Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá

Zamilovaná Monika Bagárová vyrazila s přítelem na Zanzibar. Nová láska jí velmi prospívá Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová si plnými doušky užívá exotickou dovolenou na Zanzibaru, kam vyrazila nejen se svou dcerkou Rumunikou, ale také se svým současným přítelem Leonardem Lekajem. Nová láska Monice velmi prospívá a vedle karlovarského podnikatele jenom kvete. Ostatně, dokazují to i její posty na Instagramu.

28letá zpěvačka Monika Bagárová si aktuálně vychutnává dovolenou na ostrově Zanzibar. O tom, jak tato dovolená snů probíhá, pravidelně informuje také své instagramové sledující. Monika sdílí fotky z turisticky atraktivních míst, plážové fotky, společné fotky s Ruminkou i odvážné fotky v plavkách.

Na Instagramu Moniky Bagárové nechybí ani fotky s jejím partnerem, karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem, se kterým si například na Zanzibaru zašla na romantickou večeři. Už na první pohled je vidět, že je zpěvačka v novém vztahu až po uši zamilovaná a opravdu šťastná.

Monika Bagárová vyrazila se svým přítelem a dcerou Ruminkou, která má se zápasníkem Makhmudem Muradovem, nejprve do Dubaje a Abú Dhabí. Momentálně si užívají v luxusním resortu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort.

Zdroj: Shutterstock “Tohle místo je největší relax. 16 vilek, akorát lidí, klid, nádherná příroda, moře a každý úsměv na tváři,” okomentovala svou dovolenou snů zpěvačka.

Sympatická Monika sklízí na Instagramu pozitivní ohlasy nejen za místo, které si vybrala k dovolenkování. Spousta komentujících je také ráda za to, že je zpěvačka v partnerském životě konečně šťastná. 

“Monička je prostě panenka a neskutečný anděl. Zaslouží si být šťastná. Moc ti to přeju.”, “Konečně jsi zase šťastná Moniko a to je v životě to nejdůležitější.”, “Jsem ráda, že jste šťastná. Zasloužíte si to vy i Ruminka. Mám vás holky moc ráda.” Vzkázali Monice Bagárové instagramoví sledující.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 10. 2. 2023 10:23 Nahlásit obsah