Jak vypadá holčička z vánoční reklamy na Kofolu? 22letou Sandru Flemrovou byste určitě nepoznali

Jak vypadá holčička z vánoční reklamy na Kofolu? 22letou Sandru Flemrovou byste určitě nepoznali Zdroj: Shutterstock

K českým Vánocům neodmyslitelně patří nejen nádherně nazdobený stromeček, vánoční cukroví, smažený kapr a bramborový salát, ale také vánoční reklama na Kofolu. Zajímá vás, jak v současnosti vypadá rozkošná holčička, která si zahrála v této oblíbené reklamě? Sandra Flemrová má 22 let a vyrostla z ní krásná dívka.

Slavná vánoční reklama na Kofolu se v Česku poprvé vysílala před Vánoci 2003. Roztomilá čtyřletá holčička, která se svého táty ptá, zda zlaté prasátko “bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru”, si získala srdce snad všech televizních diváků.

Od roku 2003 se tato reklama navazující na symboliku kouzelného zlatého prasátka, které chce na Štědrý večer vidět každý, stala ikonou českých Vánoc. Ač je tento reklamní spot notoricky známý, Sandru Flemrovou, která se proslavila právě rolí roztomilé holčičky, by v současnosti poznal málokdo.

Hlavní představitelka vánoční reklamy na Kofolu má totiž v současnosti už 22 let. Díky jejímu veřejnému profilu na Instagramu je ovšem patrné, že vyrostla do krásy a jejím poznávacím znamením jsou dlouhé kudrnaté vlasy.

Kdybyste Sandru Flemrovou potkali na ulici, rozhodně byste nepoznali, že jde o děvčátko z reklamy na Kofolu. Tato krásná dívka se dlouho vyhýbala pozornosti veřejnosti. To se však změnilo, když si založila veřejný instagramový účet. Jak sama podotýká, zájem o její osobu ji velmi těší. 

“Vítejte na mém Instagramu! Vzhledem k nemalému zájmu veřejnosti jsem se nakonec rozhodla vytvořit si profil pro ty, které zajímá, jakou cestou jsem se v životě vydala a co mě v životě naplňuje. Vzhledem k tomu, že média psala mnohdy chybné informace o mně, ráda bych vám touto cestou přiblížila mě samotnou a jak se některé věci opravdu mají. Nevím, jak moc zde budu aktivní, jelikož s tímto moc zkušenosti nemám, ale vše je jednou poprvé. Moc mě těší ohlasy lidí na vánoční reklamu i po takové době! Takže tímto chci vyjádřit i poděkování všem, kteří reklamu sledují a dělá jim radost. Ráda bych všem popřála klidné prožití svátků v této pro všechny těžké době,” uvedla na svém instagramovém účtu Sandra Flemrová, kterou všichni známe jako holčičku z vánoční reklamy na Kofolu.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 9. 12. 2021 10:36 Nahlásit obsah