Kategorie Láska

Článek
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
Článek
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte hravě Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
Článek
A co když mě odmítne?
A co když mě odmítne? Odmítnutí, kdo by se ho nebál... Váháme s oslovením neznáme osoby, ale občas váháme říci i kolegovi, že nemyslíme na nic jiného než na něj! Jak zvládnout ten tlak před samotným vyslovením?
Článek
Mosty zamilovaných: Přidejte na ně svůj zámek i vy
Mosty zamilovaných: Přidejte na ně svůj zámek i vy Mosty zamilovaných najdete prakticky po celém světě, a to od Evropy, přes Asii až po Ameriku. Jejich podstata je jednoduchá: Zamilovaná dvojice na mostě společně zamkne visací zámek popsaný svými iniciály a klíč jako symbol věrnosti pak hodí do řeky.
(708) Načíst více