: 55 podivných zákonů hlavně o sexu z USA Co si budeme povídat, Američané jsou, byli a budou pro nás trochu zvláštní,. Výběr 55 nejzajímavějších sexuálních zákonů tomu jen napovídá. A pak že je Amerika svobodná země, co? Zajímalo by nás ale, jak se tyto zákony v praxi dodržují...
Článek
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě"
Čtenářka píše: hodnota slov "Miluji Tě" Jak moc je v dnešní uspěchané společnosti důležitá podstata slov MILUJU TĚ ? Víme vůbec, jaký mají tato slova význam? Vážíme si toho?
Článek
Tři kruté pravdy o lásce!
Tři kruté pravdy o lásce! Mnozí z nás si lásku zidealizovali. Vidíme ji jako nějaký všelék na všechny problémy a strasti života. Filmy, příběhy které slýcháme a i naše historie o ní mluví jako o „konečném cíli“ naší cesty. Má to být dokonalé řešení na všechny problémy a boje.
Článek
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé
Melissa Molinaro zatančila s úžasnou choreografií na její svatbě inspirovanou Beyoncé Kanadská zpěvačka, herečka a hvězda reality show Pussycat Dolls: Search For The Next Doll se stala senzací poté, co její taneční choreografie na její svatbě unikla na internet.
Článek
Se kterým slavným upírem byste měla chodit podle znamení horoskopu?
Se kterým slavným upírem byste měla chodit podle znamení horoskopu? Znamení horoskopu o vás prozradí více než oblíbenou barvu, povahu a zájmové preference. Zajímalo by vás, se kterým slavným upírem nebo upírkou by vám to sedělo? Je vám souzen Damon Z Upířích deníku, Eric z Pravé krve nebo svůdná Akasha,královna všech prokletých? To zjistíte pouze v naší fotogalerii.
(684) Načíst více