Kategorie Láska

Článek
Mosty zamilovaných: Přidejte na ně svůj zámek i vy
Mosty zamilovaných: Přidejte na ně svůj zámek i vy Mosty zamilovaných najdete prakticky po celém světě, a to od Evropy, přes Asii až po Ameriku. Jejich podstata je jednoduchá: Zamilovaná dvojice na mostě společně zamkne visací zámek popsaný svými iniciály a klíč jako symbol věrnosti pak hodí do řeky.
Článek
Pro svou zesnulou ženu vysázel 6000 dubů. Po 17 letech sousedé přišli na jejich skrytý význam...
Pro svou zesnulou ženu vysázel 6000 dubů. Po 17 letech sousedé přišli na jejich skrytý význam... Ne každý z nás má v životě to štěstí, že najde svou skutečnou lásku. Někteří svou spřízněnou duši nenajdou nikdy, ovšem to není případ manželů, jejichž příběh vám dnes přinášíme.
Článek
Pět znamení zvěrokruhu, která charakterizují ty nejlepší rodiče!
Pět znamení zvěrokruhu, která charakterizují ty nejlepší rodiče! Rodičovství je pro člověka obrovský krok kupředu, ovšem ne všichni se této role zhostí tak, jak by měli. Věděli jste, že to, jak přistupujeme k rodičovství, ovlivňuje i naše znamení zvěrokruhu? Dá se totiž říct, že některá znamení mají mnohem více vyvinuté rodičovské pudy nežli znamení jiná.
Článek
Introvert ve vztahu
Introvert ve vztahu Psychické nastavení každého z nás je buďto introvertní anebo extrovertní. Jedná se především o principy v chování osob, které determinují naše vědomé chování a jednání.
Článek
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji potom snažila najít…
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji potom snažila najít… Obyvatelé ruského města Jaroslavl, které se nachází severně od Moskvy, zažili něco, na co pravděpodobně do smrti nezapomenou. Pravidelně procházeli kolem domu, že kterého slýchávali dětský pláč, což jim nejdříve nepřipadalo nijak podivné. Jenže tento dětský pláč neutichal…
Článek
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
(713) Načíst více